مغلوب ساختن پیشی جستن دولت شروع به کار در بعد ملی آب و هوا گزارش

بعدی ملی آب و هوا ارزیابی شروع به شکل گرفتن در زمانی که رئیس جمهور تهمت هشدار داد رهبران جهان به رد “alarmists” و خود را به عنوان متحدان برنامه را به دخالت در این گزارش آماده سازی به سوال یافته های اصلی دانشمندان است.

پنجمین ملی آب و هوا ارزیابی برنامه ریزی شده برای انتشار در سال 2022 در مورد نیمه راه از طریق تهمت بالقوه دوره دوم. برنامه ریزی برای این گزارش است که در حال حاضر در جریان است با درخواست برای محققان به ارائه کار خود را و یک رهبر پروژه انتظار می رود انتخاب شود در عرض چند ماه با توجه به دونالد Wuebbles یک آب و هوا دانشمند در دانشگاه ایلینوی که نظارت آخرین ارزیابی.

کاخ سفید می ایستد که نقش مؤثری در این گزارش ساخت و ساز از طریق دفتر سیاست علم و فناوری است که نظارت مغلوب ساختن پیشی جستن علم مشاور کلوین Droegemeier. Wuebbles گفت Droegemeier افراطی-آب و متخصص که او برای سال شناخته شده کار خواهد کرد برای تولید یک ارزیابی دقیق است که از مغلوب ساختن پیشی جستن غلط اظهارات در مورد تغییر آب و هوا.

“کلوین مبارزه می کنند که” Wuebbles گفت.

اما منتقدان از علم آب و هوا نزدیک به کاخ سفید بر این باورند که تلاش می تواند بیشتر رویکرد خصمانه در مقایسه با نسخه های قبلی. استیو Koonin یک استاد فیزیک در دانشگاه نیویورک گفت: او تن به تن Droegemeier در این ایده از ترکیب رنگ قرمز و تیم بررسی به ملی آب و هوا است. ورزش می تواند اجازه می دهد علم منتقدان به استفاده از بی اعتبار نظریه ها را به چالش اجماع تحقیقات در افزایش درجه حرارت دانشمندان گفته اند.

Koonin بخشی از سقط کاخ سفید در تلاش برای انجام یک خصمانه بررسی آخرین ملی آب و هوا است. هر چند که تلاش شکست خورده Koonin با اعتماد به نفس است که آن را “chastened” مقامات کاخ سفید در برابر آزاد 2022 گزارش بدون چالش برانگیز و نگران کننده جدید آب و هوا يافته است.

“من می خواهم برای دیدن سخت اسکراب از چیزی که انجام می شود در راه” Koonin در مصاحبه ای گفت:. “من امیدوارم که ما دیگر راه های گرفتن صادقانه تجسم علم وجود دارد. من داده نشده است.”

مقامات در کاخ سفید علوم, دفتر, نیست, پاسخ به یک درخواست برای نظر.

ویلیام julie barringer یک مدیر سابق در شورای امنیت ملی که رهبری تلاش ناموفق سال گذشته به طور رسمی اختلاف جریان اصلی علم را از طریق یک قرمز-تیم روند گفت مک کلاچی در هفته گذشته که او امیدوار است به کمک نویسنده بعد ملی آب و هوا است.

Julie barringer قبلا نشان داد که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مسدود زمان چهارم ملی آب و هوا ارزیابی که آغاز شده بود در طول دولت اوباما با انتشار آن را روز بعد از روز شکرگزاری است. او همچنین گفت: رئیس جمهور عصبانی بود که آن را تا به حال منتشر شده است و در همه.

چهارم ارزیابی از طریق رفت دو بررسیهای مربوط به چندین آژانس های فدرال با تخصص در علم آب و هوا و همچنین دور اضافی از بررسی از کارشناسان مونتاژ در آکادمی ملی علوم مهندسی و پزشکی است. همچنین رفت و از طریق یک بررسی عمومی که بیش از تولید 3,400 نظرات.

دانشمندان درگیر در تهیه پیش نویس آخرین ارزیابی نگران هستند که این روند می تواند سیاسی. مفهوم داشتن دو تیم—یکی قرمز و یکی آبی—استدلال می کنند بیش از علم است که ذاتا سیاسی گفت: Katharine Hayhoe یک آب و هوا دانشمند در دانشگاه فناوری تگزاس و نویسنده سرب از چهارم ارزیابی.

“وجود دارد هیچ تیم آبی کل قضیه مبتنی بر انسان کاه و کلش است که یک دماسنج به شما می دهد پاسخ های مختلف بسته به اینکه چگونه شما رای” او گفت:. “کل استدلال مبتنی بر مطلق مغالطه است که به نحوی با علم متفاوت است زمانی که شما به آن نگاه کنید از طریق لنز های مختلف و آن را به شما می دهد پاسخ های متفاوت است.”

Hayhoe اذعان کرد که روند نوشتن ملی آب و هوا ارزیابی است و با توجه برای به روز رسانی. او گفت: بیش از نیمی از آن آیات عبارتند بنیادی و تغییر نکرده پس از آخرین ارزیابی نوشته شده بود.

او گفت: وجود دارد مقدار زیادی از اتاق را به فاش کردن قابل توجه اکتشافات علمی به عنوان تدریجی و مداوم به روز رسانی. برای مثال او گفت که نسخه بعدی باید یک بخش اختصاص داده شده به تحقیقات در استرالیا آتش سوزی شدت که محققان انتظار نیست برای دیدن تا سال 2050 ،

قبلی ارزیابی اختصاص یک فصل به مناطق در علم آب و هوا که در آن تحقیقات بیشتری مورد نیاز است برای کاهش عدم قطعیت مانند تغییر آب و هوا تاثیر می گذارد امنیت ملی و چگونه تغییر شرایط در کشورهای دیگر می تواند در شکل دادن به اقتصاد ایالات متحده.

باب Kopp سرب نویسنده در چهارمین ارزیابی و افزایش سطح آب متخصص در دانشگاه راتگرز توافق کردند که آینده تکرار نمی نیاز به یک جامع جمع زنی از آخرین تحقیقات. به جای آن باید تمرکز بر روی آنچه که سیاستگذاران و عموم مردم نیاز به دانستن در مورد تغییر آب و هوا.

او گفت: در چند سال گذشته نشان داد تکان دهنده اطلاعات جدید در مورد بی ثباتی از قطب جنوب یخ ورق که دارای پیامدهای جهانی برای افزایش سطح آب. علاوه بر این تغییرات به قطب شمال و پیامدهای آن برای انتشار دی اکسید کربن بیشتر به عنوان پرمافراست thaws یکی دیگر از نگرانی او گفت:.

Kopp ابراز نگرانی در مورد سیاسی دستکاری مربوط به آینده است.

“اگر پنجم NCA در حال آمدن است در سال 2022 در زیر یک برگ برنده دولت, چه کسی می داند چه تمام انواع چیزهای در حال رفتن به مانند نگاه,” او گفت:.

اگر هر چیزی Wuebbles گفت: آینده آب و هوا ارزیابی باید کمتر محتاط در راه آن بیان شد مشاهده تغییرات. سرعت که در آن سیاره است تا حرارت و تغییر است که اتفاق می افتد در سرعت است که شوکه دانشمندان که مشغول به کار در این زمینه برای دهه, او گفت:.

“ما ممکن است کم بها دادن میزان تغییرات ما در حال حاضر می دانستند که ما کم بها دادن میزان بارش شدید,” Wuebbles گفت. “به طور کلی ما فقط کم بها دادن به آنچه که واقعا در رفتن و این نه فقط تغییر دما. ما تمایل به بیش از حد محافظه کار است.”

تجدید چاپ از Climatewire با اجازه از E&E News. E&E روزانه را فراهم می کند پوشش ضروری انرژی و محیط زیست, اخبار, در www.eenews.net.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de