مغلوب ساختن پیشی جستن: پوشیدن ماسک خواهد “ارسال پیام اشتباه”

مغلوب ساختن پیشی جستن گزارش خود گفت که مشاوران او با پوشیدن یک ماسک خواهد “ارسال پیام اشتباه,” ان بی سی نیوز گزارش.

او گفت: یک دولت و دو کمپین مقامات که ناشناس باقی مانده است که انجام این کار خواهد “آن را به نظر می رسد مانند او دلچسب با سلامت به جای تمرکز بر بازگشایی اقتصاد کشور” با توجه به NBC.

“این یک غرور چیزی که من حدس می زنم با او” مجلس نانسی پلوسی گفت: در MSNBC. “شما می خواهم فکر می کنم به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا, شما می توانید اعتماد به نفس به افتخار هدایت او به کشور است.”

دیگر رهبران نیز اصرار گسترده ماسک پوشیدن.

“چگونه مردم می توانند پوشیدن ماسک — که به من حتی بی احترامی,” فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت: چند روز پیش. “شما قرار داده و بسیاری از مردم در معرض خطر از آنجا که شما نمی خواهید به پوشیدن ماسک?”

این خبر پس از کاخ سفید گزارش به خاک سپرده شد یک راهنمای جامع برای آمریکا چگونه کسب و کار ممکن است با خیال راحت بازگشایی گذراند توسط کارشناسان بهداشت و درمان در مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری (CDC).

این سند شامل توصیه هایی در مورد نحوه مقامات می تواند به نوعی زندگی عادی خود بازگشت به جوامع در سراسر کشور.

در ابتدا پس از deeming آن را غیر ضروری CDC معکوس و البته توصیه می شود مردم آمریکا ماسک های پارچه ای.

این خبر همچنین می آید پس از مایک پنس اذعان کرد او باید پوشیده ام یک ماسک صورت در هنگام مراجعه به کلینیک مایو در نیویورک در هفته گذشته — یک عمل تا حد زیادی تقبیح توسط ناظران در آن زمان است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها تحریک شهروندان در آمریکا به شورشی علیه مستند اقدامات در توییتر نوشته است که میشیگان و مینه سوتا و ویرجینیا باید “آزاد کردند.”

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de