سمی مردانگی می تواند بد برای سلامت مردان

اعتقاد به این که “مردان واقعی” باید قوی محکم و مستقل ممکن است یک ضرر به خود و نیازهای اجتماعی بعد از آن در زندگی, محققان گزارش.

مردانی که تایید هژمونیک آرمان های مردانگی—یا “سمی مردانگی”—می تواند تبدیل به اجتماعی جدا شده به عنوان سن آنها مؤثر بر سلامت خود را به خوبی بودن و کلی شادی, با توجه به مطالعه جدید.

“وقتی ما سن وجود دارد برخی از راه های که ما می توانیم اطمینان حاصل شود ما حفظ سلامت و رفاه می گوید:” coauthor Stef شوستر استادیار در لیمان بریگز, دانشکده و گروه جامعه شناسی در دانشگاه ایالتی میشیگان.

“داشتن مردم با آنها ما می توانیم بحث در مورد مسائل شخصی یک شکل از حمایت اجتماعی. اگر مردم فقط یک فرد است که آنها می توانید به اشتراک گذاری اطلاعات با و یا گاهی حتی بدون مردم آنها واقعا یک فرصت برای انعکاس و اشتراک گذاری,” او می گوید.

شوستر می گوید که زمانی که مسائل بوجود می آیند مانند بهداشت و درمان و یا مشکلات مالی آن قرار می دهد افراد فوق العاده محروم موقعیت اگر آنها لازم نیست که هر کسی برای به اشتراک گذاشتن این با که همچنین ممکن است پیامدهای منفی برای سلامت روان خود را.

“انزوای اجتماعی شایع در میان بزرگسالان در پیری. تغییرات مانند بازنشستگی بيوه و یا در حال حرکت به یک خانه جدید می تواند آنها را مختل موجود دوستی می گوید:” coauthor Celeste کامپوس-Castillo استادیار در گروه جامعه شناسی در دانشگاه ویسکانسین-میلواکی.

“مردان مسن که حمایت از آرمان های سمی مردانگی می تواند تبدیل به siloed به عنوان سن آنها” شوستر می گوید. “همه مردان مسن تر در معرض خطر هستند—فقط کسانی که به نفع یک مجموعه خاص از آرمان.”

این پژوهشگران تجزیه و تحلیل تقریبا 5,500 ما زنان و مردان مسن تر از ویسکانسین طولی بررسی که اداره این مردانگی هژمونیک برای مردان مسن تر در مقیاس.

این مطالعه یکی از اولین برای درمان مردانگی به عنوان یک طیف به جای یک بله ساده-یا-هیچ باینری دسته.

“بسیاری از تحقیقات جنسیتی است که بر اساس ساده فایل های باینری از زنان و یا مردان زنانه یا مردانه یا شما hegemonically مردانه یا شما نیست” شوستر می گوید. “از آنجا که از مجموعه داده که ما با استفاده از مطالعه ما در واقع به نظر می رسد در مردانگی در یک طیف.”

این مطالعه همچنین نشان داد که در آغوش سمی مردانگی خود آسیب رساندن.

“اغلب سمی مردانگی یک اصطلاح است که ما با استفاده از برای توصیف چگونه مردانگی بر سایر مردم و به خصوص زنان” شوستر می گوید. “اما مطالعه ما نشان می دهد چگونه سمی مردانگی نیز عواقب مضر برای مردانی که مشترک به این آرمان است. این فرض بسیار از مردانگی هژمونیک در برخی از راه های است که بر اساس این ایده از انزوا به دلیل آن را در مورد مستقل بودن و نشان دادن بسیاری از احساسات. این سخت است برای ایجاد دوستی زندگی می کنند در این راه.”

به عنوان متولدین آماده شدن برای بازنشستگی از نیروی کار آنها با چالش های در پیدا کردن و حفظ دوستی سالم.

در آغوش یک جایگزین درک مردانگی نیست که تکیه بر استقلال و سختی به عنوان تنها راه به “مردان واقعی” و یا حداقل کاهش در اصول مردانگی هژمونیک ممکن است کاهش انزوای اجتماعی محققان نشان می دهد.

هنوز شوستر به رسمیت می شناسد که بالاتر مردان نمره در مقیاس مردانگی هژمونیک کمتر احتمال دارد که آنها را به تغییر دیدگاه های خود و یا به دنبال کمک.

“شما می توانید تغییر کسی اصول ایدئولوژیک? من فکر می کنم که سخت تر فروش از تلاش برای بدست آوردن مردم را به این باور است که انزوای اجتماعی فوق العاده مضر به سلامت خود را” شوستر می گوید.

“این در مورد یادگیری چگونه به ارائه ابزار برای افرادی که به لحاظ اجتماعی منزوی و کمک به آنها در توسعه این ظرفیت به رسمیت شناختن است که همه از این راه آنها را تایید کرد که به اصطلاح “مردان واقعی” است نه رفتن به محل کار برای آنها به عنوان سن آنها.”

این تحقیق به نظر می رسد در نقش های جنسی.

منبع: دانشگاه ایالتی میشیگان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im