برای پیگیری عظیم ملخ Swarms مقامات با استفاده از ابزار است که پیش بینی دود Plumes

NOAA است وام پشتیبانی فنی به سازمان ملل متحد در نبرد خود را در برابر یک هجوم ملخ که از آفریقا به خاورمیانه و آسیا است.

NOAA کمک کمک مقامات کنترل گسترش آفات اما سازمان ملل می گوید در بیابان ملخ swarms در حال پیشروی به هند تهدید منابع غذایی وجود دارد.

در ضمن بارش سنگین و جاری شدن سیل ویرانگر در حال مانع تلاش ها برای دست کشیدن از این هجوم ،

وحشی آب و هوا از جمله خشکسالی شدید با قطع بارش باران های سیل تولید شده پرورش ایده آل شرایط برای بیابان ملخ یک آفت است که تهدید کرده است که محصولات پس از زمان کتاب مقدس. شدید آب و هوا الگوهای مرتبط شده اند به افزایش متوسط دمای جهانی ناشی از تجمع گازهای گلخانه ای در جو است.

U. N. سازمان غذا و کشاورزی و برنامه جهانی غذا هشدار می دهند که خطر قحطی در این منطقه به سرعت در حال افزایش است. ملخ هجوم همراه با کروناویروس همه گیر است و تهدید امنیت غذایی برای صدها میلیون نفر از مردم است.

فائو می گوید بیابان ملخ است “مخرب ترین آفات مهاجر در جهان” قادر به پاک کردن محصولات کشاورزی و pasturelands. U. N. سازمان خواسته اند برای $150 میلیون دلار در کمک های دولت برای مبارزه با ملخ swarms و تا کنون دریافت کرده اند حدود 130 میلیون دلار به گفته های اخیر گزارش پیشرفت.

تکنولوژی های جدید توسعه یافته در NOAA کمک فائو آهنگ ملخ swarms و طرح کنترل تلاش های چنین به عنوان حشره کش سم پاشی. NOAA می گوید این repurposed تکنولوژی که استفاده می شود برای پیگیری plumes از آتشفشان و آتش سوزی به یک برنامه وب است که فائو می توانید استفاده کنید به پیش بینی مهاجر مسیرهای میلیارد ملخ.

این برنامه با این نسخهها کار با ردیابی و پیش بینی وزش الگوهای. بیابان ملخ است منفعل پرواز گونه که به طور معمول به شرح زیر باد. دانستن باد الگوهای می تواند کمک به U. N. مقامات قبل از موقعیت مواد و پرسنل در تلاش برای جلوگیری از croplands از اینکه نابود شده است.

NOAA منجر دانشمند علامت کوهن اذعان کرد که این تکنولوژی بر اساس NOAA HYSPLIT پراکندگی مدل هنوز محدود است اما این ارتقا را می توان اضافه شده است.

“در حال حاضر آن را به طور عمده آثار ردیابی باد الگوهای” کوهن توضیح داد. “در حال حاضر وجود دارد این است که هیچ قابلیت به تلاش برای ترکیب ملخ پرورش الگوهای. ویژگی های اضافی به طور بالقوه می تواند اضافه شده به سیستم در صورتی که مربوط به اطلاعات علمی در مورد ملخ رفتار می تواند شناسایی شود و اگر منابع در دسترس برای این نوع فرمت.”

کوهن گفت: این تکنولوژی ممکن است در نهایت در دسترس کاربران بیشتر: “اما این کار نیاز به نرم افزار اضافی, مهندسی, بیشتر منابع محاسباتی کاربر راهنماهای کاربر اختصاص داده شده پشتیبانی منابع و موارد دیگر.”

در حال حاضر این نرم افزار محفوظ است و برای استفاده رسمی در فائو گفت.

قبل از NOAA کمک فائو عمدتا به دنبال گسترش swarms توسط on-the-زمین گزارش و یا نظارت ماهواره ای در حالی که با استفاده از آب و هوا پیش بینی به حدس زدن که در آن ملخ ممکن است گسترش به بعدی.

“هدف اولیه ما این است که برای پاسخ به یک درخواست فوری برای کمک به از فائو خود را HYSPLIT مبتنی بر ملخ پیش بینی دقیق تر و کارآمد” کوهن گفت.

برخی از 365,000 هکتار از زمین های درمان شده در سراسر طیف گسترده ای از نوار شرقی آفریقا و یمن با تلاش های متمرکز در 10 بسیار نهفته کشور است.

با وجود پیشرفت FAO این هفته اعلام کرد که جدید swarms را در بر داشت راه خود را به هند است. این سازمان همچنین هشدار داد که ملخ طاعون می تواند پیشرفت غرب به منطقه ساحل آفریقا در این تابستان باید تلاش های کنترل لکنت زبان پیدا.

مقامات نیز نگران سنگین باران و جاری شدن سیل در روزهای اخیر در کشورهایی که شاهد تلاش های در حال جریان است.

سازمان جهانی هواشناسی می گوید: بالاتر از دمای اقیانوس هند درجه حرارت در حال تولید ویرانگر سیل در کنیا رواندا سودان جنوبی و اوگاندا. WMO نگرانی از شرایط آن را آسان تر برای ملخ به نژاد تعداد بیشتر است.

“وضعیت فعلی و پیش بینی هشدار دهنده هستند که ملخ هجوم انتظار می رود به گسترش به مناطق دیگر در شاخ آفریقا و جنوب غربی آسیا” WMO گفت: در یک نسخه. “اگر چه کنترل عملیات را کاهش ملخ جمعیت نسل دیگری از پرورش باعث خواهد شد ملخ اعداد به افزایش بیشتر به عنوان جدید قیف گروهها و swarms فرم در کنیا و اتیوپی و سومالی در ماه مه و ژوئن.”

تجدید چاپ از Climatewire با اجازه از E&E News. E&E روزانه را فراهم می کند پوشش ضروری انرژی و محیط زیست, اخبار, در www.eenews.net.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>