آسیب های مغزی خطر بالاتری برای بیش فعال پسران

پسران که بی توجه و بیش فعال در سن 10 سالگی در معرض خطر بالاتری برای صدمات ناشی از ضربه مغزی در دوران نوجوانی و بزرگسالی محققان گزارش.

درمان برای کاهش این رفتارها ممکن است به کاهش خطر ابتلا به صدمات مغزی (TBIs) با توجه به این مطالعه جدید.

“صدمات ناشی از ضربه مغزی علت اصلی مرگ و معلولیت در کودکان و بزرگسالان جوان…”

“صدمات ناشی از ضربه مغزی علت اصلی مرگ و معلولیت در کودکان و بزرگسالان جوان اما کمی شناخته شده در مورد عواملی که تحریک آنها می گوید:” گیدو Guberman یک دکترا و دانشجوی پزشکی در مغز و اعصاب و جراحی مغز و اعصاب گروه در دانشگاه مک گیل.

این مطالعه برای اولین بار نشان می دهد که دوران کودکی رفتارهای معلمان شناسایی مانند بی توجهی-بیش فعالی پیش بینی های بعدی آسیب های مغزی. این مطالعه همچنین نشان داد که پسران که پایدار TBIs در دوران کودکی تا به حال در معرض خطر بیشتری از حفظ TBIs در دوران نوجوانی است.

TBIs رخ می دهد در حدود 17 درصد از مردان در جمعیت عمومی به گفته محققان هنوز کمی وجود دارد که تحقیقات در مورد TBI پیشگیری است.

برای تعیین اینکه آیا یک لینک بین بی توجهی-بیش فعالی و TBIs آنها تجزیه و تحلیل داده ها از 724 کانادا مردان از سن 6 تا 34. آنها به بررسی سلامت فایل ها و اطلاعات جمع آوری شده از پدر و مادر هنگامی که شرکت کنندگان 6 سال پس از آن اداره پرسشنامه به شرکت کنندگان معلمان در کلاس درس, رفتارهای زمانی که شرکت کنندگان 10.

“برای جلوگیری از درد و رنج و ناتوانی پیشگیری از استراتژی های مورد نیاز برای مثال ترویج دوچرخه سوار ایمنی می گوید:” Guberman.

“وجود دارد درمان است که می تواند به کاهش شدت کودکی بی توجهی-بیش فعالی و مشکلات رفتاری. نتایج ما نشان می دهد که آزمایش های لازم برای تعیین اینکه آیا این برنامه همچنین می تواند به کاهش خطر ابتلا به متعاقب صدمات ناشی از ضربه مغزی.”

منبع: دانشگاه مک گیل

مطالعه اصلی DOI: 10.1177%2F0706743719882171

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de