مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید می کند به جلو و بودجه برای سازمان بهداشت جهانی

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر در تلاش به جای سرزنش برای این بیماری همه گیر کوروناویروس در سازمان بهداشت جهانی (WHO).

مغلوب ساختن پیشی جستن به کارگردانی خشم خود را در که در طول روز سه شنبه coronavirus نیروی کار جلسه که در طی آن او را تهدید به جای “بسیار قدرتمند نگه دارید” در بودجه است که در ایالات متحده منجر به این سازمان بین المللی نگهبان گزارش.

مغلوب ساختن پیشی جستن مسلما دنبال یک قربانی برای خود دولت را شمار, شکست متهم کرد که از بی مهارت جهانی coronavirus پاسخ و خودداری اطلاعات حیاتی از جهان با توجه به نگهبان. اما که در واقع صدا زنگ و اعلام کرد شیوع کروناویروس یک بحران جهانی بیش از یک ماه قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام وضعیت اضطراری ملی.

“آنها آن را به نام اشتباه آنها آن را به نام اشتباه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: از چه کسی است. “آنها از دست رفته تماس بگیرید. آنها می توانند آن را به نام ماه پیش از آن. آنها را شناخته و آنها باید شناخته شده و آنها احتمالا می دانند. بنابراین ما به دنبال به که بسیار با دقت و ما در حال رفتن را نگه دارید در صرف پول به چه کسی است.”

که قرار می دهد که در میان صفوف دولت اوباما خود را در سازمان های دولتی دموکرات رسانه ها و چین که همه تهمت قبلا متهم ادامه بحران جهانی است.

چند دقیقه پس از او برای نخستین بار تهدید به خودداری از بودجه خود را یک خبرنگار به چالش کشیده تهمت تصمیم پال خواستار قطع بودجه دولت که در طول یک جهانی همه گیر. در پاسخ به گاردین گزارش می دهد که تهمت را رد کرده است که او تا به حال انجام داده و بلافاصله عقب نشینی نظرات خود را.

“من ادعا نمی کنم من قصد دارم به آن را انجام دهد اما ما قصد داریم تا در [آن],” مغلوب ساختن پیشی جستن و سپس گفت: در مورد کشیدن حمایت مالی.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>