مغلوب ساختن پیشی جستن تعلیق اجرای قوانین سازمان حفاظت محیط زیست به دلیل \_(ツ)_/

همه شرط خاموش

آمریکا و آژانس حفاظت از محیط زیست (EPA) تصمیم گرفته است به حالت تعلیق اجرای آن قوانین زیست محیطی به طور نامحدود در نور مداوم شیوع کروناویروس به عنوان نگهبان ، حرکت می فرستد یک سیگنال روشن: آلوده با مصونیت از مجازات.

“موقت این سیاست طراحی شده است برای ارائه اجرای اختیار تحت زمان فوق العاده ای شرایط در حالی که مرکز عملیات همچنان به حفاظت از سلامت انسان و محیط زیست” سازمان حفاظت محیط زیست مدیر Andrew Wheeler نوشت و در آن اعلام کرد.

خشم

این یک حرکت است که خشم طرفداران محیط زیست. “سازمان حفاظت محیط زیست با استفاده از این جهانی و همه گیر برای ایجاد و راه اندازی نرم افزار رایگان برای از بین بردن محیط زیست” جوانان آب و هوا رهبر گرتا Thunberg توییتی امروز. “این یک laura ingraham مثال برای آنچه که ما نیاز به شروع به دنبال.”

“ظالمانه” توییتی نماینده علامت Pocan (D-WIS). “تعلیق همه مقررات زیست محیطی به طور نامحدود? این هیچ ربطی به با کوروناویروس. این همه چیز را با حفاظت از کسب و کار.”

هیچ قوانین

به اطراف قوانین زیست محیطی همه شرکت ها را مجبور به انجام است ثابت کند که آنها تا به حال به نقض آنها را با توجه به همه گیر. پالایشگاه های نفت بسیاری از آنها در تگزاس در حال حاضر شده است انفجار در گذشته محدودیت های سرطان زای بنزن تولید گازهای گلخانه ای با توجه به نگهبان.

بدتر کیفیت هوا در واقع می تواند تا پایان ساخت این بیماری همه گیر بسیار بدتر است. “Excusing پتانسیل انتشار بیش از حد سمی آلاینده های هوا و سایر آلودگی ها که تشدید آسم و مشکلات تنفسی و مشکلات قلبی و عروقی در میان یک بیماری همه گیر است که می تواند باعث نارسایی تنفسی است غیر مسئولانه از ديدگاه بهداشت عمومی” یک نامه به قلم رئیس سابق سازمان حفاظت محیط زیست اجرای سینتیا Giles می خواند به نقل توسط نگهبان.

ادامه مطلب: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اجازه می دهد تا شرکت ها برای شکستن آلودگی قوانین در طول بیماری همه گیر کوروناویروس [نگهبان]

بیشتر در coronavirus و محیط زیست: Coronavirus همه گیر به شدت کاهش انتشار کربن

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>