کوچک کوانتومی و نوسانات در واقع می تواند “لگد” اشیاء بزرگ

کوانتومی Funhouse

برای اولین بار دانشمندان متوجه شده است که نوسانات کوانتومی انرژی در واقع “لگد” یک آینه بزرگ کردن تراز — اولین ملموس تاثیر کوانتومی سر و صدا در مقیاس انسانی.

جهت شناساندن اتفاق افتاده در داخل LIGO موج گرانشی آشکارساز. و در حالی که آن را به یک جذب می کند, کشف, آن را در واقع شمار کمی از یک مشکل عملی برای رصدخانه ادامه تحقیقات با توجه به آزادی مطبوعات. از آنجا که LIGO تیم در حال حاضر با استفاده از چیزی به نام “کوانتوم اب میوه گیر” برای محافظت از تحقیقات خود را.

افزایش…

آینه تنها ده zeptometers یا ده sextillionths از یک متر با توجه به تحقیقات منتشر شده روز شنبه در مجله طبیعت. که غیر قابل تصور و فراتر از نقطه بودن خیلی خفیف کوچک به چشم اما نه برای تجهیزات حساس در LIGO.

“یک اتم هیدروژن است 10^-10 متر پس از این جابه جایی از آینه است که به یک اتم هیدروژن چه یک اتم هیدروژن است برای ما و ما برای اندازه گیری شد که” لی McCuller پژوهشگر در دانشگاه MIT Kavli موسسه فیزیک نجومی و فضایی تحقیقات گفت: در این انتشار است.

رگبار گلوله ثابت

LIGO محققان با استفاده از کوانتوم اب میوه گیر — که آهنگ های کوانتومی سر و صدا به یک خاص nondisruptive فرکانس — برای جلوگیری از آینده دخالت و عامل پس زمینه کوانتوم سر و صدا را از داده های خود را تجزیه و تحلیل, اما به یاد ماندنی کشف نمی کند دوری کردن از آنها.

“چه خبر ویژه در مورد این آزمایش است ما دیده ایم اثرات کوانتومی در چیزی به عنوان بزرگ به عنوان یک انسان” Nergis Mavalvala دانشیار رئیس گروه فیزیک در دانشگاه MIT گفت: در انتشار. “ما بیش از حد هر nanosecond از وجود ما در حال لگد اطراف ثروت توسط این نوسانات کوانتومی.”

“این درست است که با عصبانیت سخن گفتن از وجود ما ما انرژی حرارتی است که بیش از حد بزرگ برای این خلاء کوانتومی نوسانات به ما تاثیر می گذارد حرکت به میزان قابل,” او اضافه شده است.

ادامه مطلب: نوسانات کوانتومی می اهسته تکان دادن اشیاء در مقیاس انسانی [MIT]

بیشتر در کوانتوم سر و صدا: عجیب و غریب نظریه: جهان در کل ساختار کوانتومی “استاتیک”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net