سخت تر کدهای ساختمان جلوگیری خواهد عمده زیان FEMA مطالعه نشان می دهد

اول-از-آن-نوع مطالعه توسط سازمان مدیریت اضطراری فدرال نشان می دهد که کدهای ساختمان های مدرن برای جلوگیری از $1 میلیارد دلار در سال در آسیب ساختاری در کالیفرنیا و فلوریدا ترین کشور فاجعه مستعد متحده با توجه به یافته های اولیه.

این مطالعه می تواند پیشگامانه در این سازمان را تلاش برای متقاعد کردن آمریکا و محلات به اتخاذ تا-به روزترین کدهای ساختمان و برای غلبه بر مخالفان از سازندگان که با موفقیت استدلال کرد در برخی از مناطق که در تقویت کدهای تنها افزایش هزینه های ساخت و ساز.

“این به ما می دهد این بنیاد تا از توصیه هایی است که ما در حال ساخت” FEMA ساختمان مهندس Jonathan Westcott گفت: روز گذشته در یک کنفرانس پیشگیری از سیل.

“ما می دانیم که طرف دیگر تعداد زیادی از داده و اطلاعات” Westcott اضافه شده است. “ما امیدواریم که ما می تواند به جدول با داده های مشابه را به بالا توصیه ما فکر جوامع و دولت ها باید انجام دهند از نظر کد.”

FEMA یافته های اولیه شبیه دیگر تجزیه و تحلیل نشان می دهد که چگونه ساختمان مدرن کدهای می توانید جلوگیری از میلیاردها یا تریلیون دلار خسارت از طریق مراحل را مانند بالا بردن خانه ها و ساخت ساختمان های مقاوم تر به طوفان و وزش باد و گردباد و زلزله.

این FEMA مطالعه که تکمیل خواهد شد در ماه اوت است با در نظر گرفتن مرحله منحصر به فرد از محاسبه چه مقدار آسیب شده است اجتناب شود در سراسر کشور با تصویب مدرن کدهای. مطالعات دیگر پروژه چقدر آسیب کدهای می تواند جلوگیری در آینده است.

“این مطالعه را برای اولین بار کمیت تلفات اجتناب از تصویب مدرن کدهای ساختمان” Westcott گفت: در طول یک مجازی ارائه در این انجمن از دولت سیلابی مديران کنفرانس سالانه.

این تجزیه و تحلیل مقدماتی محاسبه چقدر آسیب را از سیل و طوفان و باد شدید و زلزله شده است جلوگیری در کالیفرنیا و فلوریدا جوامع که به تصویب رسید کدهای ساختمان که نوشته شده بود در سال 2000 و یا بعد.

“ترکیب [1 میلیارد دلار] پس انداز از این دو کشور نشان می دهد که ارزش بالایی از اتخاذ من-کدهای برای کاهش خطر به عنوان یک بازگشت سرمایه گذاری” FEMA نوشت: در یک خلاصه ای از یافته های اولیه با اشاره به مدل ساخت کدهای منتشر شده توسط شورای بین المللی کد.

این مطالعه شامل به دنبال در ساختمان جدیدتر ساخته شده در زیر مدرن و کدهای تعیین چقدر آسیب آنها را پایدار از سیل و طوفان و باد شدید و زلزله اگر آنها ساخته شده بود به “ضعف استانداردهای” شین کشیش بخش از AECOM است که کار با FEMA گفت: در این کنفرانس است.

FEMA مطالعه بخشی از این سازمان تلاش گسترده برای کاهش رشد هزینه بلایای طبیعی با متقاعد کردن دولت ها و شهرداری ها به اتخاذ پست-2000 کدهای ساختمان. دو سوم از کشور محل نیست به تصویب رسید اخیر مدل کدهای Westcott گفت.

“اغلب جوامع ندارد و این اطلاعات است. آنها درک نمی کنند که منافع دراز مدت اتخاذ قوی تر کدهای و همه آنها در حال شنیدن یک طرف داستان” Westcott گفت. “به جای فقط شنیدن در مورد قیمت آن چقدر است برای اضافه کردن یک پا از freeboard آنها در حال رفتن به درک مزایای مالی از انجام این کار به طوری که آنها می توانید یک متعادل تصمیم گیری در چه چیزی بهترین را برای خود و جامعه است.”

تجدید چاپ از Climatewire با اجازه از E&E News. E&E روزانه را فراهم می کند پوشش ضروری انرژی و محیط زیست, اخبار, در www.eenews.net.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de