برای انطباق با مسائل جدید مگس میوه خواب بیشتر

مگس میوه که نمی تواند پرواز خواب بیشتر به عنوان آنها یاد بگیرند برای انطباق با خود flightlessness بر اساس یک مطالعه جدید.

این یافته ها نشان می دهد خواب ممکن است یک تکاملی ابزار است که کمک می کند تا حیوانات انطباق با به چالش کشیدن موقعیت های جدید.

“ما می دانیم که خواب درگیر در خلاقیت و بینش می گوید:” نویسنده ارشد پل شاو استاد علوم اعصاب در دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس.

“آیا شما تا به حال خواب, مشکل, و هنگامی که شما بیدار شما پیدا کردم جواب میده ؟ اضطراب مردم نگه می دارد تا در شب, اما اگر شما به خودتان پیدا کنید در یک محیط خطرناک و یا در یک وضعیت است که شما نمی دانید که چگونه برای مقابله با خواب ممکن است دقیقا آنچه شما نیاز به پاسخ به آن موثر است.”

مگس میوه خواب شبیه ماست

مگس میوه ” خواب به نظر می رسد بسیاری مانند مردم است. نوزاد مگس نیاز به مقدار زیادی از خواب, اما آنها به عنوان مسن تر آنها نیاز به خواب کاهش می یابد. مگس بیشتر هشدار کافئین و drowsier با آنتی هیستامین ها. و اگر شما در حفظ و یک پرواز بیدار یک روز آن را به خواب بیشتر در آینده.

این شباهت ها نشان می دهد که مگس میوه عادات خواب ممکن است نور را در خواب عادات مردم است. به بررسی رابطه بین شرایط چالش برانگیز و خواب شاو و کارکنان دانشمند و نویسنده اول کریشنا Melnattur در زمان دور مگس توانایی به پرواز.

نوزاد مگس باید گسترش بال خود را در نیم ساعت و یا پس از ظهور از pupal موارد یا بال خود را نمی خواهد به درستی. محققان قرار می گیرد برخی از تازه پدید آمده مگس در ظروف کوچک به طوری که آنها نمی تواند گسترش بال خود را و آنها اصلاح شده ژنتیکی دیگر مگس به طوری که حشرات’ بال موفق به گسترش است.

هر دو سناریو ارائه شده و جوان مگس برای همیشه پرواز. محققان همچنین غیر فعال بال از پرواز به زمین آنها. در تمام موارد در مواجهه با ناتوانی در پرواز, حیوانات خواب بیش از حد معمول است.

در پس از آن آزمایش محققان ترسیم مدار عصبی که سیگنال به مغز است که بال به عملکرد نیست و باعث ضربه به خواب بیشتر است.

“هنگامی که ما شناسایی سلول های عصبی که فعال زمانی که ما قطع و یا چسب بال بالغ مگس آنها تبدیل به همان سلول های عصبی درگیر در نمو طبیعی روند بال توسعه پس از ظهور,” Melnattur می گوید.

انعطاف پذیر مگس

این واقعیت است که بال آسیب و عادی بال توسعه لینک به خواب از طریق همان مدار عصبی حس می کند از یک نظر تکاملی, محققان می گویند. مدار فعال در جوان مگس چون مغز در حال توسعه نیاز به خواب به عنوان حیوانات گسترش بال خود را یاد بگیرند که به پرواز و شروع به حرکت به جهان اطراف آنها را.

“و سپس کل مدار می توانید فعال بعدها در زندگی زمانی که چیزی اتفاق می افتد که نیروهای یک پرواز به انطباق به حالت عادی” شاو می گوید.

“ناگهان آن مغز باید به عنوان انعطاف پذیر به عنوان زمانی که آن جوان بود. آن را دیگر نمی تواند پرواز کند اما آن را هنوز هم نیاز به دریافت مواد غذایی به آن نیاز دارد به رقابت برای جفت آن نیاز دارد برای جلوگیری از مرگ است. ما فکر می کنیم که خواب تقویت پذیری مغز پرواز نیاز به زنده ماندن.”

شاو و Melnattur در حال برنامه ریزی آزمایشات برای تعیین اینکه آیا افزایش خواب کمک می کند تا پرواز مگس زنده ماندن. یافته های خود را نیز ممکن است ارائه سرنخ به همین دلیل برخی از مردم در خواب بیش از دیگران و به همین دلیل برخی اختلالات خواب بوجود می آیند.

“وجود دارد بزرگ تنوع در زمان خواب در میان مردم” شاو می گوید. “برخی از مردم نیاز به پنج ساعت یک شب; برخی از نیاز نه. خواب باستانی روند و ما تکامل یافته مکانیزم برای تغییر ما خواب و بیداری تعادل به ما کمک می کند نیازهای ما است.

“اگر این مکانیسم دریافت نامناسب فعال می گویند با یک رویداد آسیب زا است که باعث اختلال استرس پس از سانحه را می تواند ایجاد یک وضعیت که در آن شما خواب بیش از حد یا بیش از حد کوچک و آن دیگر مطابق با نیازهای شما و سپس شما باید یک اختلال خواب.”

این مطالعه به نظر می رسد در علم پیشرفت. موسسه ملی بهداشت کار پشتیبانی می کند.

منبع: دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de