مغلوب ساختن پیشی جستن سیاهی فضا نیروی ماه و مریخ قصد دارد در دولت از آدرس اتحادیه

اکتشافات فضایی یک زن و شوهر از فریاد استراحتی در جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه سهشنبه شب (Feb. 4).

در طول نزدیک به 80 دقیقه سخنرانی تهمت تبلیغ اخیر ایجاد فضایی نیروی — اول جدید نظامی آمریکا به شعبه بود ایستاده بود تا از نیروی هوایی در سال 1947 به عنوان یکی از دولت خود کلید موفقیت تا کنون.

و یکی از رئيس جمهور را مهمانان ویژه ای برای دولت از اتحادیه اروپا است که هر سال برگزار می شود در مجلس نمایندگان اتاق از ساختمان کاپیتول ایالات متحده بود که یک بچه با فضا و نیروی رویاهای.

مرتبط با: ریاست جمهوری سند چشم انداز برای فضا: از آیک به مغلوب ساختن پیشی جستن

“در گالری امشب ما یک دختر جوان نجیب زاده” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “و آنچه که او می خواهد تا بد — 13 ساله — Iain Lanphier او یک هشتم کلاس از آریزونا. Iain لطفا ایستادن. Iain تا همیشه از رفتن به فضا است. او برای اولین بار در کلاس های خود و در میان جوانترین در حمل و نقل هوایی شد. او مشتاق برای رفتن به آکادمی نیروی هوایی و سپس او چشم خود را در فضا نیروی. به عنوان Iain می گوید: “اکثر مردم نگاه کردن در فضا; من می خواهم به نگاه کردن در جهان است.'”

رئیس جمهور تهمت نیز اشاره ناسا آرتمیس برنامه از crewed قمری اکتشاف. آرتمیس با هدف قرار دادن فضانوردان بر سطح ماه تا سال 2024 و استفاده از زمین نزدیکترین همسایه به عنوان یک زمین تمرین برای crewed ماموریت به مریخ در 2030s.

مرتبط: در عکس: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و ناسا

ناسا در اصل هدفمند 2028 برای انسان فرود در ماه خواهد بود که برای اولین بار پس از آپولو 17 ماموریت در سال 1972 اما معاون رئیس جمهور مایک پنس اعلام کرد شتاب جدول زمانی در ماه مارس سال گذشته است. (آخرین ماه خانه علم کمیته معرفی تخصیص بودجه لایحه که دوباره هدف 2028 برای فرود در ماه. اما این لایحه دارای یک راه طولانی برای رفتن قبل از تصویب به عنوان قانون است.)

“در اثبات مجدد میراث ما به عنوان یک ملت ما باید به یاد داشته باشید که امریکا همواره frontier کشور است. در حال حاضر ما باید در آغوش مرز بعدی: آمریکا manifest destiny در ستاره ها” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: طی شب گذشته در سخنرانی. “من درخواست کنگره را به طور کامل صندوق آرتمیس برنامه به اطمینان حاصل شود که بعد از مرد و زن در ماه خواهد بود و فضانوردان آمریکایی با استفاده از این به عنوان یک سکوی پرتاب به اطمینان حاصل شود که امریکا اولین کشور به گیاه پرچم خود را بر روی مریخ است.”

ما به زودی خواهید ببینید که چه نوع از کمک های مالی او در ذهن; کاخ سفید رود به پرده 2021 بودجه فدرال درخواست روز دوشنبه (Feb. 10).

رئیس جمهور تهمت ساخته شده است کمی منصفانه اخبار فضا در طول سه سال اول ، وجود فضای نیروی البته و فضای سیاست بخشنامه-1 که رسما تنظیم ملت را انسان spaceflight برنامه در آن ماه-به-مریخ مسیر. (باراک اوباما رئیس جمهور تا به حال کارگردانی ناسا می توانید مردم را به مریخ, اما برای استفاده از یک سیارک به عنوان یک سنگ پله.)

تهمت نیز امضا دو فضای دیگر سیاست دستورات که در برخورد با فضای مدیریت ترافیک و تنظیم فعالیت های تجاری در فضا بود. و در سال 2017 تهمت احیا ملی فضای شورا (شورای امنیت ملی) کمک می کند که هدایت فضایی آمریکا سیاست.

پنس صندلی شورای امنیت ملی که در گذشته فعال بوده است در اوایل 1990s در دوران ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش.

مایک دیوار کتاب در مورد جستجو برای بیگانه زندگی “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل Tate) است که در حال حاضر. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

All About Space Holiday 2019

نیاز به فضای بیشتر? اشتراک خواهر ما عنوان “همه چیز در مورد فضا” مجله برای آخرین اخبار شگفت انگیز از مرز نهایی! (اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا)

ترجمه مقاله ISI

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>