برای مبارزه با تغییر آب و هوا سازگار با محیط زیست گروه سیاسی

محیط زیست سازمان های غیر دولتی به طور فزاینده ای با تمرکز بر حمایت در آب و هوا تغییر سیاست و محیط زیست, عدالت, بر اساس یک مطالعه جدید.

نابرابری های منطقه ای در منابع مالی و انسانی تا حد زیادی تعیین چگونه آنها کار خود را انجام دهد.

اگر چه سازمان های غیر دولتی (NGOs) را تبدیل به صدای قدرتمندی در جهان, محیط زیست, سیاست کمی شناخته شده جهانی تصویر از این بخش.

به درک آنچه این گروه انجام می دهند و به همین دلیل محققان تجزیه و تحلیل داده ها از 679 زیست محیطی غیر دولتی در سراسر جهان است. نتایج به نظر می رسد در مجله PLOS ONE.

این سازمان ها معمولا به فکر تمرکز بر حفاظت از محیط زیست و حفاظت. اما در بررسی بیانیه ماموریت این گروه از محققان دریافتند که اهمیت آب و هوا سیاست (نامزدی در تغییر آب و هوا) و عدالت زیست محیطی (احترام به طبیعت و حقوق بشر) بوده است به شدت دست کم گرفت در تحقیقات قبلی.

محققان محاسبه قدرت شاخص برای سازمان های غیر دولتی بر اساس منابع مالی و انسانی و متوجه شد که بیش از 40 درصد از قدرتمند ترین سازمان تمرکز بر این مناطق در ماموریت خود را.

“وجود دارد قوی تر سازمان های کار بر روی مسائل مربوط به آب و هوا نسبت به مسائل مربوط به از دست رفتن تنوع زیستی و یا تخریب زمین می گوید:” coauthor کلارا Winkler, یک پژوهشگر فوق دکترا از دانشگاه مک گیل.

“این مهم است که توجه داشته باشید که برخی از مسائل زیست محیطی جلب توجه بیشتر از دیگران به دلیل این بدان معنی است که این مسائل دیگر در معرض خطر بودن نادیده گرفته شده و یا حتی فراموش شده است.”

این مطالعه همچنین نشان می دهد نابرابری های منطقه ای در منابع انسانی و ظرفیت های مالی. سازمان های غیر دولتی زیست محیطی در آفریقا و اقیانوسیه که کمترین متوسط تعداد کارکنان و سازمان های غیر دولتی که کمترین متوسط سالانه بودجه است. در حالی که سازمان ها در آمریکای شمالی و اروپا در بالاترین متوسط ظرفیت مالی, امریکا لاتین و کارائیب است که کمترین متوسط تعداد کارکنان.

به گفته محققان این تفاوت ها به احتمال زیاد منعکس کننده هر دو هزینه های نیروی کار و جریان مالی که در آن سازمان های غیر دولتی زیست محیطی در جنوب جهانی استخدام افراد بیشتر با پول کمتر در حالی که در گروه جهانی شمالی رسیدگی بیشتر پول با کارکنان کمتر.

این اختلاف نیز نشان دهنده یک تقسیم جهانی که در آن شمال محیط زیست سازمان های غیر دولتی به عنوان اهدا کنندگان و یا هماهنگ کننده برای پروژه های بزرگ در حالی که جنوب سازمان subcontracted برای پیاده سازی.

“این یافته ها به ما نشانه ای از اینکه چگونه امکان پذیر است برای سازمان های غیر دولتی به حمایت و پیاده سازی برنامه های خود را در عمل است. دیدن که در آن نابرابری و محدودیت ها در مناطق مختلف می تواند کمک به ما در درک بهتر مشاهده تفاوت در سیاست های زیست محیطی و سیاست می گوید:” coauthor Stefan Partelow از لایبنیتس مرکز گرمسیری تحقیقات دریایی در آلمان است.

اضافی نویسندگان از دانشگاه مک گیل دانشگاه گرجستان و لایبنیتس مرکز گرمسیری تحقیقات دریایی.

منبع: دانشگاه مک گیل

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>