مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه های اجرایی به منظور تشویق ماه سیارک معدن

Moon معدن

ایالات متحده آمریکا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا روز دوشنبه را تشویق می کند که معدن از منابع در ماه و سیارک ها.

“آمریکایی ها باید از حق مشارکت در تجاری اکتشاف بازیابی و استفاده از منابع در فضا مطابق با قانون” آمده است ،

قانون فضا

منظور stomps بر اساس این ایده از فضا که یک منبع مشترک به اشتراک گذاشته می شود در میان همه.

“فضای بیرونی است که از نظر قانونی و از نظر جسمی دامنه منحصر به فرد از فعالیت های انسانی و ایالات متحده آن را به عنوان جهانی عوام” می خواند ، “بر این اساس آن را باید در سیاست ایالات متحده را تشویق به حمایت بین المللی عمومی و خصوصی بازیابی و استفاده از منابع در فضا مطابق با قانون قابل اجرا است.”

نه اشتباه

روسیه frazzled اجرایی سفارش. سخنگوی کرملین دیمیتری Peskov گفت: “هر نوع تلاش برای خصوصی سازی فضا در یک فرم و یا دیگری — و من برای پیدا کردن آن دشوار است برای گفتن که آیا در حال حاضر این را می توان به عنوان تلاش برای خصوصی سازی فضا خواهد بود غیر قابل قبول” به نقل Kitco اخبار.

“تلاش برای سلب مالکیت فضا و تهاجمی قصد دارد عملا دست گرفتن سرزمین های از سیارات دیگر را به سختی و تشویق دیگر کشورها برای شرکت در پربار همکاری” گفت: Sergey savelyev را, Roscosmos معاون مدیر مسئول همکاری های بین المللی در بیانیه ای.

ادامه مطلب: تهمت نشانه های اجرایی به منظور حمایت moon معدن, شیر سیارک منابع [Space.com]

بیشتر در ماه معدن: ناسا با همکاری کاترپیلار در ماشین آلات معدن

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>