مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به اشتباه Coronavirus با ابولا

در ظاهر در هند در این هفته اشاره کرد واقعیت تلویزیون ستاره و رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد به اشتباه COVID-19-باعث coronavirus SARS-CoV-2 با ابولا کاملا جداگانه بیماری کشنده.

این اشتباه قابل توجه بود البته چون تهمت مسلما رهبر جهان آزاد — بلکه به این دلیل که در سال گذشته او به شدت انتقادی از دولت قبلی تلاش برای مبارزه با شیوع بیماری ابولا.

برای اینکه عادلانه مغلوب ساختن پیشی جستن اظهار نوسان شدید بین ابولا و COVID-19-ایجاد ویروس SARS-CoV-2 در راه است که دشوار است به دنبال.

ابتدا او گفت: — به دقت بیشتر یا کمتر — است که مرگ و مير ناشی از کروناویروس است بین یک تا دو درصد است. اما پس از آن همه چیز شروع به نوسان می کند.

“و در مورد دیگر آن را مجازی 100 درصد او گفت:” به ظاهر در حال حاضر صحبت کردن در مورد ابولا.

این ارزش اشاره شده است flabbergastingly اشتباه: ابولا یک بیماری وحشتناک اما تنها کشته شدن حدود نیمی از افراد آلوده به آن با توجه به سازمان بهداشت جهانی است.

پس از آن همه چیز رفت و حتی بیشتر از ریل به عنوان آن را دوباره شد مشخص نیست که ویروس تهمت بود با اشاره به.

“در حال حاضر آنها را, آنها را مطالعه کرده اند می دانند بسیار” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “در واقع ما بسیار نزدیک به یک واکسن.”

زمانی که CNBC پرسید: یک سخنگوی کاخ سفید گفت که برنده شده بود صحبت کردن در مورد ابولا زمانی که او گفت که واکسن بود “بسیار نزدیک” به جای SARS-CoV-2.

اگر چنین است, CNBC با اشاره به تهمت های به ظاهر او با حقایق مخلوط کردن دوباره — به این دلیل که مورد تایید FDA واکسن ابولا در دسامبر.

به نظر می رسد بیشتر احتمال دارد که تهمت بود بریدن گزارش می دهد که یک واکسن آزمایشی تا به حال عرضه در اوایل این هفته برای SARS-CoV-2 هر چند که هنوز نیاز به انجام آزمایش های بالینی معنی آن را “بسیار نزدیک” با هر گونه عادی تعریف اصطلاح.

اشتباه نبود غیر منتظره برای مغلوب ساختن پیشی جستن که طولانی ذکر شده است خود را برای حماسه لفظی screwups اما نسبتا جالب توجه خود را تکرار انتقادات از رئیس جمهور سابق ایالات متحده, باراک اوباما, واکنش به ابولا.

“بیمار ابولا خواهد بود به ارمغان آورد به آمریکا در چند روز” او توییتی در سال 2014 و اضافه کرد که “در حال حاضر من مطمئن هستم که ما رهبران بی کفایت.”

و سپس در روز چهارشنبه تهمت افزود کامل kicker — tweeting تایپی “caronavirus” به 73 میلیون پیروان.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im