برای نجات زنبور عسل سرهم بندی کردن با خود microbiomes?

یک استراتژی جدید را با استفاده از مهندسی ژنتیکی گونه ای از باکتری برای محافظت از زنبور عسل از یک کشنده روند شناخته شده به عنوان مستعمره خود کرد.

افزایش تعداد کلنی های زنبور عسل در ما دیده می شود رو به کاهش خود را از زنبوران بالغ. با توجه به یک بررسی ملی زنبورداران از دست داده و نزدیک به 40 درصد از کلنی های زنبور عسل در زمستان سال گذشته بالاترین نرخ گزارش پس از بررسی شروع به 13 سال پیش است.

با توجه به آمریکایی فدراسیون پرورش زنبور عسل عسل زنبور عسل کمک نزدیک به 20 میلیارد دلار در هر سال به ارزش ما تولید محصول و آنها بازی نقش بسیار زیادی در تولید غذا. بدون زنبور عسل, ده ها تن از محصولات از بادام به انواع توت ها به کلم بروکلی خواهد یا ناپدید و یا تولید به طور قابل توجهی کمتر از مواد غذایی.

مهندسی شده در باکتری های زنده در شکم زنبور عسل و عمل به عنوان بیولوژیکی کارخانه پمپاژ داروهای حفاظت از زنبورها در مقابل دو علل اصلی فروپاشی کلنی: Varroa کنه و تغییر شکل بال ویروس. محققان معتقدند روش خود را می تواند یک روز در مقیاس بالا برای استفاده های کشاورزی به دلیل مهندسی باکتری ها بسیار آسان است به رشد inoculating زنبورها ساده و مهندسی باکتری ها بعید است که به گسترش فراتر از زنبور عسل است.

“آن را مستقیم مفاهیم سلامت زنبور عسل می گوید:” نانسی موران استاد یکپارچه زیست شناسی در دانشگاه تگزاس در آستین و اولیه محقق در مطالعه است.

“این اولین بار است که کسی تا به بهبود سلامت زنبورها با مهندسی ژنتیکی خود را میکروبیوم” می افزاید: Sean Leonard, یک دانشجوی کارشناسی ارشد و نویسنده اول این مطالعه.

Varroa کنه و تغییر شکل بال ویروس

Varroa کنه و تغییر شکل بال ویروس اغلب گرد هم می آیند; به عنوان کنه تغذیه زنبورها آنها می تواند گسترش ویروس در حالی که همچنین ضعف زنبورها و آنها را بیشتر در معرض عوامل بیماری زا در محیط زیست است.

برای رسیدگی به هر مشکل تیم مهندسی یک سویه از باکتری ها به هدف ویروس ها و دیگر برای کنه. در مقایسه با کنترل زنبور عسل زنبور عسل درمان شده با سویه از باکتری ها با هدف قرار دادن این ویروس بودند 36.5 درصد احتمال بیشتری برای زنده ماندن تا به روز 10. در ضمن Varroa کنه تغذیه در یکی دیگر از مجموعه ای از زنبورها تحت درمان با کرم-هدف قرار دادن سویه از باکتری ها حدود 70 درصد بیشتر احتمال دارد به مرگ در روز 10 از کنه های تغذیه در کنترل زنبور عسل است.

مانند انسان و زنبور عسل را یک اکوسیستم از باکتری ها در روده به نام میکروبیوم و همچنین یک ضد ویروس مکانیسم دفاعی به نام مداخله RNA (RNAi) است که کمک می کند تا بدن به مبارزه با برخی از ویروس ها به نام RNA ویروس ها. هنگامی که یک RNA ویروس معرفی شده است, آن را به تولید مولکول به نام double-stranded Rna که یک سلول سالم تشخیص تحریک یک RNAi پاسخ ایمنی است.

“شما معمولا تنها نشانه هایی از این مولکولها هنگامی که یک ویروس RNA است تکرار,” مورن می گوید. “این یک سیگنال است که این ممکن است یک چیز بد و شما باید آن حمله کند.”

به ترویج مفید RNAi پاسخ به ویروس ها در زنبور عسل—و ماشه کشنده RNAi پاسخ در کنه—این تیم معرفی اصلاح باکتری ها به صدها زنبور در یک محیط آزمایشگاهی. اسپری با آب قند محلول حاوی باکتری زنبور عسل مرتب یکدیگر و مصرف این راه حل است. این تیم در بر داشت inoculating جوان زنبور کارگر با مهندسی باکتری led زنبورها سیستم ایمنی بدن می شود در ابتدا برای محافظت از آنها در برابر تغییر شکل بال ویروس است که یک RNA ویروس و ناشی از کنه های خود سیستم ایمنی بدن به مبارزه با و در نهایت آنها را بکشند.

خطرات کم از ‘فرار’

در حالی که این آزمایش ها رخ داده است تحت سخت biocontainment پروتکل با استفاده از مهندسی ژنتیک مورن می گوید: حتی وجود ندارد و از جمله پروتکل های خطر مهندسی باکتری فرار به طبیعت و آلوده کردن سایر حشرات—و در نتیجه اعطا برخی از ضد آفت و ضد پاتوژن ابرقدرت—بسیار کم است. این نوع از باکتری ها استفاده می شود بسیار تخصصی برای زندگی زنبور عسل روده نمی تواند زنده ماندن برای مدت طولانی خارج از آن و در حال محافظ برای یک ویروس است که حملات تنها زنبور عسل است. هنوز تحقیقات بیشتری مورد نیاز خواهد بود برای تعیین اثربخشی و ایمنی از درمان های کشاورزی در تنظیمات.

یکی دیگر از مزایای این روش این است که برای محققان به استفاده از آن به عنوان یک ابزار در مطالعه ژنتیک زنبور عسل. مهندسی شده در باکتری ها می توانید با ضربت بزمین کوبیدن خاص زنبور عسل ژن را قادر می سازد بینش عملکرد ژنوم زنبور عسل و احتمالا امکان جدید پرورش استراتژی برای تولید قوی تر کلنی های زنبور عسل.

بودجه برای این تحقیقات از موسسه ملی بهداشت و دفاع پروژه های تحقیقاتی پیشرفته سازمان.

منبع: UT Austin

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im