مغلوب ساختن پیشی جستن تماس برای $25 میلیارد بودجه ناسا برای سال 2021 به افزایش ماه و مریخ اهداف

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می خواهد به افزایش ناسا بودجه به $25.2 میلیارد دلار برای سال مالی ابتدا در ماه اکتبر افزایش 12 درصد بیش از سال جاری بودجه.

تقریبا نیمی از این تعداد خواهد فعالیت های صندوق به سمت کارگردانی گرفتن انسان برای اولین بار به ماه و سپس به مریخ است. درخواست بودجه شامل $3.3 میلیارد دلار برای انسان قمری landers بخشی از ناسا آرتمیس برنامه است که هدف آن برای فرود در ماه در سال 2024. اسناد جدید نیز قطع چندین آستین هدفمند برنامه و معرفی یک ماموریت جدید است که مطالعه یخ بر روی مریخ است.

این جزئیات آمده از مواد امروز منتشر شد (Feb. 10) توسط دفتر مدیریت و بودجه به عنوان بخشی از دولت درخواست بودجه سالانه ارسال مقاله به کنگره است که می گذارد از رئیس جمهور چشم انداز برای دولت فدرال و شروع فرآیند بودجه بندی.

“این یک 21-قرن بودجه به ارزش 21 قرن اکتشافات فضایی و یکی از قوی ترین ناسا بودجه در تاریخ” ناسا مدیر جیم Bridenstine گفت: در دولت ناسا رویداد رونمایی بودجه. “اگر رئیس جمهور برای حمایت از ناسا روشن نیست قبل از آن مطمئن شوید که در حال حاضر است.”

ناسا انتظار دارد که به پست بیشتر مواد مورد آن درخواست بودجه بعد از امروز. یک برگه در دسترس است در اینجا.

مرتبط: در عکس: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و ناسا

افزایش برای ماه و مریخ

“ناسا بالا-اولویت ماموریت برای بازگشت فضانوردان آمریکایی به ماه تا سال 2024 و ساخت پایدار حضور در سطح ماه به عنوان اولین گام در سفر است که امریکا به مریخ” ناسا بخش از یک دفتر مدیریت و بودجه سند ترسیم اداره کل 2021 درخواست بودجه بخوانید. “بودجه تغییرمسیر بودجه از پایین اولویت برنامه ها برای تحقق رئیس جمهور وعده به آمریکایی ها به ماه.”

بودجه درخواست پشتیبانی ناسا عظیم فضایی راه اندازی سیستم موشک به عنوان ستون فقرات برای اعماق فضا اکتشاف اما به تعویق انداختن سرمایه گذاری “بلوک 1B” ارتقاء مورد نیاز برای بزرگتر, ماموریت نسبت که تصمیم به این واقعیت است که بلوک 1B لازم نیست برای یک انسان فرود در ماه.

این دولت نیز حمایت و همکاری با شرکت های تجاری در اکتشاف فضا اگر چه جزئیات در دسترس نخواهد بود تا زمانی که ناسا گزارش کامل منتشر شده است. همچنین مهمترین آنها از دست رفته از دفتر مدیریت و بودجه خلاصه سند مرجع به سیاره ای علوم, ماموریت غیر از مریخ است.

رباتیک اکتشاف مریخ است که به صراحت پشتیبانی در خلاصه سند به عنوان مریخ نمونه بازگشت از ماموریت که ناسا می خواهم به دنبال آن مریخ در 2020 رور را تکه از سیاره سرخ به زمین آزمایشگاه. علاوه بر دفتر مدیریت و بودجه سند معرفی جدید مریخ یخ Mapper ماموریت است که می تواند کمک به ناسا اولویت بندی سایت های فرود برای فضانوردان.

این مهم است به یاد داشته باشید که رئیس جمهور درخواست بودجه است که فقط یک درخواست. ناسا بودجه می آید به طور مستقیم از کنگره که موظف است برای مطابقت با درخواست در هر راه. کنگره اتحاد نشان داده نمی شود و شور و شوق زیادی برای چندین رئیس جمهور در فضای اولویت ویژه آرتمیس برنامه.

سنا و مجلس کمیته با ناسا در میدان دید خود را منتشر کرده اند مجوز اسکناس — که نشان دهنده تصویر بزرگ اولویت نیست سهم از پول, بسیار شبیه به رئیس جمهور درخواست بودجه — نه که نیاز 2024 فرود مهلت. قوه مقننه است و تمایل به نفع اکتشاف مریخ و محافظه کارانه تر جدول زمانی.

آشنا ناسا کاهش بودجه بازگشت

درخواست بودجه کاهش چندین پروژه های ناسا که مغلوب ساختن پیشی جستن درخواست بودجه قرار داده اند برای چندین سال از جمله استراتوسفر Observatory for Infrared Astronomy (صوفیه) هواپیما-نصب ابزار از بنیادی تعامل و گسترده Field Infrared Survey Telescope (WFIRST) در حال حاضر برنامه ریزی برای راه اندازی در اواسط 2020s. دفتر بنیادی تعامل و WFIRST باید هر دو لغو شده و توسط رئیس جمهور درخواست بودجه و دوباره توسط کنگره در موارد متعدد.

همان درست است از دو علوم زمین ماموریت نیز حذف شده در رئیس جمهور 2021 درخواست بودجه, Plankton, آئروسل, ابر, اقیانوس اکوسیستم (سرعت) ماموریت و آب و هوا مطلق درخشندگی و Refractivity رصدخانه (CLARREO) کاشف. ناسا اعلام کرد در اوایل این ماه که آن را انتخاب کرده بود SpaceX برای راه اندازی سرعت ماموریت در سال 2022.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بارها و بارها به تلاش برای از بین بردن, سرعت, CLARREO Pathfinder و WFIRST تلسکوپ فضایی ماموریت بیش از سال است. پرواز صوفیه تلسکوپ یک پروژه مشترک با این مرکز هوافضا (DLR) است به طور مشابه مواجه لغو در دولت اوباما 2015 درخواست بودجه.

تحت ریاست جمهوری مغلوب ساختن پیشی جستن ناسا بودجه سالانه افزایش یافته و از حدود 19 میلیارد دلار در طول سال اول خود را به 22 میلیارد دلار برای سال مالی آغاز شد که در ماه اکتبر با توجه به واشنگتن پست.

مالی سال 2021 روند بودجه نیز انتظار می رود به ارائه اولین اطلاعات در مورد کل هزینه برآورد شده از آرتمیس برنامه و اولیه برنامه برای نقاط عطف است که در آن برنامه است. کنگره شده است هل دادن Bridenstine برای چنین جزئیات برای ماه اما او معوق اشاره آنها به فرآیند بودجه بندی. اولیه دفتر مدیریت و بودجه مدارک ارسال شده به ادامه elide آن جزئیات.

ایمیل Meghan بارتلس در [email protected] یا او را دنبال کنید @meghanbartels. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>