به سرمایه گذاران برای پروژه های انرژی به حساب عدم قطعیت

یک مدل جدید می تواند به افزایش سرمایه گذاری در هاضم بی هوازی, مزرعه مبتنی بر انرژی پایدار است که پروژه های تولید برق از کود.

این مدل با استفاده از پیشرفته روش های محاسباتی برای رسیدگی به عدم قطعیت است که اجازه می دهد سرمایه گذاران به دقت پیش بینی اینکه آیا یک پروژه را به نوبه خود سود.

“حیوانات تبدیل زباله به برق می تواند سودآور برای کشاورزان در حالی که همچنین تولید مزایای زیست محیطی از جمله کاهش انتشار گازهای گلخانه ای می گوید:” محمود Sharara نویسنده سرب از کاغذ در کار و دستیار پروفسور زیستی و مهندسی کشاورزی در دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی. “با این حال کشاورزان همیشه می توانید برای تامین مالی این پروژه ها و پروژه ها نیست همیشه سود آور سرمایه گذاری برای یک مزرعه.

“یک راه برای رسیدگی به این است که به توسعه تعاونی هضم بی هوازی سیستم های که با استفاده از زباله از چندین مزارع” Sharara می گوید. “دو پرسش بزرگ در اطراف این نوع پروژه: که در آن شما ساخت تعاونی ، و چگونه شما می توانید بگویید که آیا آن خواهد شد سود؟”

13 مناطق از عدم قطعیت

به این منظور این محققان یک مدل محاسباتی است که می گوید کاربران چگونه به حداکثر رساندن اقتصادی بازگشت هضم بی هوازی سیستم. به طور خاص, آن را می گوید که در آن کاربران یک سیستم باید واقع آنچه که ظرفیت آن باید باشد و چه بزرگ یک منطقه جغرافیایی باید آن را در خدمت.

مدل حساب برای انواع مختلفی از عوامل شناخته شده مانند نوع دام, مزرعه و مزرعه محل. اما آنچه در مجموعه این مدل جدا از هم است که راه آن را به حساب عدم قطعیت است.

برای این کار محققان از شناسایی 13 کلیدی منابع عدم قطعیت است که می تواند بر سودآوری بی هوازی digester سیستم.

برای مثال یکی از راه های این سیستم را به پول تبدیل فضولات حیوانی به بیوگاز با استفاده از این گاز برای تولید برق و سپس فروش برق است. بنابراین یک متغیر کلیدی در پیش بینی سودآوری یک سیستم آینده است قیمت فروش برق است. و در حالی که آینده قیمت برق نامشخص است شما می توانید در قرعه کشی داده های تاریخی و یا پیش بینی بازار برآورد محدوده قیمت.

همان درست است برای دیگر منابع عدم قطعیت است. برای مثال بهره وری از یک بی هوازی digester نامشخص است اما شما می توانید پیش بینی است که digester عملکرد سقوط خواهد کرد در یک محدوده خاص.

این است که در آن مدل در می آید.

محققان در طراحی این مدل به اجرا تکرار شبیه سازی است که حساب برای تنوع در هر منطقه از عدم قطعیت است. برای مثال چه سود به مانند زمانی که قیمت برق و digester بهره وری هر دو بالا ؟ اگر چه هر دو آنها پایین است ؟ و…. با اجرای تمام این شبیه سازی برای سایت های مختلف مکان و ظرفیت و خدمات مناطق این مدل می توانید بگویید کاربران که ترکیبی از عوامل تولید می سود بیشتر.

هاضم بی هوازی و فراتر از آن

این تیم تحقیقاتی نشان داد که مدل با مطالعات موردی از بی هوازی digester سیستم های لبنی مزارع در دو منطقه ویسکانسین.

“مطالعات موردی بودند خوب بررسی سلامت عقل برای ما و برجسته زنده ماندن و ابزار مدل” Sharara می گوید. “در نهایت ما فکر می کنیم این افزایش میزان سرمایه گذاری در این پروژه ها که خواهد بود خوب برای کشاورزان و محیط زیست است.”

این مدل هم اکنون در دسترس است و محققان علاقه مند در بسته بندی آن را در یک فرمت است که می تواند آسان تر به استفاده و توزیع.

“ما نیز امیدوار به همکاری نزدیک تر با بی هوازی digester توسعه دهندگان سیستم به ریز لحن ارزیابی ما از هزینه های مربوط به این سیستم” Sharara می گوید. “و در نهایت ما می خواهم به گسترش کار ما به حساب تلاش برای استفاده از مواد جامد و پس از هضم بی هوازی—از جمله پروژه های است که تبدیل این مواد جامد به عرضه کود.”

این مقاله به نظر می رسد در مجله مدیریت زباله. نویسندگان هستند از NC امور خارجه و دانشگاه ویسکانسین-مدیسون است. حمایت از تحقیق و پژوهش در آمد از Dane County, Wisconsin.

منبع: NC State

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im