بالا دکتر: گرفتن COVID-19 پس احتمالا بدان معنی است که شما ایمنی بدن

برای کسانی که گرفتار و پس از آن بهبود از COVID-19 بزرگترین سوال پاسخ داده نشده این است که آیا یا نه آنها ساخته شده است تا ایمنی به این بیماری در آینده — و برای چه مدت.

شده اند وجود دارد گزارش های متعدد از بیماران آلوده بودن coronavirus بیش از یک بار اما آن را دشوار است برای تایید اینکه آیا آنها دقیق است. بدون استقرار گسترده از آزمایش خون, پزشکان نمی تواند تعیین اینکه آیا یا نه بیماران سیستم ایمنی بدن به اندازه کافی تولید آنتی بادی برای دفع عفونت در آینده است.

اما دکتر Anthony Fauci, رئیس موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID) و کاخ سفید را بالا بیماری های عفونی, متخصص می گوید که اکثر بهبود بیماران احتمالا انجام داد.

“به طور کلی ما می دانیم که با عفونت مثل این است که حداقل برای یک مدت زمان معقول شما در حال رفتن به آنتی بادی است که در حال رفتن به محافظ” Fauci گفت: در مصاحبه با مجله انجمن پزشکی آمریکا ویرایشگر Howard Bauchner در روز چهارشنبه.

موضوع کلیدی به نظر می رسد که آیا SARS-CoV-2 کروناویروس که باعث COVID-19 خواهد جهش در طول زمان است.

که یک مشکل پیش بینی را. اما Fauci گفت که آن را نمی جهش بسیار زیادی تا کنون به معنی بادی است که در مبارزه با عفونت اولین بار احتمالا هنوز هم قادر به تشخیص و مبارزه با این ویروس اگر شما در معرض دریافت کنید دوباره.

“اگر ما آلوده در فوریه و مارس و بازیابی بعدی در ماه سپتامبر که کسی که آلوده — به اعتقاد من — رفتن به محافظت می شود” Fauci گفت.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de