برای محافظت از آمریکایی های سیاه و سفید از بدترین اثرات COVID-19 انتشار جامع نژادی اطلاعات

نژادی اطلاعات در COVID-19 نشان می دهد ویرانگر الگو: بیماری است ravaging سیاه جوامع است.

در نیویورک شهرستان, سیاه و لاتین ساکنان در حال مرگ هستند در دو برابر نرخ سفید مردم است. در لوئیزیانا 56 درصد از افرادی که فوت کرده اند, از این بیماری می, حتی اگر سفید پوستان تشکیل می دهند 63 درصد از جمعیت این ایالت. ملی CDC در نهایت فقط تصمیم به انتشار برخی نژادی داده و نشان داد که مردم برای حساب 30 درصد از موارد با وجود حسابداری فقط 13 درصد از جمعیت است.

این آمار ترسناک هستند. اما آنها حتی نمی شروع به نشان دادن کامل اثرات COVID-19 روز سیاه آمریکایی ها و دیگر جوامع از رنگ. بسیاری از کشورها هنوز به انتشار هر گونه اطلاعات و داده های موجود است که اغلب ناقص است. دولت فدرال از دست رفته نژادی اطلاعات هشدار دهنده دو سوم از موارد تایید شده و هنوز هم هنوز به افشای داده های مرگ و میر در مسابقه.

تاریخ نشان می دهد که هنگامی که بحران اعتصاب سیاه آمریکایی ها اغلب تجربه بدترین عواقب. ما نباید همچنان اجازه می دهد این اتفاق می افتد. ما از سازمان های ملی تولد سهام مشترک و PolicyLink—به تازگی به عضویت یک ائتلاف به نام WeMustCount خواستار اطلاعات. هنگامی که ما که اطلاعات ما خواستار سیاستگذاران به اقدام فوری برای کمک به.

آمار آمریکایی های سیاه و سفید و COVID-19 تکان دهنده اما نه غیر منتظره. Engrained نژادپرستانه سازه های جلوگیری از آنها را به طور کامل از دسترسی به مراقبت های بهداشتی و آموزش و پرورش, استخدام و بیشتر—همه از آن افزایش حساسیت به COVID-19 و مخرب ترین پیامد های بهداشتی.

این مسائل اثری به مراتب قبل از زمان همه گیر. آن را پخته به کشور تاسیس و حمل به جلو امروز. آمریکایی های سیاه و سفید همیشه رنج می برد به طور نامتناسبی از ملی بحران.

در نظر گرفتن طوفان کاترینا. قبل از طوفان سیاه جدید Orleanians با احتمال بیشتری به زندگی در فقر و بیکار از مردم سفید. تبعیض مسکن به شیوه نیز قرار داده شده سیاه مردم در مناطق بیشتر مستعد ابتلا به جاری شدن سیل. این عوامل و بیشتر ناشی از طوفان کاترینا به انتقام مراتب بیشتر ویران در جوامع سیاه از سفید ،

در عین حال پس از طوفان رهبران اجرا سیاست های بهبود که تشدید نابرابری نژادی—به عنوان مثال برنامه هایی که مزایای سفید مالکان است. بیش از یک دهه بعد از جوامع هنوز هم به طور کامل بهبود یافتند. از 175,000 سیاه آمریکایی ها که در سمت چپ قبل از طوفان 75,000 هرگز آمد. در ضمن جمعیت سفید بازگشت به قبل از طوفان سطح.

سریع به جلو به سال پس از طوفان کاترینا هنگامی که رکود بزرگ ویران سیاه جوامع در سراسر کشور. هزاران نفر از آمریکایی ها مجبور شدند از خانه های خود به بانک ها میفروخت درنده محصولات وام مسکن به سیاه پوستان, سکس از کون, لاتینی و دیگر جوامع از رنگ. در واقع یک مطالعه نشان داد که در میان وام های اخیر, سیاه آمریکایی و لاتین از دست داده و خانه های خود را به سلب حق مالکیت در دو برابر نرخ سفید آمریکایی است. یکی دیگر از تجزیه و تحلیل نشان داد که در اجرای مسکن, سقوط, مردم سیاه و سفید با اعتباری مشابه پروفایل به همتایان سفید با احتمال بیشتری برای دریافت وام subprime. سیاه آمریکایی ها نیز به احتمال زیاد بیشتر از سفید آمریکایی به صورت بیکاری به عنوان یک نتیجه از این وال استریت محور بحران است.

اثرات احساس خواهد شد برای چندین دهه: توسط 2031 ميانه ثروت به صورت معمولی سیاه و سفید خانواده خواهد بود نزدیک به 100.000 دلار کمتر از اگر رکود اقتصادی هرگز رخ داده است با توجه به آیتالله سیستانی تجزیه و تحلیل. در پایان این بانک ها—اما نه سیاه و سفید جامعه ساخته شده بودند و تمام.

بی شماری وجود دارد و نمونه های دیگر از عمده تراژدی نامتناسب صدمه زدن به آمریکایی های سیاه و سفید. در حال حاضر ما به عنوان نگاه به سمت ما COVID-19 پاسخ ما باید اطمینان حاصل شود که ما محافظت از این جوامع و مبارزه خود را درست و عادلانه ورود به تمام جنبه های بازیابی از سلامت و بحران اقتصادی است.

یک بنیادی گام آزاد جامع نژادی اطلاعات در COVID-19. در طول تاریخ شده است وجود دارد بسیار زیاد مقاومت به جمع آوری نژادی اطلاعات در فشار دادن مسائل عمومی به خصوص در بخش بهداشت و درمان. برخی ادعا می کنند آن را بیش از حد دشوار است برای جمع آوری نژادی داده است. دیگران بر این باورند که مهم نیست برای ثبت این اطلاعات در یک قرار ملاقات های پزشکی. هنوز هم دیگران فکر می کنم که مسابقه نمی کند به طور قابل توجهی بر درمان حتی اگر تحقیقات نشان می دهد خاص گروههای نژادی مختلف مشکلات بهداشتی مشترک.

به خاک سپرده شد پشت تمام این یک ترس اساسی: انتشار اطلاعات به معنی آوردن با توجه به مشکلی که سیاست گذاران می تواند در غیر این صورت به راحتی نادیده گرفت.

این بسیار مهم است که این نگرش تغییر میکند. تنها زمانی که ما باید جامع و دقیق نژادی اطلاعات می تواند ما شروع به حل نژادی و بی عدالتی. WeMustCount به تازگی با ارسال نامه ای به HHS و CDC خواستار COVID-19 تست و سلامت داده می شود disaggregated نژاد—در علاوه بر این به قومیت و زبان اصلی جنس و وضعیت ناتوانی و وضعیت اجتماعی و اقتصادی. اخیرا سناتور الیزابت وارن کامالا هریس و Cory Booker, به عنوان به خوبی به عنوان نمایندگان Ayanna Pressley, باربارا لی کارن باس و دیگران منتشر شد لایحه که دستور CDC به انتشار این اطلاعات روزانه.

زمانی که ما این داده ها ما باید اقدام فوری برای کمک به جوامع است که به طور مستقیم نهفته است. که شامل تخصیص بیشتر تست و درمان منابع به این جوامع است. فراتر از همه گیر ما باید اقدام به اصلاح مسائل سیستمیک که باعث این بی عدالتی.

در نتیجه به عمدی انحصاری سیاست—قبل و بعد از ملی بحران—سیاه و سفید آمریکایی ها احساس کرده اند برخی از مخرب ترین اثرات. از طریق COVID-19 و فراتر از آن این طرح را ادامه خواهد داد—مگر اینکه ما را به عمل در حال حاضر و با فشار سیاست گذاران و مقامات بهداشت عمومی به انجام آنچه مورد نیاز است. ما باید با استفاده از اطلاعات جامع برای اصلاح کشور ما نگران کننده نژادی و بی عدالتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de