محاکمه آزمایش خون بند ناف به عنوان درمان اوتیسم

یک مطالعه اخیر تست اینکه آیا یک تزریق یک واحد از کودک خود و یا اهدا کننده خون بند ناف می تواند به بهبود اجتماعی مهارت های ارتباطی در کودکان بین سنین دو و هفت مبتلا به اختلال طیف اوتیسم.

از 180 نفر از کودکان در این مطالعه گروه از کودکان با و بدون ناتوانی فکری نشان داد که بهبود در زبان ارتباطی توانایی حفظ توجه در اندازه گیری از طریق ردیابی چشم و افزایش آلفا و بتا EEG قدرت اندازه گیری عملکرد مغز است.

کسانی که نیز تا به حال یک فکری ناتوانی نشان نمی دهد ارتباطات اجتماعی بهبود عملکرد پس از تزریق.

این یافته ها به نظر می رسد آنلاین در مجله Pediatrics.

“خون بند ناف حاوی ایمنی بدن را تعدیل سلول های به نام هموسیستئین می گوید:” جوآن Kurtzberg استاد طب اطفال در دانشگاه دوک و مدیر مارکوس مرکز سلولی درمان. “در آزمایشگاه, این سلول های آرام کردن یک نوع از التهاب مغز است که می تواند دیده می شود در کودکان مبتلا به اوتیسم. در این مطالعه ما آزمایش این که آیا خون بند ناف تزریق می تواند موجب کاهش علائم کودکان مبتلا به اوتیسم.”

حدود 40 درصد از کودکان مبتلا به اوتیسم نیز ناتوانی فکری به عنوان تعریف شده به عنوان یک ضریب هوشی زیر 70 با توجه به اولین نویسنده جرالدین Dawson, مدیر دوک موسسه علوم مغز و استاد روانپزشکی و علوم رفتاری.

تحقیقات بیشتری لازم خواهد بود به تعیین چرا این یافته ها در این مطالعه متفاوت بین کسانی که با و بدون ناتوانی فکری و این که آیا تغییر درمان می تواند آن را به نفع کودکان بیشتر.

“معلوم نیست که آیا این شکست برای کودکان کم توان ذهنی است که با توجه به مدت زمان کوتاه از مطالعه نتیجه اقدامات نه حساس بودن به اندازه کافی برای تشخیص تغییر در این جمعیت یا که از خون بند ناف است که در واقع نه یک درمان موثر برای کودکان مبتلا به اوتیسم که هم عقب افتادگی ذهنی” داوسون می گوید.

“ما آموخته است که بسیاری از این مطالعه اولیه می گوید:” Kurtzberg ارشد نویسنده این مقاله است. “در آینده ما امیدواریم که برای انجام یک آزمایش طراحی شده برای کودکان مبتلا به اوتیسم که ناتوانی فکری با تمرکز بر نتیجه اقدامات است که می تواند هدف را به آزمون در این گروه از کودکان است. ما همچنین با استفاده از درس های آموخته شده از این مطالعه به طراحی یک مطالعه مداوم تست دیگر سلول درمانی در کودکان مبتلا به اوتیسم و بدون ناتوانی فکری.”

“به طور کلی ما در حال تشویق این نتایج اولیه و برنامه ریزی برای ساخت بر آنها در مطالعات آینده از تلفن همراه روش های درمانی در کودکان مبتلا به اوتیسم” Kurtzberg می گوید.

این مارکوس بنیاد تامین می شود ،

منبع: دانشگاه دوک

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de