برای نجات $28 متر در هر سال رفع این مشکل در اتاق عمل

تحقیقات جدید نشان می دهد مقدار از پول است که به هدر می رود در بیمارستان اتاق عمل.

این نیز ارائه می دهد راه حل برای صرفه جویی در بیمارستان—کشور—میلیون ها دلار در هر سال.

ناخواسته لوازم اضافه کردن پنج تا 10 دقیقه برای هر عمل جراحی این مقاله می یابد. برنامه ریزی تجهیزات لازم برای یک عمل جراحی می تواند صرفه جویی به طور متوسط 1800 $در هر عمل جراحی—حدود 28 میلیون نفر در سال است.

“این مشکل این است که با توجه به این واقعیت است که کیفیت مراقبت از همیشه گرفته و مقدم بر هزینه—و به درستی می گوید:” منجر نویسنده آناند Nair, استاد عملیات و مدیریت زنجیره تامین در دانشگاه ایالتی میشیگان. “با این حال با افزایش فشار بر سازمان های مراقبت بهداشتی آنها در حال تلاش برای پیدا کردن راه هایی به طور مشترک افزایش کیفیت و کاهش هزینه ها.”

محققان دریافتند که نه تنها هزینه های ناخواسته تحت تاثیر قرار یک بیمارستان خط پایین اما آنها همچنین می تواند به خطر اندازد بیماران تحت بیهوشی با مضر عوارض.

برنامه ریزی برای کاهش هزینه های تعجب

این تیم صرف بیش از 250 ساعت رعایت بیمارستان اتاق عمل, گرفتن توجه داشته باشید از فرآیندهای آماده سازی و عملکرد 92 عمل جراحی. در نهایت آنها دریافتند که بزرگترین مسئله ناشی از عدم وجود استاندارد برای برنامه ریزی فرآیندهای.

“در بسیاری از بیمارستان ها هر جراح مجاز به تصمیم گیری خود را از لحاظ تجهیزات و لوازم” Nair می گوید. “جراحان راحت با استفاده از برخی منابع با توجه به تجارب گذشته خود را; این افزایش واریانس در میان اقلام و تعدادی از موارد که در بیمارستان ها نیاز به حمل در موجودی.”

جراحان درخواست لوازم و تجهیزات آنها نیاز به در مورد آنچه به نام یک پزشک ترجیح کارت و یا PPC.

با متفاوت جراحان ترجیح درخواست تجهیزات برای روش های بیمارستان را تا پایان انجام چندین شخصی درخواست Nair توضیح می دهد. علاوه بر این بدون استاندارد فرآیند برنامه ریزی تیم باید آدرس کمبود عرضه در طول عمل جراحی است که می تواند به کاهش کیفیت و افزایش هزینه ها و ارائه امکانات بالقوه امنیتی ساقط.

“اگر یک دکتر نیست که آنچه آنها بلافاصله نیاز به جراحی عضو تیم باید در پیدا کردن آن است که می شود با یک برنامه ریزی نشده هزینه—و به طور بالقوه خطر ابتلا به سلامت اگر آنها را ترک و به منطقه” Nair می گوید. “از سوی دیگر اگر یک جراح درخواست چیزی که لازم نیست برای عمل جراحی آن را به سادگی یک اتلاف پول است.”

Nair توضیح می دهد که برخی از جراحان گمراه در کنار احتیاط و حمل لوازم در مورد آنها ممکن است مورد نیاز است. در حالی که این مهم با توجه به ماهیت بحرانی جراحی استاندارد بیشتر استفاده از PPCs—همراه با ممیزی از چه لوازم در آنها—اجازه خواهد داد که بیمارستان ها برای کاهش افزونگی.

Nair می گوید که تغییرات جزئی در فرایند می تواند اضافه کردن به صرفه جویی های بزرگ.

“مدیریت تجهیزات پزشکی است که یک جنبه مهم از مراقبت های بهداشتی در زنجیره تامین” Nair می گوید. “مکانیسم نیاز به در محل قرار داده و به ارائه فرصت های یادگیری از جمله عملیاتی شکست برای منافع دراز مدت اتفاق می افتد.”

ارتباطات در اتاق عمل

عارضه دیگری در اتاق بیمارستان است که فولاد تیم تغییر کنند که باعث می شود آن را دشوار برای برقراری ارتباط که منابع در PPC نیست به طور مداوم استفاده می شود. ارتباطات باز در میان تیم های جراحی کمک می کند تا پیش بینی نیاز و کاهش هزینه های ناخواسته در یک عمل جراحی است.

محققان اذعان دارند که پس انداز نیست, همیشه فوری اما این پیشرفت اتفاق می افتد در طول راه در هر روش.

“تحقیقات ما باید تشویق بیمارستان به آغوش سیستم است که می تواند بهتر پیگیری هزینه های ناخواسته و برنامه های پیش رو” Nair می گوید. “بیمارستان ها باید کشف روش برای تشویق جراحان برای برنامه ریزی بیشتر است. این کار میتواند با ارائه دید در مورد هزینه های ناخواسته و راه حل ارائه کنترل بیشتری بر مدیریت منابع و پاداش به صورت ناخواسته کاهش هزینه.”

این مقاله به نظر می رسد در مجله مدیریت عملیات. اضافی محققان از دانشگاه راتگرز و دانشگاه ایالتی میشیگان.

منبع: دانشگاه ایالتی میشیگان

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de