Treefrogs احمق شکارچیان با جفتگیری تماس کر

Treefrogs تبدیل به اهداف آسان برای شکارچیان و انگل زمانی که آنها ارسال جفتگیری, تماس, اما آنها فریب دشمنان خود را با کمک کمی از یک همکار.

با توجه به یک مطالعه جدید نر treefrogs کاهش جذابیت خود را به شکارچیان و انگل ها با هم تداخل دارند خود را جفت گیری تماس با همسایگان خود است.

با هم تداخل دارند تماس های خود را در تقریبا کامل همگام با همسایه treefrogs یک توهم شنوایی اثر می گیرد و کسانی که دشمنان بیشتر جذب پیشرو تماس بگیرید, ترک های دیگر قورباغه ها به امید پیدا کردن جفت بدون خطر زندگی خود را.

“مرد قورباغه ها اساسا دستکاری eavesdroppers از طریق ایجاد این توهم شنوایی می گوید:” دانشجوی دکترای هنری Legett دانشجوی دکتری در دانشگاه که رهبری این پژوهش با Ximena Bernal, دانشیار علوم زیستی.

A brown treefrog clings on a rock
Treefrogs تیم برای فریب شکارچیان مطالعه جدید نشان می دهد. (اعتبار: هنری Legett/Purdue)

“انسان تجربه این توهم بیش از حد آن را به نام “اولویت اثر’. هنگامی که ما به دو برای تلفن های موبایل کوتاه در جانشینی سریع ما فکر می کنم این صدا تنها از محل صدا” Legett می گوید.

پژوهش در برنل آزمایشگاه با تمرکز بر رابطه بین شکار و ارتباطات—یا آنچه که آنها به سادگی به عنوان مراجعه استراق سمع.

“توهم ایجاد شده توسط نر treefrogs فراخوانی میکند هیچ تاثیری بر زن قورباغه ها که تعجب آور بود مشاهده” برنال می گوید.

“این مرد قورباغه را نمیفهمد یک راه برای فریب این دشمنان است. ما فکر می کردیم این زنان ممکن است بیشتر جذب پیشرو caller اما آن را واقعا تحت تاثیر قرار جاذبه در همه. آن را یک پیروزی برای قورباغه ها به دلیل آن کمک می کند تا کاهش حملات از دشمنان که امیدوار بودند به طعمه قورباغه های نر و ماده هستند و نه فریب توهم.”

این مطالعه شامل آزمایش با استفاده از پخش ویدیوهای از تماس های ضبط شده از بلندگو و صدا تله ها هر دو در آزمایشگاه و تنظیمات درست در موسسه تحقیقات گرمسیری اسمیتسونیان در پاناما که در آن برنل همکار تحقیقاتی و اغلب بازدیدکننده داشته است به کار با دانش آموزان است. محققان کشف کردند که پس از اولیه نر treefrog می فرستد جفتگیری تماس, دیگر قورباغه ها به دنبال کت و شلوار در عرض چند میلی ثانیه.

“این خیلی سریع آن را تقریبا مانند یک reflex” Legett می گوید. “هیچ راهی وجود دارد مغز خود را هم به پردازش اطلاعات است. آنها از شنیدن همسایه خود را و آنها بلافاصله واکنش نشان می دهند.”

محققان می گویند این مطالعه کشت و حتی بیشتر سوالات در مورد چگونه قورباغه ها ارتباط برقرار کند.

“شما باید به جای تعجب که چرا یک مرد قورباغه را اول داده شده است که اگر افزایش شانس خود را از بودن خورده” Legett می گوید.

“این یک بازی استراتژیک آنها در حال بازی. قورباغه ای که برای اولین بار ممکن است خوش شانس است که زمان اما شاید او می داند که او می خواهید شانس خود را بعد از زمان او می شنود یکی از دوستان خود را برای اولین بار تماس بگیرید. این سوالات ما را در حفظ و درخواست همانطور که ما حرکت رو به جلو است.”

این کار به نظر می رسد در آمریکا طبیعت.

حمایت از کار آمد از بنیاد ملی علوم یک Stanley A. برامدگی لبه طبقات سنگ کمک هزینه تحصیلی از موسسه تحقیقات گرمسیری اسمیتسونیان و یک AA لیندزی تحصیلات تکمیلی کمک هزینه تحصیلی از دانشگاه.

منبع: دانشگاه پردیو

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de