ابزار پیش بینی که می خواهید به طور جدی بیمار از COVID-19

هوش مصنوعی ابزار می تواند با دقت پیش بینی کند که بیماران مبتلا به تازگی با COVID-19 ویروس به توسعه شدید بیماری تنفسی یک مطالعه جدید نشان می دهد.

نام SARS-CoV-2 ویروس جدید باعث بیماری به نام بیماری کروناویروس 2019 یا COVID-19. از مارس 30, ویروس تا به حال آلوده 735,560 بیماران در سراسر جهان است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی این بیماری باعث شده است که بیش از 34,800 مرگ و میر به روز بیشتر در میان افراد مسن با شرایط بهداشتی اساسی. جدید وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت گزارش شده بیش از 33,700 موارد به تاریخ در شهر نیویورک است.

این مطالعه همچنین نشان می دهد که بهترین شاخص های آینده شدت و نشان داد که آنها نه آنچه که محققان انتظار می رود.

COVID-19 و شدید بیماری تنفسی

“در حالی که کار باقی مانده است به اعتبار بیشتر مدل ما آن وعده را به عنوان یکی دیگر از ابزار برای پیش بینی این بیماران بیشتر در معرض این ویروس تنها در حمایت از پزشکان سخت-برنده تجربه بالینی در درمان عفونت های ویروسی می گوید:” نویسنده مسئول مگان قهوه بالینی دستیار استاد در بخش بیماری های عفونی & Immunology در بخش پزشکی در دانشگاه نیویورک گراسمن دانشکده پزشکی.

“هدف ما این بود که به طراحی و استقرار یک تصمیم گیری-پشتیبانی از ابزار با استفاده از هوش مصنوعی و قابلیت های بیشتر predictive analytics—به پرچم آینده بالینی coronavirus شدت” می افزاید: coauthor Anasse باری بالینی و استادیار علوم کامپیوتر در انستیتو کورانت.

“ما امیدواریم که این ابزار زمانی که به طور کامل توسعه یافته خواهد بود مفید برای پزشکان به عنوان آنها ارزیابی که نسبتا بد بیماران واقعا نیاز به تخت و چه کسی می تواند با خیال راحت به خانه با بیمارستان منابع نازک کشیده.”

برای مطالعه جمعیتی آزمایشگاه و رادیولوژی یافته بودند جمع آوری شده از 53 بيمار به عنوان هر یک آزمایش مثبت در ژانویه سال 2020 برای سارس-CoV2 ویروس در دو چینی بيمارستان. علائم به طور معمول خفیف را از جمله سرفه و تب و ناراحتی معده. در اقلیتی از بیماران این علائم شدید توسعه یافته با یک هفته از جمله ذات الریه.

هدف از این مطالعه جدید بود برای تعیین اینکه آیا تکنیک های AI می تواند کمک به دقت پیش بینی است که بیماران مبتلا به این ویروس را به توسعه سندرم زجر تنفسی حاد یا ARDS مایع ساخت تا در ریه ها است که می تواند منجر به مرگ در سالمندان است.

برای مطالعه جدید محققان طراحی شده مدل های کامپیوتر است که تصمیم گیری بر اساس داده های تغذیه به آنها را با برنامه های گرفتن “دقیق” اطلاعات بیشتر در آنها در نظر بگیرید. به طور خاص مطالعه حاضر با استفاده از درخت های تصمیم گیری که در مسیر سری از تصمیم گیری بین گزینه های که مدل عواقب احتمالی از گزینه های در هر مرحله در یک مسیر است.

چه مفید در پيش بينی و چه چیزی نیست ؟

محققان شد شگفت زده برای پیدا کردن که ویژگی در نظر گرفته شود نشانه های COVID-19 مانند الگوهای خاصی دیده می شود در ریه تصاویر (به عنوان مثال زمین های شیشه ای opacities) تب و قوی پاسخ های ایمنی بودند و نه مفید در پیش بینی که از بسیاری از بیماران مبتلا اولیه خفیف علائم را به توسعه شدید ریه بیماری است. نه سن و نه جنسیت مفید بود در پیش بینی بیماری جدی اگر چه مطالعات گذشته پیدا کرده بود مردان بیش از 60 در خطر بالاتر است.

به جای جدید AI ابزار یافت که تغییرات در سه ویژگی ها—سطح آنزیم های کبدی آلانين آمينوترانسفراز (ALT) گزارش درد عضلانی و سطح هموگلوبین شد دقیق ترین پیش بینی از بعدی, شدید بیماری است. همراه با دیگر عوامل این تیم گزارش شده است که قادر به پیش بینی خطر ابتلا به ARDS تا 80 درصد دقت و صحت.

ALT سطح—که به طور چشمگیری افزایش بیماری هایی مانند هپاتیت آسیب کبد—تنها کمی بالاتر در بيماران مبتلا به COVID-19 محققان می گویند اما هنوز هم برجسته برجسته در پیش بینی شدت. علاوه بر این, عمیق, درد عضلانی (درد عضلانی) نیز بیشتر امری عادی شده اند و مرتبط با گذشته تحقیقات به بالاتر به طور کلی التهاب در بدن است.

در نهایت سطوح بالاتر از هموگلوبین آهن حاوی پروتئین را قادر می سازد که سلول های خون برای حمل اکسیژن به بافت های بدن بودند نیز مربوط به بعد از زجر تنفسی. این می تواند توضیح داده شده توسط عوامل دیگر مانند گزارش نشده سیگار کشیدن تنباکو است که مرتبط با افزایش سطح هموگلوبین. از 33 بيمار در Wenzhou بیمارستان مرکزی در مصاحبه, سیگار, وضعیت این دو که در گزارش داشتن دودی همچنین گزارش شده است که آنها را ترک کرده بود.

محدودیت های این مطالعه نویسندگان می گویند شامل نسبتا کوچک مجموعه داده و محدود بالینی شدت بیماری در جمعیت مورد بررسی قرار گرفت. دومی ممکن است با توجه به عنوان و در عین حال غیر قابل توضیح و غلا از بيماران سالمند بستری به بیمارستان در طول دوره مطالعه. متوسط سنی بیماران 43.

“من خواهد شد توجه بیشتر در عمل بالینی به ما امتیاز داده, تماشای بیماران نزدیک تر اگر آنها مثلا شکایت شدید درد عضلانی” می افزاید: قهوه. “این هیجان انگیز قادر خواهید بود برای به اشتراک گذاشتن داده ها با زمین در زمان واقعی زمانی که آن می تواند مفید باشد. در گذشته شیوع مجله مقالات منتشر شده تنها پس از عفونت به حال مشکلاتی روبرو شد.”

این تحقیق به نظر می رسد در مجله رایانه, مواد و Continua. اضافی محققان از Wenzhou بیمارستان مرکزی و Cangnan مردم را در بیمارستان هم در ونژو چین کمک کند. اضافی نویسندگان این مطالعه از دانشگاه نیویورک و دانشگاه کلمبیا و Cangnan مردم در بیمارستان.

منبع: NYU

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>