به کاهش خطر زوال عقل رشد با خوش?

خوش بینانه, مردم ممکن است کمک به سلامت از شرکای خود تحقیق می یابد.

این مطالعه با 4,500 علاقمند به جنس مخالف, زوج, نشان می دهد که داشتن خوش بینانه شریک ممکن است دفع عوامل خطر منجر به بیماری آلزایمر, زوال عقل, زوال شناختی به عنوان شما رشد با هم.

“ما صرف مقدار زیادی از زمان با شرکای خود می گوید:” ویلیام Chopik استادیار روانشناسی در دانشگاه ایالتی میشیگان و coauthor از مطالعه. “آنها ممکن است ما را تشویق به ورزش و غذا خوردن سالم و یا به ما یادآوری می کنند به پزشکی ما است. هنگامی که شریک زندگی خود را خوش و سالم آن را ترجمه می تواند به نتایج مشابه در زندگی خود را. شما در واقع تجربه یک rosier آینده توسط دیگر زندگی و رفع شناختی بیماری است.”

خوش بینانه شریک ممکن است تشویق به خوردن سالاد و یا کار کردن با هم برای توسعه شیوه زندگی سالم. برای مثال اگر شما سیگار را ترک کنید و یا شروع به ورزش شریک زندگی خود را به دنبال کت و شلوار در عرض چند هفته و ماه.

“ما متوجه شدیم که هنگامی که شما نگاهی به عوامل خطر برای آنچه پیش بینی می کند چیزهایی مانند بیماری آلزایمر و یا زوال عقل بسیاری از آنها چیزهایی مانند زندگی یک شیوه زندگی سالم” Chopik می گوید. “حفظ یک وزن سالم و فعالیت فیزیکی در حال بزرگ بينی. وجود دارد برخی نشانگرهای فیزیولوژیکی به عنوان به خوبی. به نظر می رسد افرادی که ازدواج خوشبین تمایل به نمره بهتر در تمام کسانی که معیارهای.”

در این بررسی که به نظر می رسد در نشریه بین المللی علوم رفتاری و توسعهبه دنبال زوج از سلامت و بازنشستگی مطالعه تا هشت سال است. محققان دریافتند بالقوه ارتباط بین ازدواج به یک فرد خوشبین و جلوگیری از بروز زوال شناختی به لطف یک محیط سالم در خانه است.

“وجود دارد یک حس که در آن خوشبین به عنوان مثال منجر شود و شرکای خود را دنبال خود منجر شود” Chopik می گوید. “در حالی که وجود دارد برخی از تحقیقات بر روی افراد حسود بودن از شریک زندگی خود را کیفیت خوب یا بد واکنش به کسی که در تلاش برای کنترل آن است که متعادل با دیگر تحقیقات نشان می دهد که در حال خوش است که در ارتباط با درک رابطه خود را در یک نور مثبت است.”

این تحقیق همچنین نشان می دهد که زمانی که زوج به یاد بیاورید تجارب مشترک با هم غنی تر جزئیات از خاطرات پدیدار شود. های اخیر مثال Chopik توضیح می دهد, شد, گوگل tearjerker تبلیغ Super Bowl “Loretta” است که در آن یک مرد مسن با استفاده از خود گوگل دستیار به او کمک کند به یاد داشته باشید جزئیات مربوط به اواخر خود را ،

“چیزهایی که او recollecting مثبت بودند و همه چیز در مورد شریک زندگی خود را” Chopik می گوید. “وجود دارد این است که علم در پشت Google ad. بخشی از این نوع خاطرات به یاد می آورد که مثبت بودند و جنبه های ارتباط و شخصیت.”

با تمام مزایای آن است که خوش بینی چیزی است که می تواند تجویز شود? در حالی که وجود دارد این است که یک ارثی جزء به خوش بینی Chopik می گوید وجود دارد برخی از شواهد نشان می دهد که این یک trainable کیفیت.

“وجود دارد مطالعات نشان می دهد که مردم باید از این قدرت برای تغییر شخصیت خود را به عنوان طولانی به عنوان آنها در تعامل با چیزهایی که آنها را به تغییر” Chopik می گوید. “بخشی از آن است که مایل به تغییر است. نیز وجود دارد برنامه های مداخله ای است که نشان می دهد شما می توانید ساخت تا خوش بینی.”

در سراسر هیئت مدیره از همه مزایای یک دوز سالم از خوش بینی از شریک زندگی خود را. برای شیشه ای-است-نیمه خالی مردم یک شریک هنوز هم می توانید تشنگی خود را فرو نشاند. برای شیشه ای-است-نیم-کامل مردم ؟ خود جام دود بیش از.

Michigan State دانشجوی کارشناسی ارشد Jeewon آه و اریک کیم یک دانشمند محقق در دانشگاه هاروارد T. H. Chan دانشکده بهداشت در حال نویسندگان این مطالعه.

منبع: دانشگاه ایالتی میشیگان

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im