برای پهن کردن COVID-19 منحنی هدف ناخودآگاه

حتی در حال حاضر به عنوان ترس در مورد COVID-19 رشد کرده اند در سراسر جهان وجود دارد نادیده گرفتن هشدارهای. آنها در حال جمع آوری در جمعیت در سواحل و یا میله (کسانی که هنوز باز است). آنها در حال شستن دست خود را نزدیک به اندازه کافی. با وجود درخواست از دولت و مقامات بهداشت, برخی از مردم به نظر می رسد دو برابر را در اجتماعی جمع آوری به جای اجتماعی فاصله. و از آنجا که چگونه ویروس ها, سفر این افراد به خطر انداختن بقیه از ما.

چرا برخی از مردم بر این باورند که پاسخ به کروناویروس overreaction در حالی که دیگران فکر می کنم آن را نمی به اندازه کافی ؟ چرا برخی از بازوی خود را با ماسک و دستکش یکبار مصرف و ذخیره کردن کاغذ توالت در حالی که دیگران حاضر به تغییر روال خود را? پاسخ دروغ نمی گوید به سادگی در خود منابع اطلاعات. آن را شامل چیزی عمیق تر: ناخودآگاه که در آن اکثریت قریب به اتفاق از تصمیم گیری ساخته شده است.

به عنوان استاد روانشناسی دانشگاه ییل John A. خیابن برق قرار داده و آن را “هنگامی که ما تصمیم می گیرید که چگونه برای رای دادن آنچه به خرید از کجا به تعطیلات بروید و هزاران چیز دیگر ناخودآگاه افکار است که ما حتی از آگاه نیست به طور معمول نقش مهمی است.” یک مطالعه led توسط John-Dylan Haynes از برنشتاین مرکز علوم اعصاب محاسباتی برلین نشان داد که فعالیت مغز می تواند نشان می دهد انتخاب یک فرد قبل از او و یا او حتی از آن آگاه است. نه باغی و نه مطابق رفتار عمدی است; آنها خودکار هستند. این دو گروه در حال بازی کردن یک رفتار است که از پیش تعیین شده در ناخودآگاه خود ناشناخته و حتی به خود را دارند.

آشنایی با نام تجاری کانکتوم

سال پیش روانشناس, Daniel Kahneman برنده جایزه نوبل برای کار خود را نشان می دهد که ذهن انسان دارای کلید های میانبر (“ابتکارات”) که غلبه منطقی تصمیم گیری است. سال گذشته در [email protected], روانشناسی و علوم اعصاب پروفسور مایکل پلات و من مشترک ما کشف در مورد چه چیزی نهفته است در داخل آن از کلید های میانبر: شبکه های پیچیده با نام تجاری انجمن های انباشته شده در طول زمان سال در ساخت—برخی از رفتن به عنوان دور برگشت به عنوان دوران کودکی است. ما به این شبکه “با نام تجاری کانکتوم,” به نام پس از کانکتوم بشر یک نقشه از مغز و اتصالات عصبی.

به پیروزی مردم به شرکت و محصول و یا علت بازاریابان باید با نام تجاری خود را کانکتوم با انجمن های مثبت. بیش از 30 سال در بازاریابی به من نشان داد که هنگامی که یک نام تجاری کانکتوم تا مثبت بیشتر از منفی و مثبت انجمن نسبت به رقبای خود مردم را به آن نام تجاری است.

این انجمن می تواند انتقال از طریق نشانه ها—کلمات خاص تصاویر, برای تلفن های موبایل و غیره. این است که چرا برای مثال, M&m’s آگهی های Danny DeVito, احاطه شده توسط یک استخر از شکلات ذوب شده بود و بسیار موفق. این استعاره فورا در ارتباط با نام تجاری با سعادت و برتر خامه شکلات.

همانطور که همه ما connectomes برای علامت های تجاری ما نیز باید آنها را برای مبارزات سیاسی و علل و بیشتر. و ما connectomes برای مراقبت های بهداشتی رعایت شود.

درمانی NONCOMPLIANCE

متاسفانه تلاش برای بهبود مراقبت های بهداشتی رعایت کرده اند و نه ناموفق تاریخچه. یک تیم از محققان به حفر بیش از 100 مطالعات انجام شده در “درمان عدم انطباق”—افرادی که اصلا به دنبال توصیه پزشکان. تلاش برای داروها مقرون به صرفه و آسان به گرفتن به اندازه کافی نیست. چرا که نه ؟ این اقدامات به آدرس نیست “عوامل روانی-اجتماعی”—باورهای اساسی نگرش ها و انگیزه. و به طور کلی در پایین ترین سطح انطباق با دکتر جهت آمد که بیماران خواسته شد به تغییر شیوه زندگی خود را. تنها جزئي از 20 درصد به 30 درصد از بیماران کردند.

در مورد COVID-19, همه نه فقط بیماران است که خواسته خود را به تغییر در شیوه زندگی و رفتار. آن را جامع ترین رفتار-تغییر ابتکار در تاریخ مدرن است. جای تعجب نیست که بسیاری از مردم باقی می ماند مقاوم است.

برای تغییر ذهن مقامات نیاز به بازار پیام خود را به طور مستقیم به مردم غریزی تصمیم گیری-ساخت و ساز—خود را “تاج کانکتوم.”

بازاریابی انطباق

مردم در پاسخ به کروناویروس پیشگیری در حال شکل تجمعی ناخودآگاه انجمن ها—برای مثال آیا پدر و مادر خود را با رویکرد ایمنی و سلامت بود محافظ و یا بی خیال; آیا آنها از دست عزیزان به بیماری کشنده; آیا آنها خود را به رنج می برد از بیماری های جدی.

برای تغییر کانکتوم از افرادی که noncompliant مقامات نیاز به بسته پیام های خود را با حق نشانه است که به کمک اهرم انجمن های مثبت به سرعت. اتصال COVID-19 احتیاطی به aspirational حرکات مانند روح جامعه محلی و غرور است که در حال حاضر وجود دارد در ناخودآگاه. اهرم تمایل مردم به انجام کار درست برای دیگران در تمام جنبه های زندگی خود را.

استفاده از تصاویر افراد مشهور در دنده محافظ ارائه مواد غذایی به سالمندان’ درب. را به تبعيت از استفاده از دستمال مرطوب ضد باکتری به ماندن در خانه یک نشان افتخار. از ویژگی های رپ هنرمندان مشهور و ورزشکاران و ستاره های فیلم گفتن مردم به پناهگاه در خانه. استفاده از استعاره مانند فعال درمان یک سرطان سلول به توضیح اهمیت توقف این ویروس به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است.

رهبران باید به سرعت عمل می کنند. با گذشت هر روز حتی افرادی که غذای هشدارهای ممکن است وسوسه به رزومه ظاهر ، آن را ثابت هجوم پیام به تغییر رفتار مردم است. خبر خوب این است که اگر شما درخواست تجدید نظر به ناخودآگاه با پیام حق و نشانه غرایز را می توان تغییر به سرعت و ما می توانیم صاف منحنی.

بیشتر بخوانید درباره شیوع کروناویروس در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>