بیش از حد COVID-19 اخبار می تواند سلامت شما آسیب برساند

تکرار قرار گرفتن در معرض رسانه در طول یک تروما مانند COVID-19 همه گیر می تواند تلفات یک مطالعه جدید نشان می دهد.

در حالی که مقامات دولتی و سازمان های خبری کار برای برقراری ارتباط مهم ارزیابی ریسک و توصیه های عمومی در طول coronavirus بحران محققان می گویند مربوط تهدید ممکن است ظهور پریشانی روانی.

“این یک بهداشت عمومی در تناقض است که شناسایی شده است, در طول و پس از جمعی دیگر عوامل استرس زا از جمله 2014 شیوع ابولا می گوید:” Roxane کوهن نقره, استاد علوم روانشناسی در دانشگاه کالیفرنیا در ارواین.

نقره و همکاران توصیف چگونه قرار گرفتن در معرض رسانه در طول یک مشترک تروما می تواند به تقویت منفی مخاطرات بهداشتی در یک مقاله در سلامت روانشناسی.

زودتر از مطالعات طولی این تیم انجام شده پس از 9/11 حملات بمب گذاری های ماراتن بوستون و 2014 اپیدمی ابولا در غرب آفریقا نشان داد که تکرار بالا و سطح مصرف رسانه ای و گرافیک محتوای منجر به افزایش اضطراب در حین و بلافاصله پس از تهدید حوادث.

این افزایش پاسخ عاطفی در ارتباط با سوء سلامت جسمی و روانی از جمله قلبی و عروقی و اختلالات استرس پس از سانحه و ترس از آینده است.

فراتر از این عوارض جسمی و روانی و هجوم نگران بیماران و بحرانی کمبود منابع مانند ماسک و ماسک است که ممکن است برای کسانی که بیشتر در معرض خطر می تواند در بحبوحه امکانات مراقبت های بهداشتی.

“وجود رابطه بین استرس پاسخ و سلامت جسمی نتایج تجمع می یابد که در طول زمان می گوید:” دانا رز Garfin دستیار استاد کمکی در دانشکده پرستاری.

“کسانی که مردم با بزرگترین نگرانی همچنان به دنبال اطلاعات بیشتر در پوشش رسانه ای که ممکن است ایجاد یک چرخه از پریشانی. ضروری است برای جلوگیری از سفته بازی و داستان و محدود کردن قرار گرفتن در معرض تکراری به داستان که کمی اطلاعات جدید است. سازمان های خبری باید انتقال دانش مربوطه و بدون پیروی از عواطف واحساسات و یا تصاویر نگران کننده.”

در این مقاله محققان همچنین توصیه می کنند که مقامات بهداشت عمومی استراتژیک با استفاده از رسانه های اجتماعی مانند هشتگهای به ارائه به روز رسانی مداوم. علاوه بر این, آنها توصیه ساکنان با اتصال و به دنبال وب سایت های دولتی و سازمان های جامعه و ارائه دهندگان خدمات برای بسیاری از لحاظ جغرافیایی خاص هدایت.

“پرسش های بسیاری در مورد به طور موثر نگه داشتن مردم مطلع در طول یک جمعی بحران به ویژه با توجه به رسانه های اجتماعی نیاز به مطالعه بیشتر می گوید:” E. آلیسون Holman, دانشیار در دانشکده پرستاری.

“ما امیدواریم که در طول زمان شیوع کروناویروس, سلامت, دانشمندان شروع به طراحی و ساخت چنین تحقیقاتی برای به دست آوردن بینش سازنده تکنیک های است که می تواند توسط سازمان بهداشت و درمان در حال حاضر و در آینده است.”

منبع: UC Irvine,

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>