‘سربازان صفر’ فیلم نشان می دهد الهام بخش اثر ویجر را ضبط طلایی’ در کودکان و نوجوانان

در سال 1977 ناسا فرستاده دوقلو فضاپیما به جهان هستی است. این هنر و صنعت ویجر 1 و ویجر 2 ماموریت پرواز گذشته سیارات بیرونی منظومه شمسی به فضای بین ستاره ای و هنوز انتقال اطلاعات علمی امروز است.

فیلم جدید “سربازان صفر” fictionalizes فرهنگی تاثیر عروق’ معروف پیام: طلایی رکورد. هر یک از این دو ویجر صنعت حمل یک کپی از رکورد که شامل ضبط شده (و تصاویر) از همه چیز از موسیقی معروف به نهنگ تماس به انواع زبان ها از زمین. شما می توانید به تماشای “سربازان صفر” منتشر شد Jan. 17, در آمازون نخست.

“داستان در مورد داستان که گفته می شود در تاریخ و داستان های ما خیال مهم هستند; کسانی که همیشه نمی مانند ما [زنان]” Lucy Alibar, این فیلمنامه برای این فیلم گفت: Space.com. “این بسیار درست تر از زنان از رنگ است.”

مرتبط با: ویجر 2 را interstellar سفر عمیق تر اسرار فراتر از منظومه شمسی

این فیلم که در سال 1977 — شامل قابل توجهی نمایندگی از زنان و زنان از رنگ و حتی نکات در یک شخصیت مبهم و هویت جنسیتی. طول می کشد تا مخاطب به 70s به یک شهر کوچک در روستایی در آلاباما که در آن یک 9 ساله و دختر بچه ای به نام کریسمس چخماق (با بازی مک کنا فضل “تعیین شده بازمانده”) صرف اوقات فراغت خود را به یادگیری در مورد فضا در کتابخانه ها و در تلویزیون به عنوان بزرگسالان در زندگی خود را در تلاش برای ایجاد یک زندگی.

سنگ چخماق می شنود در مورد یک مسابقه برای قرار دادن ضبط پیام های کودکان در ضبط طلایی و دور تا یک گروه از بچه ها برای ایجاد یک مرغک پیشاهنگی گروه جوانان به دنبال این جایزه است. (مطمئن شوید که شما چوب در اطراف به پایان فیلم برای دیدن عملکرد خود را — آن را شامل یک فضای مرجع.)

یک لحظه از “سربازان صفر” فیلم جدید که می گوید یک داستان تخیلی نسخه از داستان پشت “طلایی سابقه بوده است.” (اعتبار تصویر: Curtis اوراق قرضه بیکر/آمازون)

به این کشش چخماق نیز باید متقاعد کردن بزرگسالان در زندگی خود برای کمک به از جمله پدر او (مبارزه وکیل) رمزی (با بازی کمدین Jim Gaffigan “این Jim Gaffigan نشان می دهد”), Ramsey, کارمند خانم Rayleen (بازی های برگزار شده توسط Viola Davis, “How to Get Away with Murder”) و مرغک Scout troop رهبر از دست مسی (بازی های برگزار شده توسط, Allison Janney, “The West Wing”).

Alibar که بزرگ شده در یک منطقه روستایی از فلوریدا به خود جلب کرد پس از دوران کودکی خود را به نوشتن در مورد شخصیت ها و داستان. او می خواست برای به تصویر کشیدن تمام کودکان به عنوان “استعداد دانشمندان” حتی کسانی که پذیرفته نشده بودند به راحتی توسط بزرگسالان دلیل خود را در پس زمینه و یا رفتار. در فیلم سنگ چخماق است همچنین رسیدن به سن زمانی که او را برای یادگیری در مورد جهان بزرگتر فراتر از او کوچک جامعه Alibar گفت. “شما شروع به تحقق سایر نقاط جهان بیشتر می شود بتن تر در راه از قبل از آن بود,” او گفت:.

طلایی رکورد کمیته تحت رهبری کارل ساگان یک دانشگاه کرنل فیزیک و استاد معروف علم ارتباط برقرار. ساگان نوشت: کتاب در مورد فضا از جمله “تماس” (Simon and Schuster, 1985) که 12 سال بعد با الهام از فیلم هالیوودی به همین نام با بازی بازیگر زن جودی فاستر. Alibar دقیق می گویند که “سربازان صفر” است و نه به طور مستقیم با الهام از “تماس” هر چند هر دو فیلم بحث در مورد دو دختر جوان است که غلبه بر شرایط دشوار به رشد برای تبدیل شدن به فضا دانشمندان است.

بلکه Alibar خودش را تحت تاثیر قرار بسیاری از چیزها از جمله ساگان کار و کار خود را بیوه و همچنین علم communicator — Ann Druyan که همکاری و نوشت: سریال “هستی.” پس ساگان مرگ در سال 1996 Druyan نوشت: بسیار کمی در مورد شوهرش.

“او بسیار برای گفتن در مورد مرگ و میر و چه چیزی نیست ممکن است با علم” Alibar گفت. “کل ایده طلایی رکورد است که شما می توانید به آن نگاه کنید به عنوان راهی برای اجازه دادن به ما برای همیشه زنده است و راه او در مورد مرگ شوهرش و این مرد او را بسیار دوست داشت — و محدودیت از آن و قطعیت مرگ — فوق العاده جالب … پس از آن در حال حرکت برای من در مورد فکر می کنم و من از دست خیلی خواب است که من شروع به نوشتن در مورد آن.”

Alibar گفت که او امیدوار است که “سربازان صفر” می تواند به عنوان یک تماس وحدت به زنان و دختران جوان که در حال رفتن به علم و تکنولوژی آموزش و پرورش و ریاضی (STEM) مشاغل. “من فکر می کنم آن را واقعا مهم برای حمایت از دختران و زنان که می خواهند به عنوان خوانده شده و داستان در مورد فضا و علم” او گفت:. “اگر شما همیشه می خواستم برای نوشتن در مورد آن نگران هستید شما نمی دانید که به اندازه کافی علم به انجام این کار فقط آن را انجام دهید … نکته زیبا در مورد علم این است که این راه از نقل این معجزه در زندگی و باور نکردنی آن رمز و راز.”

دنبال الیزابت هاول در توییتر @howellspace. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

All About Space Holiday 2019

نیاز به فضای بیشتر? اشتراک خواهر ما عنوان “همه چیز در مورد فضا” مجله برای آخرین اخبار شگفت انگیز از مرز نهایی! (اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de