مغلوب ساختن پیشی جستن 2021 ناسا بودجه پیشنهادی محور 2 تلسکوپ 2 علوم زمین ماموریت & بنیادی کمک های مالی

در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فدرال درخواست بودجه برای سال 2021 پیشنهاد لغو دو, ناسا, تلسکوپ, دو زمین شناسی ماهواره و بنیادی (علم و تکنولوژی و مهندسی و ریاضیات) تعامل تلاش.

امروز (Feb. 10) کاخ سفید پرده برداری از آن ناسا بودجه پیشنهادی برای سال 2021 سال مالی که درخواست $25.2 میلیارد دلار در بودجه 12 درصد افزایش از سال قبل است.

“ما در حال رهبری جهان را به یک جدید و پویا دوران spaceflight,” ناسا مدیر جیم Bridenstine گفت: “دولت از ناسا” ارائه به کارکنان. “این یک قرن 21 بودجه شایسته قرن 21 اکتشافات فضایی و یکی از قوی ترین بودجه در NASA history.”

اما با وجود این افزایش بودجه افزایش بودجه پیشنهاد تماس برای تعداد قابل توجهی از برنامه ها قطع شده است و یا اوراق به طور کامل. بودجه درخواست تماس برای میلیونها دلار کاهش به زیر برنامه ها و فن آوری:

این WFIRST تلسکوپ فضایی

ناسا پیشنهاد کامل فسخ Wide Field Infrared Survey Telescope (WFIRST) یک اخترفیزیک ماموریت است که با آن مواجه قبلی کاهش و تهدید به لغو. به گزارش آژانس ماموریت است که لغو شد به دلیل تاخیر و هزینه های رو به رشد با آژانس James Webb Space Telescope (JWST) — یک پروژه است که در ادامه به صورت مشکلات تاخیر و بالا رفتن بودجه نیاز دارد.

JWST در حال حاضر مجموعه ای برای راه اندازی 2021, Bridenstine امروز گفت.

“دولت آماده است برای ادامه با چند میلیارد دلار تلسکوپ فضایی تا Webb شده است با موفقیت راه اندازی و مستقر” ناسا گفت: در صورت درخواست.

آژانس همچنین به نقل از هزینه WFIRST; هزینه های آن در اصل میله میله به در آمده و در زیر 2 میلیارد دلار اما این رشد به حدود 3.2 میلیارد دلار به 3.9 میلیارد دلار است. “این است که محتاطانه به توسعه دیگر بزرگ تلسکوپ فضایی تا Webb telescope که رشد کرده است به 9.7 میلیارد در هزینه های چرخه عمر با موفقیت راه اندازی مستقر و عملیاتی” آژانس نوشت.

علاوه بر این “بودجه هر دو وب و WFIRST نیاز به هدایت کمک های مالی از دیگر برنامه های اخلال در تعادل کلی علم, نمونه کارها” گفت: ناسا.

علوم زمین ماموریت

دو علوم زمین ماموریت ها که با استفاده از زمین در حال چرخش پروب به مشاهده و مطالعه سیاره خانه ما را نیز قرار داده شده در بلوک سفت. این ماموریت شامل اقیانوس-مشاهده سرعت ماهواره ای (نام کوتاه برای, Plankton, آئروسل, ابر, اقیانوس اکوسیستم) و CLARREO (آب و هوا مطلق درخشندگی و Refractivity رصدخانه) کاشف. سرعت فراهم می کند داده ها در اقیانوس ها و ذرات در جو است. CLARREO Pathfinder نشان می دهد یک روش برای ساخت دقیق تر آب و هوا, اندازه گیری, اگر “وجود دارد هیچ برنامه ای برای دنبال ماموریت که با استفاده از تکنیک پس از آن نشان داده شده است,” ناسا گفت.

این دو ماموریت داشته اند تا برای ختم برای دو سال در یک ردیف در حال حاضر فرار لغو در هر دو 2019 و 2020. به گفته ناسا هزینه از برنامه های است که ارزش داده های آنها را جمع آوری.

با وجود این کاهش ناسا بودجه “ادامه خواهد داد به حمایت قوی روی زمین-مشاهده برنامه از جمله یکی که در صحه موجود در اقیانوس ها و آب و هوا از راه دور-سنجش از قابلیت های” آژانس گفت: در مورد پیشنهاد کاهش است.

پرواز تلسکوپ

صوفیه مگس در طول روز با درب به آن ابزار اصلی باز است. (اعتبار تصویر: ناسا)

با 2021 درخواست بودجه ناسا نیز پیشنهاد برای خاتمه یک پرواز تلسکوپ صوفیه پرواز تلسکوپ (به استراتوسفر Observatory for Infrared Astronomy) رصدخانه هوابرد. صوفیه ماموریت که ناسا قبلا سعی در خاتمهمگس زیادی تلسکوپ در یک 747 هواپیما.

“علم بهره وری برای این تلسکوپ می افتد کوتاه از آن انتظار می رود برای یک ماموریت با هزینه های عملیاتی سالانه بیش از 80 میلیون دلار” ناسا نوشت: در توضیح لغو. “صوفیه سالانه عملیات بودجه بیش از 80 میلیون دلار دومین گران قیمت ترین در سازمان ملی هوانوردی و فضا (ناسا) اخترفیزیک برنامه و در عین حال ماموریت است تحویل با کیفیت بالا اطلاعات محصولات و یا علم در تاریخ همتراز با دیگر علوم ماموریت.”

پیش بینی آینده از ماموریت پیشرفت نمی نشان می دهد که آن را تبدیل خواهد شد که بسیار سازنده تر به عنوان هزینه های بالا (هزینه به پرواز هواپیما از جمله گران قیمت سوخت جت) ادامه ناسا توضیح داد.

این آژانس افزود: “James Webb Space Telescope, برنامه ریزی برای راه اندازی در سال 2021 را ارائه داده است که بخشی از کاهش غیبت از صوفیه است.”

بنیادی نامزدی

این درخواست بودجه نیز پیشنهاد ختم آژانس از بنیادی تعامل حدود 120 میلیون دلار کاهش در کل.

با توجه به درخواست این کاهش را “اولویت بندی بودجه ناسا به سمت حمایت از نوآورانه و سازگار با محیط زیست برنامه اکتشاف تجاری و شرکای بین المللی.”

ناسا از بنیادی نامزدی “فراهم می کند کمک های مالی به کالج ها و دانشگاه ها و همچنین آموزش و پرورش رسمی, موسسات مانند موزه ها و مراکز علمی.” در درخواست ناسا پیشنهاد می کند که این بودجه بود هدایت “به ناسا ماموریت اصلی اکتشاف.”

آژانس ادعا می کند که “قطع ناسا آموزش و پرورش برنامه های اعطای بعید است که تاثیر قابل توجهی بر کلی تحقیق و بنیادی ظرفیت سازی است که ادامه خواهد داد به پشتیبانی از طریق وسایل دیگر.” ناسا نقاط دیگر بنیادی فعالیت های چنین به عنوان کارآموزی و رباتیک مسابقات — عنوان آموزش و پرورش در تلاش است که در ادامه در آژانس و هستند که “بیشتر نزدیک به ناسا ماموریت است.”

ناسا megarocket ارتقاء

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت پیشنهاد بودجه نیز حذف بودجه برای ارتقاء به ناسا فضای جدید راه اندازی سیستم megarocket به حداکثر رساندن میزان حمل بار این موشک قادر خواهد بود برای راه اندازی برای آینده عمیق-ماموریت های فضایی.

درخواست بودجه را به طور کامل بودجه ناسا نسخه اولیه از فضای راه اندازی سیستم به نام بلوک 1 و همچنین به عنوان deep-space خدمه کپسول به نام Orion. اما این کاهش 300 میلیون دلار در بودجه به منظور توسعه بلوک 1B یک نسخه قوی تر از موشک میله میله برای پرتاب محموله سنگین تر مانند زیستگاه و landers به ماه.

هنرمند تصویر از ناسا فضا راه اندازی سیستم megarocket راه اندازی جبار خدمه کپسول. (اعتبار تصویر: ناسا)

“دولت پیشنهاد تعویق انداختن سرمایه گذاری برای بلوک 1B ارتقاء و به جای تمرکز این برنامه پس از اتمام نسخه اولیه از SLS و حمایت از قابل اعتماد SLS و جبار سالانه پرواز اهنگ,” مقامات کاخ سفید نوشت: در کاهش هزینه بیانیه. “عناصر دیگر از آرتمیس برنامه از جمله قمری دروازه و قمری landers, خواهد شد راه اندازی در رقابتی-تهیه تجاری راه اندازی وسایل نقلیه تکمیل خدمه حمل و نقل پرواز در SLS. این رویکرد را با سرعت بالا جدول زمانی برای سطح ماه اکتشاف و افزایش پایداری برنامه.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت 2021 ناسا درخواست بودجه هنوز به مرور توسط کنگره قبل از آن قانون می شود. این بررسی توسط مجلس سنا و مجلس انتظار می رود برای شروع بعد از این سال.

دنبال چلسی Gohd در توییتر @chelsea_gohd. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

All About Space Holiday 2019

نیاز به فضای بیشتر? اشتراک خواهر ما عنوان “همه چیز در مورد فضا” مجله برای آخرین اخبار شگفت انگیز از مرز نهایی! (اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de