برای یافتن حیات بیگانه ما باید تمرکز بر روی ستاره کوتوله سفید

انسان ها شده اند جستجو برای نشانه های فرازمینی (ET) زندگی برای چند دهه. ما شده ایم گوش دادن با دقت به صورت عجیب و غریب سیگنال های رادیویی به دنبال امضای مصنوعی تغییر از ستاره ها و حفر سنگ بر روی مریخ است. اما افسوس که تا کنون ما در بر داشت هیچ چیز نیست. تا آنجا که ما می توانیم بگویم ما به تنهایی. اما این می تواند باشد که ما به دنبال در مکان اشتباه است.

ما می دانیم که زندگی می تواند به نظر می رسد در اطراف ستاره های مانند خورشید ما و ما می دانیم که ستاره مثل خورشید ما را تبدیل به کوتوله سفید (کوچک و متراکم ستاره است که ستارگان هسته ای باقی مانده تقریبا به اندازه سیارات) در پایان زندگی خود را. پس شاید ما باید تمرکز ما جستجو در اطراف کوتوله سفید.

پایان نزدیک است

با وجود چند دهه از شکار در درون خود ما و منظومه شمسی و در یک میزبان از دیگر سیستم های ستاره ما در بر داشت تک موجود است. تا آنجا که ما می دانیم ما باید تمام کهکشان — و شاید جهان — به خودمان.

مرتبط با: 15 دور از حقایق در مورد منطقه 51

هنوز شکار همچنان ادامه دارد زیرا ما نمی scoured هر گوشه ای از کهکشان راه شیری کاملا رتبهدهی نشده است. و در حالی که ما ارسال سیگنال های رادیویی ما شده ایم برای گوش دادن فرازمینی رادیو پیام تنها برای چند دهه. با توجه به گسترده وسعت کهکشان ما و نسبتا آهسته سرعت نور که اساسا به هیچ زمان و در همه.

اما آنچه ما به دنبال به عنوان ما همچنان به جستجو برای زندگی کردن زمین ؟ ما می دانیم که زمین را نسخه حیات هوشمند: آن به وجود آمد در سطح یک ستاره در مدار سیاره سنگی فراوان با آب مایع و یک فضای مناسب و معقول.

ما واقعا هیچ ایده چه چیزی زندگی بیگانه ممکن است مانند نگاه کنید اما با توجه به آنچه ما در مورد زندگی در زمین ما می توانیم فرض کنیم که همکاران زندگی ممکن است تکامل یافته اند در شرایط مشابه است. پس با ما بهترین شرط بندی ما می توانید برای جستجوی جهان است که شبیه خود ما.

اما ستاره ها حتی کسانی که مانند خورشید ما نه برای همیشه لطفا برای آخرین. در 4 میلیارد سال بعد خورشید شروع تلاطم مرگ خود را تبدیل شدن به یک مقدار بزرگتر به رنگ قرمز به پای جانور به عنوان تجمع هلیم در هسته خود است. پس از چند متناسب و شروع می شود, آن را در نهایت تورم را به زمین مدار محو عطارد و زهره در این فرآیند است. از آنجا آن را به نوبه خود در داخل و خارج در یک سری از پایان زندگی مرگ جغجغه ایجاد یک سحابی سیاره ای برای پر کردن کل منظومه شمسی است.

پس از آن ؟ در دراز مدت بازنشستگی به عنوان خورشید unburnt هسته ای از کربن و اکسیژن در حال حاضر یک کوتوله سفید به آرامی سرد می شود در طول دوره از تریلیون ها سال است. برخی از سیارات و اگر آنها زنده ماندن از مرگ های خشونت آمیز از خورشید ما ممکن است ادامه در مدار اطراف که خنک کننده باقی مانده.

به عبارت دیگر ما در دراز مدت سرنوشت — و دراز مدت سرنوشت بیگانگان در سیاره مانند ماست — این است که بسیار تیره و تار.

هیچ جایی مثل خانه

اگر بیگانگان زندگی در یک سیاره زمین مانند را به تجربه مرگ های خشونت آمیز از خود ستاره یک روز که سناریو ممکن است ضرب و شتم جایگزین استدلال می کند یک کاغذ به تازگی ارائه شده به arXiv آنلاین قبل از مطبوعات و پایگاه داده.

وقتی که آن زمان برای خورشید به مرگ یا زمان برای ستاره هر ET زندگی به مرگ — ما ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن بسته بندی و حرکت به سبزتر کهکشانی مراتع (با فرض اینکه ما حتی در اطراف و لگد زدن میلیاردها سال پیش خواهد بود که بسیار به یاد ماندنی دستاورد در حق خود). اما سفر میان ستاره است که به عنوان ساده به عنوان اجاره یک کامیون و برخورد interstellar جاده ها است.

در واقع سفر بین ستاره است که به احتمال زیاد دست نیافتنی. فواصل وسیع و مقدار باور نکردنی از انرژی مورد نیاز به هاپ از ستاره به ستاره را مانند سفر بین ستاره ای فراتر از زمان ما قابلیت های. در واقع ممکن است آن را غیر ممکن است.

مرتبط با: بشقاب پرنده دیده بان: 8 بار دولت نگاه به بشقاب پرنده ها

به مسافت کل تمدن (و یا حتی یک قطعه از یک تمدن) نیاز به یک مقدار مسخره از مواد: مواد غذایی درجه و آب و مسکن, صنعت, فاضلاب, انرژی, جمع آوری و ذخیره سازی ارتباطات — لیست در می رود. اگر شما نگاه کنید در چیزی شبیه به ایستگاه فضایی بین المللی و مقیاس آن را به چند میلیون بار بزرگتر شما در ورزشگاه عمومی یک کشتی قادر میزبانی به اندازه کافی اعضای یک گونه (همراه با کل اکوسیستم) برای زنده ماندن.

این نوع از کشتی خواهد بود آهسته بسیار آهسته است. آن را نسل به سفر از یک ستاره دیگر (با فرض اینکه کسانی که در آینده انسان ها می تواند حتی پیدا کردن یک مهمان نواز سیاره به خانه تماس بگیرید 2.0). که یکی دیگر از چالش مجموع: سیاره مناسب برای زندگی به عنوان ما آن را می دانم نادر هستند و آنها ممکن است بیش از حد دور از هم برای interstellar مسافران به زمین وجود دارد.

اما این لزوما عدم امکان رها کردن یک سیستم خورشیدی هنگامی که آن ستاره می میرد که باعث می شود آن را یک ایده بد; قرار دادن زمان کافی و تلاش و پول و منابع با هم و شما احتمالا می تواند مدیریت را تخلیه کنند. بلکه ممکن است آن را ارزان تر و آسان تر به ماندن قرار داده و با تمام ذرات نسبت به سعی کنید به ترک (که اگر این سیاره است که هنوز دست نخورده هستند و انسان — و یا بیگانگان — سمت چپ بر روی آن).

خانه جایی است که کوتوله سفید است

اگر ما و یا برخی از همکاران تمدن تصمیم به پیدا کردن یک خانه جدید آن ممکن است در نگاه به کوتوله سفید است که در حال حاضر تا 15 ٪ از تمام ستاره در جهان است. چرا که با توجه به نور خورشید را تبدیل به یک کوتوله سفید روزی برخی از کوتوله سفید ممکن است میزبان سیارات زمین مانند شرایط.

اما SETI (جستجو برای هوش فرازمینی) اسکن نشده هدفمند سفید و کوتوله ها تا همین اواخر, بنابراین ما در حال حاضر با گذشت چند دهه’ ارزش گوش دادن ممکن است برای سیگنال.

ما همچنین ممکن است نقطه نشانه هایی از زندگی اگر آنها شروع به خراب کردن در اطراف با خود سیستم ستاره — بگو با ساختمان Dyson حوزه اطراف خود را سفید dwarfor درگیر شدن در پروژه های مهندسی برای محافظت از خود در طول سحابی سیاره ای مرحله.

در حالی که آن را تیره و تار سرنوشت — چسبیده به لاشی نور در اطراف یک پوسیدگی ستاره مانده به دلیل آن ممکن است غیر ممکن است برای فرار از آن ممکن است تنها گزینه در دسترس برای ساکنان زمین است. اما در مطالعه سفید کوتوله های ما در نهایت ممکن است قادر به پیدا کردن حیات فرا زمینی در غیر این صورت سرد و خالی شب ما تماس کهکشان.

Paul M. ساتر است یک اخترفیزیکدان در SUNY استونی بروک و Flatiron موسسه میزبان بخواهید یک فضانورد و فضای رادیو و نویسنده جای خود را در جهان.

All About Space Holiday 2019

نیاز به فضای بیشتر? اشتراک خواهر ما عنوان “همه چیز در مورد فضا” مجله برای آخرین اخبار شگفت انگیز از مرز نهایی! (اعتبار تصویر: همه چیز در مورد فضا)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de