پیشگام مریخ هلیکوپتر متصل به پشتکار رور در ماه جولای راه اندازی

جدیدترین مریخ را پیشگام مسافر آمده است روی.

تکنسین های متصل به اولین از نوع خود مریخ هلیکوپتر به شکم ناسا پشتکار رور در روز دوشنبه (6 آوریل) در سازمان مرکز فضایی کندی در فلوریدا که در آن ربات prepped برای آینده خود را راه اندازی. که پرتاب برگزار خواهد شد در طول سه هفته پنجره ای که باز می شود در ژوئیه 17.

دبستان کار در رور به طور رسمی در دنده بالا. برای مثال بیش از چهار روز طول در اواخر ماه مارس ماموریت اعضای تیم به پایان رسید نصب پشتکار چتر نجات سیستم و همچنین قرار دادن در ربات شش چرخ.

بیشتر: ناسا مریخ در 2020 مریخنورد پشتکار در تصاویر

The Mars Helicopter and its Mars Helicopter Delivery System were attached to the Perseverance Mars rover at Kennedy Space Center on April 6, 2020. The helicopter will be deployed about two-and-a-half months after Perseverance lands.

مریخ هلیکوپتر و آن مریخ هلیکوپتر تحویل سیستم متصل شدند به پشتکار مریخ در مرکز فضایی کندی در تاریخ 6 آوریل سال 2020 است. هلیکوپتر مستقر خواهد شد حدود دو و نیم ماه پس از پشتکار زمین. (اعتبار تصویر: ناسا/JPL-Caltech)

پشتکار تبار مرحله نیز سوخت تا آخر هفته گذشته درست قبل از هلیکوپتر ادغام ناسا, مقامات گفت.

فرود مرحله موشک-صفحه آسمان جرثقیل است که پایین تر پشتکار بر روی خاک مریخ از طریق کابل در ماه فوریه 2021. کشتار با گاز تا جرثقیل نداشت بی اهمیت وظیفه; صنایع دستی چهار مخازن نگه دارید و در مجموع 884 پوند است. (401 کیلوگرم) از هیدرازین سوخت آژانس, مقامات گفت.

“صد روز قبل از هر مریخ راه اندازی است مالامال از نقاط عطف قابل توجهی” دیوید حریره به مریخ در 2020 مونتاژ و تست و راه اندازی مدیر عملیات ناسا در آزمایشگاه پیشرانش جت (JPL) در پاسادنا کالیفرنیا در بیانیه ای گفت. (JPL ساخته شده پشتکار و سرب مرکز مریخ نورد ماموریت است که به نام مریخ در 2020.)

“سوخت رسانی تبار مرحله است که مرحله” حریره اضافه شده است. “در حالی که ما ادامه خواهد داد برای تست و ارزیابی عملکرد آن همانطور که ما حرکت رو به جلو با راه اندازی و آماده سازی آن در حال حاضر آماده را به انجام برسانند ماموریت خود را از قرار دادن پشتکار در سطح مریخ است.”

که قرار دادن خواهد رخ می دهد در داخل Jezero دهانه 28 مایل گسترده (45 کیلومتر) سوراخ در زمین است که به میزبانی دریاچه و رودخانه دلتا در سیاره سرخ باستانی گذشته است. پشتکار را شکار نشانه هایی از آستین مرده مریخ زندگی مشخص منطقه زمین شناسی و انجام تعدادی از کارهای دیگر رئیس در میان آنها را جمع آوری و ذخیره سازی نمونه برای آینده به زمین بازگشت.

مریخ در 2020 ماموریت را نیز نشان می دهد چندین فن آوری های جدید از جمله ابزاری است که تولید اکسیژن از دی اکسید کربن تحت سلطه جو مریخ و 4-lb. (1.8 کیلوگرم) مریخ هلیکوپتر خواهد شد که اولین rotorcraft همیشه به رفت و آمد در آسمان دنیایی فراتر از زمین است.

اگر همه می رود با توجه به طرح هلیکوپتر مستقر خواهد شد و در مارس سال 2021, 2.5 ماه بعد از پشتکار را touchdown. کمی خورشیدی هلی کوپتر را پس از آن انجام یک سری از پروازها در طول یک تست مبارزات انتخاباتی شد و تا 30 روز.

مریخ هلیکوپتر نمی جمع آوری هر گونه اطلاعات علمی در طول این گشت و گذار; حمل آن بدون ابزار است. اما یک آزمایش موفق کمپین می تواند راه را برای گسترده هوایی اکتشاف سیاره سرخ در نه چندان دور آینده ماموریت اعضای تیم گفته اند.

مایک دیوار است که نویسنده از “خارج وجود دارد” (Grand Central, چاپ و نشر, 2018; نشان داده شده توسط کارل تیت) یک کتاب در مورد جستجوی زندگی بیگانه. او را دنبال کنید در توییتر @michaeldwall. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom یا Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>