برای مقابله با استرس و اجتناب از حالات بد سعی کنید این دسته کوچک موسیقی جاز

افرادی که مدیریت را به تعادل در لحظه زندگی می کنند با برنامه ریزی برای آینده بهترین هستند قادر به آب و استرس روزانه و تسلیم منفی, خلق, گزارش محققان.

“آن را به خوبی ثابت شده است که روزانه عوامل استرس زا می تواند ما را بیشتر به احتمال زیاد به منفی و یا بد خلق و خو می گوید:” نویسنده مسئول Shevaun Neupert یک استاد روانشناسی در دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی.

“کار ما در اینجا میریزد نور اضافی که در آن متغیرهای تاثیر چگونه ما پاسخ به استرس روزانه است.”

محققان در دو نگاه عوامل به فکر نفوذ ما چگونه با استرس: تمرکز حواس و فعال مقابله.

“…یک ترکیب فعال مقابله و بالا نتیجه تمرکز حواس در مطالعه شرکت کنندگان از همه سنین که بیشتر انعطاف پذیر در برابر عوامل استرس زا روزانه.”

حضور ذهن است که مردم محور هستند و زندگی در این لحظه به جای خانه در گذشته یا نگرانی در مورد آینده. فعال مقابله است که افراد درگیر در برنامه ریزی برای کاهش احتمال آینده استرس است.

برای دیدن چگونه این عوامل نفوذ در پاسخ به استرس محققان در نگاه اطلاعات از 223 شرکت کنندگان در مطالعه. این مطالعه شامل 116 نفر بین سنین 60 و 90 و 107 نفر بین سنین 18 و 36. همه شرکت کنندگان در مطالعه در ایالات متحده است.

محققان خواسته تمام شرکت کنندگان در مطالعه به تکمیل اولیه بررسی به منظور ایجاد تمایل خود را به شرکت فعال در مقابله. سپس محققان از آنها برای تکمیل پرسشنامه به مدت هشت روز متوالی است که به بررسی نوسانات در تمرکز حواس. در آن هشت روز آنها نیز شرکت کنندگان خواست تا گزارش روزانه عوامل استرس زا و حدی که آنها تجربه منفی در خلق و خوی.

محققان دریافتند که درگیر شدن در فعال مقابله بود و مفید در محدود کردن اثر عوامل استرس زا روزانه اما که این مزیت اساسا ناپدید شده در روز هنگامی که یکی از شرکت کنندگان گزارش کم تمرکز حواس است.

“نتایج ما نشان می دهد که ترکیبی از فعال مقابله و بالا نتیجه تمرکز حواس در مطالعه شرکت کنندگان از همه سنین که بیشتر انعطاف پذیر در برابر عوامل استرس زا روزانه,” Neupert می گوید. “در واقع ما در بر داشت که فعال برنامه ریزی و تمرکز حواس حساب برای حدود یک چهارم از واريانس عوامل استرس زا چگونه تحت تاثیر منفی می گذارد.

“مداخلات با هدف قرار دادن نوسانات روزانه در تمرکز حواس ممکن است به خصوص مفید برای کسانی که در حال بالا در فعال مقابله و ممکن است بیشتر تمایل به فکر می کنم پیش رو به آینده در هزینه باقی مانده در حال حاضر.”

این مقاله به نظر می رسد در مجله شخصیت و تفاوت های فردی. حمایت از کار آمد از NC State.

منبع: NC State

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de