راهنمایی برای 2 نوع از افرادی که کار از خانه

تحقیقات نشان می دهد وجود دارد دو نوع از کارکنان که کار از خانه: segmenters و انتگرال.

Segmenters خواهم به نگه داشتن کار در خانه و محل کار در صفحه اصلی بر خلاف فروشندگان که محتوا برای جستن به عقب و جلو بین خانه و محل کار تعهدات پرداخت یک پروژه در 10 ساعت و تاشو رختشویی بین جلسات. اما هر دو نوع نیاز به زمان بهبودی به ماندن سالم و مولد است.

“حتی بیشتر یکپارچه کارگران نیاز به جدا شدن از شغل خود می گوید:” برایان Swider دستیار استاد مدیریت در دانشگاه فلوریدا Warrington کالج کسب و کار که می گوید او یک segmenter.

در یک 2019 تحلیل 198 مطالعات منتشر شده در مجله مدیریت, Swider و همکارانش دریافتند که زمان بهبودی منجر به بهتر عملکرد شغلی و همچنین بهتر خواب خستگی کمتر و بهبود سلامت روانی و رضایت از زندگی.

“قادر به بازیابی از کار مفید است و آن را بسیار سخت تر از زمانی که کار در خانه خود را. این مهم است که زمان برای جدا کردن اما چگونه شما انجام این کار در حالی که کار از خانه برای رفتن به متفاوت برای همه است.”

در اینجا چگونه برای ایجاد مرزهای آن است که بهترین متناسب با سبک خود را:

مشاوره برای segmenters

چون segmenters رشد در compartmentalizing کار Swider توصیه به نگه داشتن به صورت عادی یک برنامه به عنوان امکان پذیر است. که می تواند سخت به انجام زمانی که کار از خانه تا او به اشتراک گذاشته چند ایده برای نگه داشتن segmenters مبارک:

  • شبیه سازی رفت و آمد است. “اگر شما با استفاده از رفت و آمد خود را به سوئیچ از کار خود را خود به خود و خانه خود را, شما می توانید ایجاد یک شبه رفت و آمد? می تواند شما را به یک پیاده روی 20 دقیقه است ؟ ” او می گوید. “راه هایی برای تکرار آن جدایی مراسم.”
  • جدا کار فن آوری و تکنولوژی. به جای ترک کار خود را کامپیوتر در دسترس 24/7, Swider آن را پیدا مفید برای جدا کار خود را, لپ تاپ خود را از مانیتور در پایان روز و سوئیچ خود را در نمایش به کامپیوتر خانگی خود را.
  • مجموعه ای موثر از محدودیت. حتی با کامپیوتر کار نشستن دور تلفن های هوشمند را ایمیل کار تا حدودی غیر قابل اجتناب. Swider توصیه می کند ایجاد قوانین اجازه می دهد که برای کارهای فوری در حالی که حفاظت از خارج از زمان کار. “من نمی خواهد پاسخ ایمیل بعد از ساعت کار مگر اینکه من می دانم که این فرد یا آن زمان حساس,” او می گوید.

مشاوره برای فروشندگان

با کنترل از راه دور ترتیبات گسترش بیش از بسیاری از پیش بینی—برخی به طور دائم—حتی فروشندگان ممکن است نیاز به جدایی. Swider است پیشنهادات خود را برای آنها بیش از حد:

  • در نظر رفتن “تلفن تنها” پس از ساعت. کوتاه پاسخ ایمیل شما می توانید از طریق گوشی های هوشمند ممکن است خوب اما آزمایش با به تعویق انداختن وظایف است که بیشتر درگیر. “اگر شما مانند یک پرواز به bug zapper خود را با کامپیوتر کار آن را خاموش کنید. تعطیل و درمان آن را به عنوان اگر شما آن را ترک در اتاق کار,” او می گوید. “اگر آن را نمی توان به کار گرفته شده در این تلفن, آن را می توانید صبر کنید تا صبح.”
  • اولویت بندی کنید. “اگر شما یک کار که در آن وجود دارد مطابق خواسته های بعد از, تعیین مرزهای, که وظایف شما نیاز به مقابله با بلافاصله.”
  • ایجاد اهداف خاص. مبهم وعده به کاهش نیست به احتمال زیاد به موفقیت است. آن را قابل اندازه گیری مانند “من فقط رفتن به کار برای یک ساعت پس از شام” یا “من فقط پنج آدرس ایمیل پس از 5 ساعت.”

“برخی از مردم در حال رفتن به مبارزه با آن است. هیچ کس می گذرد به طور کامل,” او می گوید. “اما نزدیک شما می توانید فایل های فاسد خود را قبل از COVID روال نزدیک تر است شما را به احساس طبیعی است.”

منبع: دانشگاه فلوریدا

مطالعه اصلی DOI: 10.1177%2F0149206319864153

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de