برای تنظیم وزن کنترل التهاب?

غیر فعال کردن یک ژن در سلول های خاص مانع موش از چاق شدن و حتی پس از خوردن یک رژیم غذایی با چربی بالا یک مطالعه در التهاب و افزایش وزن را نشان می دهد.

آنها مسدود فعالیت یک ژن در سلول های ایمنی. از آنجا که این سلول های ایمنی به نام ماکروفاژها—کلید سلول های التهابی و از آنجا که چاقی همکاران مزمن با درجه پایین التهاب محققان بر این باورند که کاهش التهاب ممکن است کمک به تنظیم وزن و چاقی است.

“ما ایجاد کرده ایم یک اثبات مفهوم است که در اینجا شما می توانید تنظیم وزن با تعدیل فعالیت این سلول های التهابی می گوید:” محقق اصلی Steven L. Teitelbaum استاد پاتولوژی & ایمونولوژی در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس.

“این کار ممکن است در تعدادی از راه های اما اعتقاد ما بر این ممکن است ممکن است برای کنترل چاقی و عوارض ناشی از چاقی بهتر تنظیم التهاب است.”

هنگامی که مردم چاق هستند, آنها سوزاندن کالری کمتر از کسانی که چاق نیست. همان درست است برای موش.

اما محققان دریافتند که موش چاق حفظ همان سطح از سوزاندن کالری به عنوان موش که چاق نیست—پس از تحقیقات تیم حذف ASXL2 ژن در ماکروفاژها از موش چاق و دوم مجموعه ای از آزمایش آنها پس از تزریق حیوانات با نانوذرات که با دخالت ژن فعالیت با توجه به co-نویسنده اول وی Zou استادیار پاتولوژی و ایمونولوژی.

با وجود چربی بالا, رژیم های غذایی, درمان حیوانات سوخته 45% بیشتر از کالری خود را از چربی littermates با عملکرد ژن در ماکروفاژها.

محققان دقیقا نمی دانند که چرا این مانع چاقی در موش ها است. Co-اولین نویسنده Nidhi Rohatgi مربی در آسیب شناسی می گوید: به نظر می رسد, شامل, شدن, سفید, سلول های چربی که ذخیره چربی است که باعث می شود ما چاق—به رفتار بیشتر شبیه به سلول های چربی قهوه ای—که کمک به سوزاندن چربی های ذخیره شده.

استراتژی است یک راه طولانی از تبدیل شدن به یک درمان اما این پتانسیل برای کمک به افراد چاق سوزاندن چربی در نرخ مشابه به نرخ دیده در ناب مردم است.

“درصد زیادی از آمریکایی ها در حال حاضر کبد چرب و یک دلیل این است که خود را انبار چربی نمی تواند تا چربی می خورند تا آن را به جایی دیگر” Teitelbaum می گوید.

“این موش ها مصرف رژیم غذایی با چربی بالا اما آنها را دریافت نمی کند چرب جگر. آنها نمی دیابت نوع 2 است. به نظر می رسد که محدود کردن التهابی از ماکروفاژها اجازه می دهد تا آنها را به سوزاندن بیشتر چربی است که نگه می دارد آنها را لاغر و سالم.”

این مطالعه به نظر می رسد در مجله Clinical Investigation.

ملی قلب ریه و خون موسسه; موسسه ملی آرتریت و اختلالات اسکلتی عضلانی و بیماری های پوستی; موسسه ملی دیابت و دستگاه گوارش و بیماری های کلیوی; موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و موسسه ملی تصویربرداری پزشکی و مهندسی زیستی از موسسه ملی بهداشت کار پشتیبانی می کند.

منبع: دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>