مغلوب ساختن پیشی جستن را تحسین هند ‘قابل توجه گام’ در ماه اکتشاف وعده همکاری بیشتر در فضای

هند پیشرفت سریع در قمری اکتشاف است که توجه رئیس جمهور ایالات متحده است.

در سخنرانی روز شنبه (Feb. 25) در هند رئيس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که ایالات متحده قصد دارد به همکاری بیشتر با هند در عرصه فضای پس از “گام های موثر” ساخته شده در هند تحقیقات فضایی سازمان (ISRO) Chandrayaan ماه برنامه اکتشاف.

“هند و ایالات متحده هستند … کار با هم در آینده اکتشافات فضایی” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در یک ورزشگاه در شهر احمدآباد; اظهارات خود بودند livestreamed در سراسر جهان است. “شما در حال ساخت چشمگیر نشریه علمی پژوهشی گام های خود را با هیجان انگیز Chandrayaan برنامه ماه است که در حال حرکت به سرعت به مراتب جلوتر از برنامه و امریکا به نظر می رسد به جلو به ما گسترش فضای همکاری است.”

تصویری: مغلوب ساختن پیشی جستن میاد فضایی هند برنامه
مرتبط با: ریاست جمهوری سند چشم انداز برای اکتشافات فضایی: از آیک به مغلوب ساختن پیشی جستن

(اعتبار تصویر: مندل فا نگن/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

هند داده های توافق برای ارائه تصاویر از آن Chandrayaan-2 ماموریت ناسا برای آرتمیس برنامه های چند ملیتی ابتکار (به رهبری آمریکا) برای قرار دادن فضانوردان بر روی ماه دوباره تا سال 2024 با توجه به بار از هند.

Chandrayaan-2 وارد شده در این ماه در سال 2019 برای شروع یک چندین ساله نقشه برداری ماموریت برای دریافت با کیفیت بالا عکس از سطح عکس هایی که می تواند مفید باشد برای آینده فرود ماموریت. این کشور اقدام به ارسال یک کاوشگر به نام Vikram به سطح اما کمی ماشین نابود شد در یک سقوط-فرود .

یک سلف ماموریت Chandrayaan-1 تایید یخ آب بر روی سطح ماه در سال 2009; آب در نظر گرفته شده است یک منبع مهم برای بشر ماموریت. هند قصد دارد حتی بیشتر کار پس از این جفت ارز از ماموریت ها با Chandrayaan-3 در حال حاضر در حال توسعه برای راه اندازی و دیگری فرود تلاش در سال آینده.

دو کشور در حال همکاری بر روی پروژه های دیگر در خارج از قمری اکتشاف بیش از حد. ناسا و ISRO برنامه ریزی برای راه اندازی یک ماهواره جدید در سال 2022. ماهواره ای به نام NASA-ISRO Synthetic Aperture Radar (نثار) ماهواره ای می تواند نظارت بر سیل و یخبندان و تغییرات رطوبت خاک است.

دنبال الیزابت هاول در توییتر @howellspace. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im