تور نوازندگان وحشیانه در محیط

در ماه نوامبر محبوب گروه راک بریتانیایی کلدپلی اعلام کرد که آن را نمی خواهد تفریحی برای ترویج آن جدیدترین آلبوم “زندگی روزمره” به طور خاص به دلیل اثرات زیست محیطی جهانی در, تور, نیویورکر گزارش.

به عنوان نوازندگان تکیه به شدت در تور به صورت درآمد — که بدان معنی است که بیشتر گاز guzzling تور اتوبوس و صلیب کشور پرواز باند در حال دست و پنجه نرم کردن با آنها چگونه می توانید موسیقی خود را و ساخت یک سود بدون ترک عظیم کربن.

“به عنوان با شکوه و زندگی تایید به عنوان زنده موسیقی می تواند میزان سرمایه گذاری چه مقدار کربن تور تولید, چقدر زباله تولید کنسرت — می تواند نگران کننده” خبرنگار آماندا Petrusich نوشت: در نیویورکر.

تقریبا هر عنصر از تور است هزینه های زیست محیطی: پرواز کل گروه و دنده خود را در سراسر جهان تغذیه و مسکن نوازندگان و کارکنان تأمین ابزار و آمپر — اجازه دهید به تنهایی انرژی آن طول می کشد برای چراغ و صدا در سالن های عملکرد خود را.

البته آن را بسیار آسان تر برای بسیار موفق گروه مانند Coldplay گفتن به تور چرا که آنها هنوز هم می تواند تولید درآمد جامد از جریان و فروش آلبوم. (هر چند که Petrusich اشاره Coldplay قبلی تورهای باید به طول انجامید و بیش از یک صد را نشان می دهد در سراسر قاره های متعدد — پس از دست دادن مالی برای گروه است و به احتمال زیاد کاملا قابل توجه است.) اما برای کمتر تاسیس نوازندگان آن همیشه یک گزینه قابل دوام.

نیویورکر به نقل از یک مقاله در مجله علمی موسیقی محبوب. در آن انگلستان محققان تورهای پنج نوازندگان با استفاده از کربن-ردیابی ابزار برای اندازه گیری اثرات زیست محیطی خود را. تحقیقات نشان داده است که همراه هنرمندان اضافه شده 19,314 کیلوگرم CO2 به محیط زیست تنها در 6 ماه — معادل مصرف حدود بیست پرواز به عقب و جلو از شهر نیویورک به لندن.

اما کشورهای عضو اکو آگاهانه نوازندگان: نگران نباشید. چند گزینه وجود دارد علاوه بر برش آمپر بند ناف همه با هم.

نیویورکر در بر داشت که برخی از گروهها از جمله حمله گسترده – که همچنین در مورد صرف نظر کردن از یک تور برای آب و هوا دلایل — کار کرده اند با سازمان محیط زیست و سازمان های غیر انتفاعی برای به حداقل رساندن تاثیر آنها. یکی از این سازمان به نام Reverb — تاسیس آدم گاردنر یک گیتاریست در گروه Guster و لورن, Sullivan, محیط زیست و سازمان — پشتیبانی از نوازندگان به امید رفتن کربن خنثی و یا حداقل کاهش تاثیر آنها بر آب و هوا.

با توجه به نیویورکر ی Reverb ارسال خواهد شد آموزش کارکنان در تور با یک گروه برای رسیدگی به “تدارکات مرتبط با در حال اجرا یک مسئول محیط زیست تور.”

است که محدوده از همه چیز به عنوان ساده به عنوان بازیافت بطری های پلاستیکی نوازندگان نوشیدنی در مرحله کمپوست غذا تشویق طرفداران به همسفری به محل و یا حتی کار با سالن را به عملیات خود را بیشتر سبز. Reverb استفاده کرده و با بیش از 200 مشتریان از جمله امثال Maroon 5, Fleetwood Mac و Harry Styles.

در سال 2010 Sheryl Crow کار کرده با ی Reverb به سوئیچ به compostable غذا قابل استفاده مجدد بطری های آب و سوخت بیودیزل برای او تور که ادعا خنثی حدود 1.5 میلیون پوند از C02 — معادل 81 خانه با استفاده از برق برای یک سال تمام.

دن Snaith, یک آهنگساز و تهیه کننده که با استفاده از نام مرحله کربو صحبت به نیویورکر در مورد کار خود را با یک گروه به نام PLUS1 به اضافه یک دلار به هر قیمت بلیط که پس از آن می تواند اهدا به علت گروه انتخاب می کند.

“ما هنوز هم بسیار در یادگیری و تحقیق اما من معتقدم که یک فوتی و فوری راه حل در دسترس خواهد بود دیگر به شدت کاهش میزان سفر که ما انجام می دهیم” گفت: Snaith مجله. “به نظر می رسد به من که تنها راه حل متناسب با مقیاس مشکل این است که اساسا تغییر راه نوازندگان کار می کنند.”

ادامه مطلب: روز موسیقی شد کربن خنثی [The New Yorker]

بیشتر در موسیقی و محیط زیست: در اینجا این است که چگونه جریان موسیقی است که کشتن این سیاره

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de