بالای زنان در حوزه های عمومی پزشکی مدارس پرداخت می شود $80,000 کمتر از مردان

حقوق برای زنان که صندلی بخشهای بالينی در دانشکده های پزشکی به طور متوسط حدود 88 سنت کمتر برای هر دلار پرداخت شود و یا در حدود $70 ، 000 به $80,000 هر سال یک مطالعه جدید نشان می دهد.

اختلاف باقی می ماند بدون در نظر گرفتن زنان دانشگاهی بهره وری و تخصص و سال ها در کار است.

“این زنان هستند که در بالای بازی خود می گوید:” النی Linos استاد از پوست در دانشگاه استنفورد. “آنها ماهر رهبران برجسته مدیران و با تجربه مذاکره کنندگان که به موقعیت های بالا در مدارس پزشکی.

“جنسيت پرداخت شکاف اغلب سرزنش در زنان انتخاب شخصی برای کاهش ساعت کار و یا ترک نیروی کار خانواده مسئولیت مراقبت از کودک و یا کمتر از حد مطلوب مهارت در مذاکره ،

“این مطالعه با چالش های سنتی این توضیحات چرا که ما نمونه ای از پزشکی وزارت رهبران را پیمایش این مجتمع چالش ها و شکسته از طریق ‘سقف شیشه ای است.’ در عین حال آنها هنوز هم پرداخت می شود کمتر از مردان همسالان زمانی که کنترل بسیاری از عوامل. مطالعه ما نشان می دهد که همه گیر از نابرابری جنسیتی در تمام سطوح علمی پزشکی” Linos می گوید.

همانطور که در JAMA Internal Medicine, محققان بررسی در دسترس عموم به اطلاعات حقوق و دستمزد از 29 مدارس پزشکی در 12 متحده است. آنها در مقایسه با میانگین حقوق در سال 2017 از 550 صندلی های بالینی بخش است. حدود یک ششم از صندلی ها بودند که محققان دریافتند به دست آورده در مورد $80,000 کمتر در هر سال نسبت به همتایان مرد خود.

سپس محققان برای کنترل موقعیت را به عنوان برای جلوگیری از مقایسه موقت ملاقات با دائمی مواضع منطقه ای هزینه زندگی تفاوت طول زمان هر فرد برگزار شد و موقعیت علمی تخصص. اما اختلاف باقی مانده است, با درآمد حدود $70 ، 000 کمتر در هر سال بیش از مردان است.

کنترل برای تعداد انتشارات علمی و کمک های مالی اعطا شده توسط موسسه ملی بهداشت محققان دریافتند که زنان به دست آورده در مورد $63,600 کمتر از مردان است.

“هنگامی که شما تنظیم برای همه این عوامل شما هنوز هم پرداخت شکاف” Linos می گوید. “این تماس به سوال رایج توضیحات برای نابرابری جنسیتی و برجسته فراگیر مشکل ساختاری است که نیاز به خطاب. زنان به طور منظم پرداخت می شود کمتر از مردان حتی در بالاترین سطوح علمی پزشکی”

اضافی نویسندگان از دانشگاه کالیفرنیا در سان فرانسیسکو; دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس; دانشگاه میشیگان و دانشکده پزشکی هاروارد. موسسه ملی بهداشت کار پشتیبانی می کند.

منبع: دانشگاه استنفورد

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im