به عصبانی رشد یو پی اس در شهر من

لطفا.

من می دانم آن را سخت در حال حاضر. من می دانم آن را گیج کننده است. من می دانم که من در اشتباه هستم.

اما آنها در اشتباه هستند بیش از حد.

مدارس ما باید صرف عمر گفت: بسیار مهم است – اقامت-در-مدرسه-شعارهای مهم – باید آنها را به خانه فرستاد. باشگاه آنها پیوست به کالج و یا برای پیدا کردن محل خود را و یا برای پر کردن جای خالی و یا به احساس امنیت و یا احساس دیده می شود و یا به چالش کشیده می شود و یا به احساس حمایت را متوقف کرده اند. مسابقات آنها آموزش دیده اند و برای اجرای آنها نسبت به کار و نقش آنها را به دست آورده اند از بین میره. این مواد غذایی می تواند آنها بستگی دارد و دوستان آنها می تواند در اعتماد و زندگی خصوصی آنها منجر به از بین رفته اند. بدون خداحافظی. فقط رفته است.

آن را گیج کننده است. من می دانم که من در اشتباه هستم.

Goalposts منتقل شده اند. معیارهای تغییر کرده است.

و من نمی تواند کمک کند اما فکر می کنم از دانشگاه ارشد من می دانستم که مچ شکسته شد در وسط یک مسابقه تکواندو و حاضر به توقف جنگ. او نمی تواند قرار داده و وزن خود را بر روی آن. مربی پرسید: اگر او می خواست برای جلوگیری از, اما او می دانست که این امر می تواند آخرین بازی. پس از یک عمر تمرین. اما چه چیزی شما را بکنید هنگامی که شما نمی توانید وزن خود را بر روی پای خود و نیاز به پایان جنگ. شما با استفاده از آن را به پا زدن. و شما رمیدن. و شما به پایان آنچه بود به شما شکوه ورزشی حرفه ای رقص در اطراف و gritting دندان های خود را هر زمان که شما زمین یک نقطه را با حال-پا شکسته. فصل رفتن خواهد بود اما نه برای او. بنابراین او را نگه داشته و مبارزه در یک مبارزه او هنوز هم تا به حال.

او آموخته است که در یک لحظه که او در آخرین لحظات به عنوان یک ورزشکار وارد شده بود. بنابراین او آنها را نگه داشته.

و وجود دارد بیشتر افراد جوان راه رفتن در اطراف محله از ما استفاده می شود. و برخی از آنها در حال گرفتن نزدیک تر از شش پا ما آنها را می خواهید به. و کسی که آن را دست کشیدن از یکی از دیوارهای پارک gazebo. و کسی که آن را نابود لاله های زیبا در ورودی. و برخی از نیست شدن از خیابان که ماشین رویکرد به عنوان به سرعت به عنوان آنها استفاده می شود. و بسیاری از آنها به نظر می رسد عصبانی و یا غمگین و یا کوتاه-خو. آن را گیج کننده است. من می دانم که من در اشتباه هستم.

چون 12 ساله بچه که بودن وظیفه با مسئول خود را خواهر و برادر جوان در صبح در حالی که پدر و مادر خود کار نیز گفت: او مسئول است و به اندازه کافی به او در تصمیم گیری های خود در این بعد از ظهر. و 10 سال که دوستان در حال بازی بیش از حد نزدیک به هم و خارج شدن است به فریاد مسابقات در مورد مراقبت در مورد مادر بزرگ بیمار. و 19 ساله سرگردان روح که قرار بود در کالج است که تلاش برای کشف کردن چه باید بکنید تا خانواده کامپیوتر در دسترس است برای او ترم. و هر دو از آن دیگر, نوجوانان, پدر و مادر فقط شغل خود را از دست so صفحه اصلی آخرین جایی که آنها می خواهند به در حال حاضر.

شما قرار است برای نوشتن در مورد آموزش به شما می گویند. آنها قرار است برای یادگیری به شما می گویند.

آنها هستند.

آنها در حال یادگیری چگونه به مقابله زمانی که جهان می دانند که yanked از دست های خود را سریع تر از آنها حتی می توانید سعی کنید به نگه داشتن به آن. آنها در حال یادگیری چگونه مردم رفتار دیگران زمانی که آنها تاکید کرد. آنها در حال یادگیری چه اتفاقی می افتد زمانی که کسی بدترین فرض. آنها در حال یادگیری است که مردم می توانند انتظار بیش از حد و بیش از حد کمی از آنها را در همان زمان. آنها در حال یادگیری به مقابله با همه چیز بسیار بزرگتر و ترسناکتر از هر کسی می خواست. آنها در حال یادگیری.

آنها در حال یادگیری چگونه به راحتی اعمال کوچک می تواند به دیگران شادی بزرگ. آنها در حال یادگیری چگونه فکر کلمات می تواند به از بین بردن همه چیز است که در زمان عمر به ساخت. آنها در حال یادگیری از شما. این است که لحظه ای خود را. چه می خواهید به آنها آموزش است ؟

یک درس ؟ چه چه ؟ آن را وسوسه انگیز بسیار وسوسه انگیز به بند ما استقرار و نقطه انگشتان ما و نگاهی کنترل از یک چیز در چنین غیرقابل کنترل لحظه ای. عبارات در مورد شناخت بهتر و استفاده, و چشمگیر به لب ها با هشدار دهنده سهولت.

اما رفتار فقط یک شکل از ارتباط است. هنگامی که یک کودک نو پا اوقات تلخی می فرستد پیام “من نیاز به روشهای بهتری برای مقابله با ناامیدی” و یا “من به اندازه کافی تمرین صبور بودن و در عین حال” من برای نفس کشیدن. و من باید تصمیم به مکالمه آنها نیاز به جای یکی که ممکن است لذت بخش ترین است. به جای اجرای مهارت های آنها نیست و در عین حال من سعی کنید برای کمک به آنها توسعه مهارت های آنها نیاز دارید. من سعی می کنم. من نمی گویم من موفق شوند.

بسیاری از ما مهارت ندارند برای این است. من می دانم که من نمی. بسیاری از ما نیاز به تمرین. من می دانم که من انجام دهد.

بنابراین من می خواهم به تمرین. و من می خواهم برای شروع با جوان مردم در اطراف من که تا جا به جا شده است که مفهوم “رفتار” را تبدیل به یک هدف در حال حرکت. من اذعان گفتگو که به ذهن می آید و فکر می کنم در مورد دو نفر دیگر از صحبت های من می تواند شروع به جای. اگر این برای تلفن های موبایل بیش از حد سخت من به شما یک freebie. یکی از مکالمات شروع می شود با “با سلام. حال شما خوب است؟”

من را به یاد داشته باشید هفته است که سردرگمی در YMCA سایت رهبری به خانواده ها نشان میدهد تا به صورت رایگان شنا به استخر بسته بندی شده با درس. من را به یاد داشته باشید سرخوردگی و اشاره و اظهارات از زمان هدر رفته. من را به یاد داشته باشید بچه ها huffing به عنوان پدر و مادر خود را huffed کالایی به عنوان پدر و مادر خود را fumed. و سپس من را به یاد داشته باشید خانواده بسکتبال است. آنها راه می رفت به منطقه استخر درست مثل هر کس دیگری و مسدود است. بچه ها نگاه پدر خود. او گفت: “من حدس می زنم ما باید به بازی بسکتبال است.” بچه ها در حال حاضر در لباس های شنا و گفت: آنها ندارد بدنسازی لباس و یا کفش. خود بابا شانه ای بالا انداخت و گفت نمی, هم, و اضافه “را” قبل از اجرا کردن با بچه های خود انتهایی پس از او. شما می توانید از گوش خود خنده را از راهرو. من را به یاد داشته باشید.

من را به یاد داشته باشید که آنها در حال یادگیری. من را به یاد داشته باشید که آنها در حال یادگیری چگونه به مقابله و چگونه به مراقبت از یکدیگر درست مثل بقیه از ما. من را به یاد داشته باشید که جهان خود را ممکن است متفاوت باشد از من است, اما آن را فقط به عنوان کامل غنی و واقعی است. و از دست دادن آن لطمه می زند و تنها به همان اندازه است. و فارغ التحصیلی و یا پارگی کیسه آب و یا هر چه نقاط عطف آنها منتظر بودند هنوز هم می تواند موضوع حتی اگر آنها نگاه کمی غیر منتظره است. و من سعی خواهد کرد به عنوان اغلب به عنوان من می توانم برای شروع گفتگو است که کمک خواهد کرد که بیشتر به جای یکی که بیشتر وسوسه انگیز به.

من هنوز هم یادگیری. پس از آن من می تواند انجام دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>