خسته از دادن تماس از فونز Dialers? وجود دارد در نهایت یک راه حل است.

فوتوریسم طرفداران: برای ایجاد این محتوای غیر-تیم تحریریه مشغول به کار با یک شریک فروش. ما ممکن است جمع آوری یک کمیسیون کوچک در اقلام خریداری شده را از طریق این صفحه. این پست لزوما منعکس کننده دیدگاه ها و یا حمایت از Futurism.com تحریریه.


آن را نمی ممکن است یکی از داستان بالا اما به نظر می رسد اجماع رو به رشد است که دادن تماس های ناخواسته و متون و ناخواسته و پیام های صوتی از فونز dialers در حال افزایش است. اگر شما یک تلفن همراه, شما می دانید, در مورد جزئی و در عین حال در مجموع بدتر دلخوری از telemarketers و کمتر مشروع scammers باد آن را و آن را می تواند به نظر می رسد مهم نیست که چگونه بسیاری از اعداد شما مسدود و چگونه بسیاری از لیست شما بخواهید به توان از آنها هرگز حتی کم کردن سرعت. خبر خوب اینکه: وجود دارد یک سرویس است که می تواند امن شماره تلفن خود را یک بار و برای همه است. آن را به نام Uncall و شما می توانید شروع در حال حاضر به صورت رایگان.

spam calls
Uncall.من

با رفتن به Uncall سایت رسمی در حال حاضر شما می توانید شماره تلفن خود را رایگان در “خشن و تحلیل” است که به شما اجازه می دانم که چگونه بسیاری از تلفنی و “وب تاریک” ثبت شماره تلفن خود را است. سپس شما پرداخت یک بار هزینه از $15 در هر دستگاه (یا 10 دلار اگر شما در حال تامین پنج یا تعداد بیشتری) و Uncall می کند کار خود را به امن خود را با شماره و بازاریابان و اسپم به شما به تنهایی.

اساسا وجود دارد دو راه که Uncall انجام این کار به ظاهر غیر ممکن است feat. این اولین بار است که شناخته شده به عنوان “عمران leadsheet unlisting” است که یک اصطلاح فنی برای فراخوانی telemarketers و درخواست از آنها برای حذف شماره خود را. اگر شما سعی به انجام این کار به خودتان این امر می تواند بسیار وقت گیر است و هیچ تضمینی وجود ندارد شماره شما حتی می تواند برداشته شود. اما Uncall با استفاده از آن ثابت تماس یا علامت گذاری شماره خود را به عنوان یک “بد تبدیل” (شماره نه ارزش telemarketers’ زمان به تماس) و یا از بین بردن آنها را از لیست سوال ها در کامپیوتر است.

دوم این است که “darkweb رجیستری حذف” که در اصل همان چیزی که اما در کمتر معتبر گوشه و کنار اینترنت که در آن کلاهبرداران تمایل به دریافت شماره تلفن. Uncall ثابت کرده است که راه برای حذف شماره تلفن خود از این لیست بنابراین شما هیچ تماس, متن و یا پیام های از این مزاحم scammers.

Uncall در دسترس است برای شماره تلفن تقریبا در هر نقطه در جهان از جمله ایالات متحده و بریتانیا و همچنین استرالیا, اتریش, بلژیک, کانادا, دانمارک, فنلاند, فرانسه, آلمان, هنگ کنگ, ایرلند, ژاپن, لوکزامبورگ, هلند, نیوزلند, نروژ, سنگاپور, اسپانیا, سوئد, سوئیس, ایتالیا, پرتغال و نقاط فراتر از آن. و این هزینه به عنوان کمی به عنوان $10 در هر شماره. کاملا روشن است که نه ماهانه و یا حتی سالانه هزینه اما یک تخت یک بار قیمت است که به شما می دهد پشتیبانی مادام العمر و ماهانه بررسی یو پی اس در راه خود را به شماره.

بنابراین اگر شما خسته از اینکه زحمت توسط scammers اسپم و دیگر همه فن حریف تلفنی آفات مطمئن شوید شماره خود را تنها در دست افراد و اشخاص به شما داد آن را به عنوان بیش از Uncall برای شروع با یک رایگان خشن و تحلیل شماره تلفن خود را.

نگه دارید تا. عضویت در خبرنامه روزانه ما شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im