مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر انتظار دارد روزانه COVID مرگ و میر نزدیک به دو ماه ژوئن

با توجه به اسناد داخلی به دست آمده توسط نیویورک تایمزبه مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری انتظار دارد روزانه جدید کروناویروس موارد به افزایش از حدود 25000 نفر به 200000 — و مرگ و میر روزانه به حدود دو از 1,750 به 3000 در روز در ماه ژوئن 1.

این خبر پس از چند ایالت آمریکا ساخته شده اند حرکت می کند به آرامی بازگشایی اقتصاد خود را با وجود این کشور شاهد ثبت تعداد موارد جدید و COVID-19 مربوط به مرگ و میر. به گفته جان هاپکینز داشبورد ایالات متحده در حال حاضر بیش از 1,170,000 موارد تایید شده — بیش از شش کشور در لیست ترکیب شده است.

به عنوان بار امتیاز از, شماره جدید نشان می دهد که بسیار تغییر کرده است با وجود هفت هفته طولانی مدت قرنطینه. بازگشایی به احتمال زیاد ترکیبات عوارض جانبی.

“در حالی که کاهش شکست نیست من فکر می کنم آن را عادلانه می گویند که آن کار نمی کند به عنوان انتظار می رود,” اسکات Gottlieb رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمیسر سابق غذا و دارو گفت: CBS در روز یکشنبه. “ما انتظار می رود که ما شروع به دیدن بیشتر قابل توجهی کاهش در موارد جدید و مرگ و میر در سراسر کشور در این نقطه است. و ما فقط از دیدن آن نیست.”

کاخ سفید سوال مشروعیت اسناد و اشاره کرد که “این اطلاعات نه انعکاسی از هر یک از مدل سازی های انجام شده توسط نیروی کار و یا داده ها که وظیفه نیروی تحلیل کرده است” با توجه به یک سخنگو که صحبت به بار.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net