مغلوب ساختن پیشی جستن سیاهی کاشت درخت اما نادیده آب و هوا در ایالت متحده آمریکا

رئیس جمهور تهمت اشاره در سیاست برای کاهش انتشار کربن. آن را برای اولین بار رئیس جمهور در دولت از آدرس اتحادیه—هر چند او نمی گویند واژه “تغییر آب و هوا.”

نود آمد که تهمت ابراز حمایت از کاشت درختان یک ایده است که به دست آورده حرکت در میان کسب و کار بین المللی رهبران و قانونگذاران محافظه کار در ایالات متحده است.

“برای حفاظت از محیط زیست روز پیش من اعلام کرد که ایالات متحده خواهد شد پیوستن به 1 تریلیون درختان طرح بلند پروازانه تلاش برای گرد هم آوردن دولت و بخش خصوصی به کاشت درختان جدید در امریکا و در سراسر جهان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

احیای جنگل است یک موضوع کلیدی برای جمهوری خواهان که می خواهند به سادگی یک نرمتر پیام در تغییر آب و هوا حتی به عنوان برگ برنده همچنان به رد افزایش سطح آب و تغییرات آب و هوایی در حال مشاهده توسط خود دولت (Climatewireدسامبر. 12, 2019).

مغلوب ساختن پیشی جستن برای اولین بار به ارمغان آورد تا موضوع کاشت درختان در مجمع جهانی اقتصاد در جلسه ماه گذشته زمانی که او گفت که ایالات متحده می تواند در تلاش های بین المللی برای زیباسازی این سیاره با کاشت یک تریلیون درختان. این ایده ریشه در توانایی درختان به جذب دی اکسید کربن; تهمت نمی ذکر است تولید گازهای گلخانه ای و یا تغییر آب و هوا در انجمن اقتصادی.

کاشت درختان است یک قطعه از یک بزرگتر بسته است که آمریکا کار کرده اند در ماه برای دریافت این حزب بیشتر درگیر در آب و هوا موضوع است. ماه گذشته رهبر اقلیت کوین مک کارتی (R-کالیفرنیا.) و دیگر مذاکرات مجلس منتشر شد به تشریح طرح جذب دی اکسید کربن تولید گازهای گلخانه ای کاهش آلودگی پلاستیکی و سرمایه گذاری در انرژی پاک یک دسته که آنها می گویند شامل گاز طبیعی و انرژی هسته ای. طرح کند از تلاش برای کاهش استفاده از سوخت های فسیلی است.

جداگانه لایحه ای که برای کاشت 3.3 میلیارد درختان در ایالات متحده بیش از 30 سال به زودی معرفی خواهد شد با تشکر. بروس Westerman (R-ارک.).

شب گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن تاکید بر گسترش نفت و گاز در ایالات متحده در حالی که به آرامی لمس کردن در آب و هوای ایده های در حال ظهور از حزب خود. او اعتبار خود را deregulatory اقدامات برای ترغیب توسعه انرژی یک موضوع است که اجرا می شود از وسط به دانشمندان هشدار که افزایش انتشار گازهای گلخانه ای را تهدید به قفل در برخی از این بدتر اثرات تغییر آب و هوا.

“با تشکر برای ما پررنگ نظارتی کاهش مبارزات انتخاباتی در ایالات متحده تبدیل شده شماره 1 تولید کننده نفت و گاز در جهان تا کنون” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “با پیشرفت فوق العاده ای ما را ساخته اند بیش از سه سال گذشته امریکا است که در حال حاضر انرژی مستقل و انرژی مشاغل مانند بسیاری از عناصر از کشور ما در یک رکورد بالا است.”

در حالی که درست است که ایالات متحده تولید بالای نفت و گاز در جهان وارد شده است که موقعیت در دولت اوباما. ایالات متحده تبدیل به برترین تولید کننده نفت در سال 2013 و آن را ضرب و شتم از روسیه گاز تولید بیش از یک دهه پیش با توجه به اطلاعات انرژی ایالات متحده. ایالات متحده نیز انرژی مستقل و با وجود افزایش ناگهانی در صادرات انرژی این کشور هنوز هم واردات نفت از عربستان سعودی و جاهای دیگر.

در کاخ سفید وجود دارد کمی تعجب است که تهمت نیست در آغوش روحانی علاقه ای به سیاست آب و هوا.

“بچه ها مثل این ایده گفت:” یک مقام کاخ سفید صحبت کردن در پس زمینه. “رئیس بسیار است.”

جمهوری خواهان به طور فزاینده ای نگران بیگانه رای دهندگان با رد تغییر آب و هوا. این به ویژه هنگامی که می آید به افراد جوان و حومه زنان است. رای گیری به طور فزاینده ای نشان می دهد که سیاستمداران می تواند چهره انتخاباتی خطرات با نادیده گرفتن این موضوع به خصوص در مکان هایی مانند فلوریدا که در آن اثرات گرم شدن کره زمین هستند و سخت به اخراج.

جمهوری خواهان در خانه, علم, فضا و فناوری کمیته توییتی آب و هوا اتصالات لحظات پس از مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت کرد.

“این #trilliontreesinitiative است یک تکه از گسترده تر ایران با استراتژی به آدرس ما آب و هوا بازار پسند و عملی و واقع بینانه راه حل های” کمیته توییتی. “@housesciencegop است پیوستن به @GOPLeader تلاش پیشنهاد به سرمایه گذاری در تحقیقات پایه و رانندگی جدید انرژی فن آوری است.”

این گام های کوچک توسط جمهوری خواهان به نظر می رسد به سیگنال است که “دهه فاجعه مناظره” ممکن است در پایان پس از افزایش انکار آب و هوا پس از رکود اقتصادی و انتخابات از رئیس جمهور اوباما گفت: باب Inglis سابق کنگره جمهوری خواه از کارولینای جنوبی است. وی با اشاره به شکل گیری مجلس سنا راه حل آب و هوا حزبی به رهبری سناتور. مایک براون (R-Ind.), به عنوان یک نشانه آن است که جمهوریخواهان در حال حاضر به افتراق خود را از مغلوب ساختن پیشی جستن در تغییر آب و هوا. آنها به وضوح مشاهده سنجی Inglis گفت.

“کوین مک کارتی هوشمند است و او متوجه می شود شما نمی توانید برنده اکثریت بازگشت, بدون, برنده حومه مناطق و شما نمی توانید برنده شوید حومه ولسوالی با یک موقعیت در تغییر آب و هوا” او گفت:.

دموکرات ها قول می دهم به استفاده از مغلوب ساختن پیشی جستن immovability در تغییر آب و هوا به عنوان یک سلاح در انتخابات عمومی ، دموکراتیک caucusgoers در آیووا روز دوشنبه رتبه تغییر آب و هوا به عنوان یک مسئله دوم تنها به مراقبت های بهداشتی یک واشنگتن پست نظرسنجی در بر داشت. در اختتامیه سخنرانی در آیووا دیابت برنی ساندرز (I-Vt.) روشن ساخته است که او را به استفاده از این موضوع در مقابل مغلوب ساختن پیشی جستن.

“بر خلاف رئیس جمهور آمریکا از مردم می دانند که تغییرات آب و هوایی است که یک جعل است اما یک تهدید وجودی برای کشور ما و برای تمام جهان” ساندرز به هواداران خود گفت.

ساندرز و Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز (D-n. y.) هر دو قلم این ایالت متحده آمریکا شب گذشته. ساندرز مبارزات انتخاباتی در نیوهمپشایر در حالی که Ocasio-کورتز توییتی که او نمی خواست به “عادی مغلوب ساختن پیشی جستن lawless انجام & براندازی قانون اساسی است.”

در حال حاضر برای کاشت درختان آن چیزی است که تهمت و لیبرال دموکرات ها به توافق برسند.

درخت-کاشت کمپین می تواند یک گام در کاهش انتشار کربن گفت: Phil دافی یک آب و هوا دانشمند و رئیس جمهور از جنگل سوراخ مرکز تحقیقات. گسترش پوشش جنگل در ایالات متحده می تواند جدا کردن کربن, اما آن را نمی خواهد جبران محض میزان تولید گازهای گلخانه ای منتشر شده توسط اتومبیل, نیروگاه, تاسیسات صنعتی و ساختمان.

“پتانسیل بسیار بزرگ اما همچنین محدود و تقریبا قطعا به خودی خود کافی نیست” دافی گفت: کاشت درختان. “تهاجمی ترین راه حل های طبیعی آب و هوا طرح را در حال رفتن به نگه دارید تا با انتشار بنابراین اگر شما نمی متوقف کردن انتشار گازهای گلخانه ای شما آغاز نشده برای رسیدگی به این مشکل است.”

تجدید چاپ از Climatewire با اجازه از E&E News. E&E روزانه را فراهم می کند پوشش ضروری انرژی و محیط زیست, اخبار, در www.eenews.net.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im