توکیو آکواریوم می پرسد مردم به FaceTime آن خجالتی مارماهی

خجالتی مارماهی

اخبار چرخه می تواند ترسناک این روز است. اما هر یک بار در در حالی که یک داستان هنوز هم نشان می دهد ما روشن تر طرف از زندگی در جهانی همه گیر.

امروز که داستان می آید در قالب خجالتی مارماهی است که فقط التماس برای یک کمی از انسان-مارماهی تعامل — حسن نیت ارائه میدهد از اینترنت به عنوان کسب و کار خودی ،

کارکنان در Sumida آکواریوم در توکیو شده اند توجه است که خود را 300 کوچک باغ مارماهی شده اند دفن خود را در شن و ماسه در اغلب موارد هر گاه کسی با نزدیک شدن به آنها را.

خود را حدس می زنم به توضیح مارماهی’ به تازگی توسعه یافته درونگرایی: یک ماه-بلند مستند است که صدمه زدن به خود, تعامل انسانی, مهارت.

مقدار مورد نیاز صورت زمان

در حال حاضر کارکنان باغ وحش دعوت مردم به FaceTime این مارماهی با بزرگنمایی چهره مارماهی علاقه مندان به چسب بر روی iPad صفحه نمایش است که تعیین شده است تا در مقابل از مخزن.

تا پنج جفت چشم ناظر قادر به گرفتن برخی از زمان صورت با کوچک مارماهی ممکن است از 3 تا 5 مه بین 10 صبح و 2 بعد از ظهر. هر مجازی بازدید کننده می شود و تا پنج دقیقه با ارزش با ماهی شایان ستایش.

به FaceTime این مارماهی بازدید کنندگان بالقوه نیاز سازگار با دستگاه های اپل به تماس با یکی از پنج آدرس ایمیل مرتبط با باغ وحش.

بیشتر بخوانید: یک آکواریوم توکیو در حال ساخت یک اورژانس درخواست’ را برای مردم به FaceTime آن مارماهی به طوری که آنها نمی تواند بیش از حد خجالتی [کسب و کار خودی]

بیشتر شایان ستایش حیوانات: پناهگاه اجاره بز LLAMAS به ادویه تا زوم جلسات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net