سفر کردن یک گمانه به قطب جنوب دریاچه Whillans [تصویری]

آیا تا کنون فکر چه وابسته بدوره فرعی یخبندان دریاچه قطب جنوب نگاه مانند? من.

در این ویدئو یک تیم از دانشمندان آمریکایی به رهبری دکتر جان Priscu از دانشگاه ایالتی مونتانا و از جمله دکتر Trista ویک رشته های نویسنده سرب از مطالعه جدید در وابسته بدوره فرعی یخبندان دریاچه Whillans نگاهی به زیرچشمی نگاه کردن در وابسته بدوره فرعی یخبندان دریاچه مرسر.

یک نگاه اجمالی از مرسر وابسته بدوره فرعی یخبندان دریاچه – سالسا تیم علمی از سالسا قطب جنوب در Vimeo.

چندی پیش در قطب جنوب سبز بود. پوشانده توسط جنگل های پر از دایناسورها آن کاملا با نشاط. یکی از دلایل رابرت اسکات جان خود را در طول قطب جنوب تلاش این بود که او هنوز هم draggimg بسیار سنگین فسیل از این زندگی — اولین یافت — بازگشت به کشتی خود را. Roald Amundsen فقط می خواستم برای رسیدن به قطب و برگشت.

البته با تشکر از رانش قاره ای و تغییرات آب و هوایی قطب جنوب در حال حاضر به خاک سپرده کمتر از یک مایل یا بیشتر از یخ است. اما زمین زیر است جامد در همه جا. به جای بیش از 400 دریاچه نقطه این قاره هم آمیختن با رودخانه ها و نهرها که تخلیه به اقیانوس جنوبی. این دریاچه تنها در 1970s کشف و حوصله به برای اولین بار در سال 2012 اگر چه وجود آنها شده بود مشکوک از اواخر قرن 19 زمانی که دانشمند روسی پتر کروپوتکین مطرح شده امکان.

اعتباری: ناسا رصدخانه زمین; ناسا نقشه توسط رابرت Simmon بر اساس داده ها از Radarsat قطب جنوب نقشه برداری پروژه Ted Scambos کریس Shuman و Martin J. Siegert

من همیشه فکر در مورد این دریاچه ها. در آنها چه است ؟ چه آنها نگاه مانند? وجود دارد توقف کرم ها و squibby کور ماهی ؟ Nessie بستگان ؟ بدخواه حلقه ها ؟ یک استارباکس?

دریاچه Whillans در غرب Antrarctica یک چنین مکان متروک. هر چند این دریاچه 20 مایل مربع در اندازه و طول می کشد تا 24 ساعت به مته سوراخ از طریق یک نیم مایل از یخ با آب گرم مته برای دریافت وجود دارد آن است که تنها هفت پا عمیق به عنوان شما را دیدم در این ویدئو.

اعتبار: فیل مک لئود Michigan Tech

معلوم است چه می خواهم پایین وجود دارد به طور عمده آب سنگ رسوب و میکروب — قطعا شما به عنوان هیجان انگیز به عنوان به عنوان یک دختر می تواند امید. هنوز هم آن را استریل. کرکی چیزهای در حال سقوط مانند برف در آب رسوب هم زده تا توسط دوربین از جمله برخی از کسانی که میکروب — باکتری ها و archaea — و زباله های آنها تولید در روند انجام کار خود است.

بسیاری از آرایه متنوع از باکتری ها و archaea ساکن دریاچه خودکفا هستند. آنها را به مواد غذایی خود را با استفاده از قدرت را در کاهش آهن, گوگرد و نیتروژن ترکیبات موجود در این دریاچه فقط به عنوان گیاهان و جلبک ها در سطح زمین را از مواد غذایی با استفاده از قدرت از خورشید است.

هر چند ناهموار زندگی رشد می کند به آرامی پایین وجود دارد: برآورد دو برابر زمان برای این میکروب است 196 روز. در آزمایشگاه E. coli تقسیم هر 20 دقیقه. که استنباط نرخ رشد حداقل 10 برابر کمتر مشاهده شده در قطب جنوب سطح دریاچه ها و یا مواد مغذی در بیابان در اقیانوس.

با استفاده از داده های جمع آوری شده در طول سفر به تصویر کشیده شده در این ویدئو دانشمندان محاسبه شده است که Whillans میکروب ها را تا مقدار ماده آلی از این مواد شیمیایی به منابع قدرت است که آنها کمک یک مقدار قابل توجهی از مواد مغذی به تاریکی یخ تحت پوشش جنوب اقیانوس در دریاچه’ خروج — 5,400 درصد بیش از تقاضا در Siple ساحل فروافتادگی به آن تخلیه. ترکیب effluence از 400 قطب جنوب دریاچه بدون شک اعمال نفوذ قابل ملاحظه در جنوب اقیانوس شیمی و زیست شناسی. در واقع این امر می تواند تعجب آور نیست اگر لوله کشی از یک قاره-اندازه ورق یخ نیست.

منابع

ویک رشته های Trista J. Alexander B. ميشود, Mark L. Skidmore کلارا Turetta, کارلو Barbante برنت C. Christner, John E. Dore et al. “Biogeochemical اتصال بین اکوسیستم آب شیرین در زیر غرب قطب جنوب یخ و زیر یخ های دریایی محیط زیست است.” جهانی Biogeochemical Cycles 34 ، 3 (2020): هیچ-هیچ.

Achberger, Amanda M. برنت C. Christner الکساندر B. ميشود, John C. Priscu, Mark L. Skidmore Trista J. ویک رشته W. Adkins, et al. “جامعه میکروبی ساختار وابسته بدوره فرعی یخبندان دریاچه Whillans غرب قطب جنوب است.” مرز در میکروب شناسی 7 (2016): 1457.

ویک رشته های Trista J. Andrew C. Mitchell, Amanda M. Achberger برنت C. Christner, John E. Dore Alexander B. ميشود جیل A. Mikucki Alicia M. Purcell, Mark L. Skidmore و John C. Priscu. “فیزیولوژیکی اکولوژی میکروارگانیسم ها در وابسته بدوره فرعی یخبندان دریاچه Whillans.” مرز در میکروب شناسی 7 (2016): 1705.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>