صدای شیپور شیپور خاموشی پنس به رهبری ایالات متحده Coronavirus پاسخ

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه گفت که او منصوب کرده بود معاون رئیس جمهور مایک پنس به رهبری دولت فدرال در پاسخ به این رمان شیوع کروناویروس که ادعا کرده بیش از 2400 زندگی در سطح جهان و گسترش به حدود سه ده کشور در هفته های اخیر تکان دادن بازارهای جهانی و نگران کننده رهبران جهان.

مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به بالا بردن پنس می آید, پس از چند روز بحث بر سر اینکه آیا دولت باید با تعیین یک کوروناویروس “تزار.” وزیر بهداشت الکس آذر قبلا رهبری تلاش و اصرار در کنگره شنوایی اوایل روز چهارشنبه که انتصاب رهبر دیگری غیر ضروری بود.

“به عنوان یک فرماندار سابق از دولت که در آن برای اولین بار MERS مورد ظهور در سال 2014” پنس گفت: در کاخ سفید نشست خبری شنبه شب “من می دانم که به خوبی به اهمیت انتخابات ریاست جمهوری, رهبری, اهمیت مدیریت, رهبری و نقش حیاتی مشارکت دولت و دولت های محلی و مقامات بهداشت در پاسخ به تهدیدات بالقوه و خطرات بیماری های عفونی.”

پنس, اما, است, به شدت انتقاد خود را برای پاسخ به بهداشت عمومی بحران در طول زمان خود را به عنوان فرماندار ایندیانا. که مهمترین آنها پنس مخالف مقامات بهداشت عمومی’ تماس برای اجرای سرنگ برنامه های در ایندیانا در سال 2015 زمانی که مواد مخدر بحران منجر به خوشه شیوع HIV و هپاتیت C. پس از ماه او کوتاه آمد.

مغلوب ساختن پیشی جستن بازیگران این کنفرانس مطبوعاتی به عنوان تلاش برای اطمینان دادن به مردم است که دولت او “بسیار آماده برای شیوع.” تن او ایستاده بود در مقابل یک شنبه سخنرانی از نانسی r. schultze ، مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری را در مرکز ملی ایمن سازی و بیماری های تنفسی است که در آن او خواست شهروندان آمریکایی و شرکت ها برای آماده شدن برای یک مقدار شیوع گسترده تر. “اختلال در زندگی روزمره ممکن است شدید,” او گفت:.

تا کنون مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: مقامات بهداشت عمومی باید مستند 15 متحده coronavirus موارد بیشتر از آمریکایی ها بود که به تازگی از سفر در چین است. اضافی 45 آمریکایی که آزمایش مثبت برای coronavirus شده اند عودت از خاک های خارجی—42 از کشتی کروز و سه از ووهان چین شهر است که در آن شیوع نشات گرفته است.

“ما مهار استراتژی کار کرده است,” آذر گفت. “در همان زمان چه هر یک از ما کارشناسان و رهبران شده اند گفت: بیش از یک ماه در حال حاضر باقی می ماند درست است. درجه خطر بالقوه برای تغییر سرعت و ما می توانیم انتظار برای دیدن موارد بیشتر در ایالات متحده است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در طول جلسه یا دو جلسه در دفاع از تصمیم خود را به نزدیک مرزهای ایالات متحده به افرادی که به تازگی پا در چین—یک حرکت است که برخی از مقامات بهداشت عمومی هشدار داده بود در برابر.

“از آنجا که همه ما انجام داده ایم خطر ابتلا به مردم آمریکا باقی می ماند بسیار کم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

این مقامات کاخ سفید به سختی به پایان رسید جلسه خود را هنگامی که CDC اعلام کرد یک مورد جدید در کالیفرنیا است که می تواند نشان دهنده یک نقطه عطف جدید در شیوع: برای اولین بار فردی به قرارداد این بیماری در آمریکا بدون نیاز به تازگی از سفر به نهفته مناطق و یا تماس داشتن با افراد شناخته شده است به توان و حذف.

“این امکان وجود دارد این می تواند یک نمونه از جامعه گسترش COVID-19 خواهد بود که اولین بار این اتفاق در ایالات متحده” آژانس در بیانیه ای گفت. “جامعه گسترش به معنی گسترش یک بیماری که منبع عفونت ناشناخته است. آن را نیز ممکن است که بیمار ممکن است در معرض به بازگشت مسافر که آلوده شد.”

مقامات بهداشت عمومی به رهبری Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی نیز اعلام کرد در جلسه کاخ سفید که تا به حال آن تجدید نظر جدول زمانی برای ورود کانديد واکسن به اولیه بالینی که می تواند در عرض دو ماه—به جای سه به عنوان Fauci قبلا پیش بینی شده است.

اما Fauci تاکید کرد که یک واکسن در دسترس نخواهد بود در آینده نزدیک که این امر به احتمال زیاد مفید خواهد بود تنها در صورتی که Covid-19 شیوع بازده در زمان یک سال.

تهمت نیز فلفلی یک سری از سر خاراندن ادعا می کند در طول کنفرانس مطبوعاتی. در یک نقطه او اعتراف کرد او “شوکه” به یاد مرگ و میر آنفولانزا است که در میان علل مرگ و میر در ایالات متحده برای چندین دهه است.

“من فکر می کنم اکثر مردم شگفت زده به شنیدن آن را” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “آنفولانزا جان از 25000 نفر به 69,000 نفر در سال است. که تکان دهنده بود برای من.”

بعد در مقایسه شیوع کروناویروس با غرب آفریقا شیوع ابولا از 2014-2016 تهمت ادعا کرد که افرادی که قرارداد ابولا “متلاشی می کنند.”

چاپ با اجازه از آمار. این مقاله در ابتدا در ظاهر در فوریه 26 سال 2020

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im