برای مبارزه با شیوع کروناویروس پزشکان گسترش مواد مخدر با هدف قرار دادن ایدز مالاریا و ابولا

به عنوان جامعه علمی می خواهم برای پیدا کردن یک دارو است که می تواند به طور موثر درمان دهها هزار نفر از بیماران مبتلا به بیمار توسط یک جدید تنفسی ویروس آنها تلاش برخی تعجب آور درمان: دارو با هدف قرار دادن قاتلان شناخته شده مانند HIV ابولا و مالاریا.

آمریکا داروسازان را حمل دو داروهای ضد ویروسی به چین به عنوان پزشکان و مقامات بهداشت عمومی وجود دارد به دنبال یک درمان موثر برای بیماران مبتلا به بیمار توسط رمان coronavirus که اخیرا به نام COVID19. این ویروس مبتلا کرده است دهها هزار نفر از مردم در سراسر جهان و کشته شدن بیش از 1,300. بسیاری از موارد و مرگ و میر رخ داده در استان هوبئی چین که در آن شیوع آغاز شد.

در میان بالقوه درمان HIV دارو است که ممکن است برای جلوگیری از یک آنزیم مورد نیاز توسط این ویروس ، تایید نشده پزشکی استفاده می شود برای مبارزه با ویروس ابولا در حال آزمایش چینی بیماران برای دیدن اینکه آیا آن را می تواند مختل ویروس جدید است مواد ژنتیکی است.

یک سوم مواد مخدر به طور گسترده ای استفاده می شود در سراسر جهان برای مبارزه با این انگل که باعث مالاریا نیز سعی در چین برای دیدن اگر آن را می تواند عفونت جلوگیری از این ویروس را از نفوذ به سلول.

شواهد در پشت برخی از این داروهای شل و ول است محققان اذعان کرد. اما حتی با داده های قوی آنها گفت: آزمایش های انسانی هستند تنها راه برای دانستن اینکه آیا این داروها موثر هستند.

“فقط به این دلیل آن را به خوبی کار می کند در یک لوله آزمایش و در حیوانات به این معنا نیست که آن کار را در مردم گفت:” دکتر استنلی پرلمن یک استاد میکروبیولوژی و ایمونولوژی در دانشگاه آیووا.

تلاش شده است بی سابقه است. هنگامی که یک رمان ویروس سطوح و به خطر می اندازد جمعیت زیادی دانشمندان گاهی اوقات به نوبه خود به داروهای موجود است که می تواند repurposed. داروها در دسترس در ایالات متحده در حال حاضر از طریق آزمایش دقیق به اثبات آنها امن هستند, از بین بردن نیاز برای اجرای هزینه های انسانی آزمایش برای ارزیابی ایمنی در مواقع اضطراری است.

گفت که مقامات به طور کلی نگاهی به شواهد در اطراف مواد مخدر و ویروس سعی کنید برای پیدا کردن یک گزینه قابل دوام.

“آنها معمولا بازیگران بسیار گسترده ای خالص از آنجا که آنها نمی دانند که برای هر ویروس از چه قراره کار,” دکتر گفت: Rajesh گاندی یک استاد پزشکی در دانشگاه هاروارد و صندلی منتخب از HIV Medicine Association.

در سال 2003 مربوط coronavirus با هیچ درمان شناخته شده ناشی از جهانی شیوع سندرم حاد تنفسی (سارس). پاسخ درگیر تست مناجات از مواد مخدر از جمله ترکیبی از ریتوناویر و لوپیناویر, ضد رترو ویروسی داروها استفاده می شود برای مبارزه با اچ آی وی است.

مطالعات اولیه اشاره کرد که داروهای موثر بودند در مبارزه با این ویروس در بیماران است. ترکیبی از مواد مخدر شناخته شده با نام تجاری Kaletra به نظر می رسد به کار برای جلوگیری از آنزیم ها به نام proteases از اجازه می دهد این ویروس به مادر و تکرار. اما شیوع و توانایی قوی تست درمان—همه از بین رفته در کمی بیش از یک سال است.

نه سال بعد یکی دیگر از coronavirus ناشی از سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS). که شیوع به دانشمندان فرصت دیگری برای تست HIV دارو در برابر این خانواده از ویروس ها و یک کارآزمایی بالینی در جریان است در عربستان سعودی است.

پزشکان چینی با استفاده از Kaletra در حال حاضر در برابر رمان coronavirus.

با وجود این فرصت برای تست HIV دارو در برابر عوامل بیماری زا مربوط به یکی باعث شیوع فعلی “هر کس موافق ما نیست باید یک درمان استاندارد برای این رمان coronavirus” گاندی گفت.

یکی از نامتعارف درمان در حال آزمایش در برابر coronavirus در چین است کلروکين.

این دارو در نظر گرفته شده برای درمان مالاریا یک بیماری ناشی از انگل منتقل می شود از طریق یک پشه نیش می زنند. تعداد محدودی از مطالعات نشان داده اند که مواد مخدر به کار در برابر سارس. یک مطالعه منتشر شده در این سال در مجله تحقیقات سلول یافت می شود این دارو موثر بود در تست های آزمایشگاهی در نگه داشتن این ویروس از گسترش با توقف روش خود را از آلوده کردن سلول.

عدم اطمینان در اطراف برای درمان coronaviruses است تا حدی به دلیل رونق و رکود طبیعت از شیوع بیماری—آنها می توانند گسترش مانند آتش سوزی و سپس ناپدید می شوند به عنوان سارس بود گفت: گاندی. هر چند که خوب است برای سلامت آن را نیز بدان معنی دانشمندان گاهی اوقات لازم نیست که به معنی به طور کامل تست یک درمان است که مبارزه ویروس خاص در انسان است.

دکتر آنه Schuchat اصلی معاون مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی روز سه شنبه که تحقیقات بر روی این ویروس باعث شیوع نباید “یک چاره اندیشی موقت است. چون ما نمی دانیم که چگونه برخی از این جدید در حال ظهور عفونت باقی بماند.”

شیوع یک بیماری بالقوه کشنده می توانید پزشکان می خواهید به سعی کنید همه چیز ممکن است برای نجات بیماران خود گفت: پرلمن, آیووا استاد. اما آزمایش های انسانی ضروری است به درک چگونه مواد مخدر را در برابر ویروس.

تجربی دارو شده اند که برای بررسی ایمنی از طریق آزمایش های انسانی ممکن است آسیب بیماران, او گفت:. وی افزود: با استفاده از تایید داروها هنوز برگ باز به سوال مهم, مانند, چگونه دوز باید باشد.

“این خیلی سخت است هنگامی که شما در خط مقدم و خود را بیمار بیمار است و شما می خواهید برای انجام کاری” پرلمن گفت.

دانشمندان در درمان coronavirus بیماران در حال درمان جفت شدن با پژوهش برای آزمون اثربخشی یکی تایید نشده دارو: remdesivir. ساخته شده توسط Gilead Sciences, the broad-spectrum دارو استفاده شده است در آزمایش برای مبارزه با ویروس ابولا و آزمایشات در حیوانات نشان می دهد این کمک می کند تا نگه داشتن سارس و MERS coronaviruses از تکرار. اما آن است که هنوز روشن نیست اگر آن کار خواهد کرد در برابر این ویروس.

این مواد مخدر بود که عملکرد بهتری نسبت به دو داروهای دیگر در طول سال 2018 شیوع ابولا در جمهوری دموکراتیک کنگو. محققان در چین در حال حاضر تست remdesivir در یک کارآزمایی تصادفی کنترل شده در برابر شیوع بیماری وجود دارد.

این سطح شیب دار تا در تحقیقات و سرمایه گذاری به شیوع ویران می تواند در خصوصی شرکت های دارویی به خصوص اگر این ویروس از بین می رود در برخی از نقطه به عنوان سارس بود گفت: دکتر جسی گودمن استاد پزشکی در دانشگاه جورج تاون در واشنگتن دولت فدرال کمک می کند تا جبران این هزینه ها از طریق طرح هایی که وزارت بهداشت و خدمات انسانی’ پزشکی پیشرفته تحقیقات و توسعه سازمان کمک می کند که مشارکت عمومی خصوصی در توسعه داروهای علیه بهداشت عمومی را تهدید.

به دلیل نوسانات در شیوع “آن را می شود بسیار دلهره آور برای شرکت در واقع به توجیه آن سرمایه گذاری” در هدفمند درمان گفت: دکتر Amesh Adalja های عفونی-بیماری پزشک و محقق ارشد در دانشگاه جانز هاپکینز مرکز بهداشت امنیتی در بالتیمور.

گودمن گفت: یکی از درس های آموخته شده از شیوع بیماری های قبلی است و نیاز به سرمایه گذاری بیشتر در زیرساخت های مورد نیاز برای انجام آزمایش های بالینی مانند پزشکان و آزمایشگاه ها و سیستم های است که اجازه می دهد آنها را برای به اشتراک گذاشتن نمونه. نگاه به آینده سازمان بهداشت جهانی در تلاش است به تجهیز کشور با وسیله ای به سرعت شروع به تحقیق در مورد یک بیماری در صورت شیوع.

“زمان برای آماده شدن برای مطالعات بالینی است نه در وسط شیوع گفت:” گودمن سابق دانشمند ارشد برای غذا و دارو. “آن را از قبل.”

قیصر سلامت نیوز (KHN) یک طرح ملی سلامت و سیاست اخبار سرویس. این یک سرمقاله مستقل برنامه هنری بنیاد خانواده کایزر جواد که با وابسته نیست و Kaiser Permanente.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im