ابزار مانیتور آنفولانزا جهش در زمان واقعی

یک ابزار جدید می تواند نظارت آنفلوانزا ویروس جهش در زمان واقعی گزارش محققان.

این ابزار می تواند کمک به virologists یاد بگیرند که چگونه برای متوقف کردن ویروس ها از تکرار طبق مطالعه جدید.

طلا نانوذرات مبتنی بر پروب اقدامات RNA ویروسی در زندگی آنفلوانزا یک سلول. این اولین بار است که در ویروس شناسی است که کارشناسان با استفاده از ابزار تصویربرداری با نانوذرات طلا برای نظارت بر جهش در آنفلوانزا با بی نظیر حساسیت.

“ما پروب ارائه خواهد شد مهم بینش بر روی تلفن همراه ویژگی های است که منجر به یک سلول برای تولید غیر طبیعی تعداد زیاد ویروسی فرزندان و در شرایط ممکن است که به نفع متوقف کردن تکثیر ویروس می گوید:” نویسنده ارشد لورا Fabris استادیار در علم مواد و مهندسی در دانشکده فنی و مهندسی در دانشگاه راتگرز-New Brunswick.

عفونت های ویروسی علت بیماری و مرگ و میر. جدید coronavirus برای مثال منجر به بیش از 24,000 موارد تایید شده در سطح جهان از جمله بیش از 3200 که شدید و نزدیک به 500 مرگ و میر در فوریه 5, با توجه به سازمان بهداشت جهانی گزارش.

آنفلوانزای A یک ویروس بسیار مسری است که مطرح می شود هر سال است مربوط با توجه به غیر قابل پیش بینی اثربخشی آن واکسن. آنفلوانزا یک جهش ژنتیکی به سرعت در حال رشد و مقاوم در برابر دارو و واکسن به عنوان آن را تکرار.

این مطالعه جدید برجسته امیدوار کننده ابزار جدید برای virologists به مطالعه رفتار آنفلوانزای A به عنوان به خوبی به عنوان هر نوع دیگر ویروس RNA در سلول های میزبان و برای شناسایی شرایط خارجی و یا همراه خواص موثر بر آنها.

تا به حال مطالعه جهش در سلول های مورد نیاز از بین بردن آنها به استخراج مطالب خود را. این ابزار جدید را قادر می سازد تجزیه و تحلیل بدون کشتن سلول های محققان اجازه می دهد برای گرفتن عکس های فوری از تکثیر ویروس به عنوان آن رخ می دهد.

مراحل بعدی عبارتند از مطالعه چندین بخش از RNA ویروسی و نظارت بر آنفلوانزا ویروس در حیوانات.

اضافی محققان از دانشگاه راتگرز و دانشگاه ایلینوی در اوربانا شامپاین کمک به مطالعه که به نظر می رسد در مجله Physical Chemistry.

منبع: دانشگاه راتگرز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im