به مبارزه COVID, ژاپنی, پارک ممنوع, فریاد در زیر لیوانی غلتکی

جیغ داخلی

در باور نکردنی و غیر عمدی و یا در غیر این صورت خنده دار — پیام ویدئویی منتشر شده توسط ژاپن Fuji-Q هایلند پارک تفریحی دو مدیران دیده می شود می تواند سوار coaster غلتکی در سکوت کامل در حالی که با پوشیدن ماسک. 2020 است فقط هیچ سرگرم کننده است.

پارک است که دیگر اجازه می دهد شرکت کنندگان به جیغ و فریاد زدن به عنوان آنها در حال سوارکاری پارک های متعدد سواری به عنوان وال استریت ژورنال گزارش برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. در پایان این ویدئو یک پیام دیده می شود که می خواند: “لطفا جیغ داخل قلب خود را.”

به جای بستن پارک به طور کامل ژاپن در تلاش است برای تنظیم بازدید کنندگان خود را’ رفتار به حداقل رساندن گسترش ویروس است که باعث COVID-19. جیغ, کنار سرفه و آواز نشان داده شده است به انتشار قطرات کوچک و ذرات معلق در هوا است که می تواند به گسترش این بیماری است. حتی صحبت کردن می تواند به اندازه کافی.

هرگز متوقف جیغ

اما قانون جدید ممکن است یک احمق ماموریت پس از آن را به عنوان اگر کسانی که سوار سرسره جیغ به طور داوطلبانه. آن را می خواهم به اعصاب از فولاد به خودداری از hollering در حالی که سوار یک هجوم مرگ و آدرنالین پمپاژ پارک سوار.

“فقط هیچ راهی وجود دارد برای فریاد نمی,” دانشجو Rika Matsuura بود که بازدید از دیزنی لند توکیو در هفته گذشته گفت: وال استریت ژورنال. “این نوع از شکنجه به عقب در محل مورد علاقه خود را در جهان است و نه قادر به فریاد زدن و لذت بردن از همه چیز 100 درصد است.”

“شما نمی بینید Disneylands در کشورهای دیگر درخواست مردم نه به فریاد گفت:” Yuuki سوزوکی بازدید کننده در توکیو دیزنی لند گفت: Journal. “اگر یک جیغ می آید از آن بیرون می آید.”

ادامه مطلب: بازگشایی پارک بان فریاد در زیر لیوانی غلتکی. سواران در حال زوزه. [وال استریت ژورنال]

بیشتر در مورد این ویروس: متخصصین مغز و اعصاب می گویند COVID بازماندگان در حال درد و رنج سکته مغزی و اختلالات مغزی

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de