مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه های اجرایی به منظور حمایت moon معدن, شیر سیارک منابع

آب یخ و دیگر قمری منابع کمک خواهد کرد که ایالات متحده ایجاد طولانی مدت حضور انسان بر روی ماه وجود دارد برای گرفتن کاخ سفید معتقد است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا امروز (6 آوریل) ایجاد سیاست ایالات متحده در بهره برداری از منابع زمین. که سیاست تاکید می کند که زمان قانونی رژیم — قابل توجه 1967 فضا پیمان — اجازه می دهد تا استفاده از این منابع است.

این نمایش به مدت طولانی برگزار شد نوسان در دولت ایالات متحده در محافل. برای مثال ایالات متحده مانند دیگر عمده spacefaring سازمان ملل را امضا نکرده 1979 ماه پیمان که تصریح می کند که غیر علمی استفاده از فضا و منابع اداره می شود بین المللی در چارچوب مقررات. و در سال 2015 کنگره با تصویب قانون به صراحت اجازه می دهد شرکت های آمریکایی و شهروندان برای استفاده از ماه و سیارک منابع.

مرتبط: جستجوی آب در ماه (عکس)

این فرمان اجرایی جدید باعث می شود همه چیز حتی بیشتر رسمی تاکید بر این که ایالات متحده نمی کند نظر فضا به عنوان یک “جهانی عوام” و می بیند یک مسیر روشن به خارج از زمین استخراج معدن بدون نیاز به پیمان بین المللی-موافقتنامه سطح.

این فرمان اجرایی به نام “تشویق حمایت بین المللی برای بهبود و استفاده از فضا و منابع” شده است در این نسخهها کار برای حدود یک سال, یک مقام ارشد دولت گفت: در طول تلفنی با خبرنگاران امروز. منظور وادار شد حداقل در بخشی از تمایل به روشن شدن ایالات متحده و موقعیت آن را به عنوان مذاکره با شرکای بین المللی برای کمک به پیشبرد ناسا علیرضاtemis برنامه برای crewed قمری اکتشاف رسمی اضافه شده است. (تعامل با شرکای بین المللی باقی می ماند مهم است این مقام گفت.)

آرتمیس با هدف به زمین دو فضانوردان بر روی ماه در سال 2024 و پایدار ایجاد حضور انسان در اطراف کره زمین به نزدیکترین همسایه با 2028. قمری منابع به ویژه آب یخ فکر فراوان در به طور دائم سایه طبقه قطبی چاله هستند کلید Artemis’ grand جاه طلبی های ناسا گفته اند.

ماه است نه مقصد نهایی برای این جاه طلبی ، آرتمیس طراحی شده است برای کمک به ناسا و شرکای آن یاد بگیرند که چگونه به حمایت از فضانوردان در اعماق فضا برای امتداد طولانی درس خواهد بود که کلید به قرار دادن چکمه بر روی مریخ که ناسا می خواهد به انجام این کار در 2030s.

“همانطور که امریکا آماده برای بازگشت انسان به ماه و سفر به مریخ, این فرمان اجرایی ایجاد سیاست ایالات متحده نسبت به بازیابی و استفاده از فضا و منابع مانند آب و برخی مواد معدنی به منظور تشویق توسعه تجاری از فضا” اسکات سرعت معاون دستیار رییس جمهور و دبیر اجرایی ملی ایالات متحده آمریکا در فضا شورا در بیانیه ای گفت: امروز.

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داده علاقه قابل توجهی در شکل دادن فضایی آمریکا سیاست. در دسامبر 2017, برای مثال, او امضا فضای سیاست بخشنامه-1که گذاشته و زمینه را برای آرتمیس مبارزات انتخاباتی. دو دیگر دستورات را با هدف ساده کردن فضای تجاری مقررات و پروتکل ها برای فضای کنترل ترافیک. و فضای سیاست بخشنامه-4 که رئیس جمهور امضا شده در فوریه 2019 به نام برای ایجاد فضایی نیرویاول جدید نظامی ایالات متحده شاخه ای از نیروی هوایی بود و ایستاده بود تا در سال 1947.

مایک دیوار است که نویسنده از “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل تیت) یک کتاب در مورد جستجوی زندگی بیگانه. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>