Tiny pop-up سنسورهای فشار می توانند عمده متخصص ماموگرافی

مینیاتور الکترونیک بر اساس هنر ژاپنی kirigami هستند ایده آل برای فشار سنجش محققان گزارش.

مینیاتوری و دستگاه های قابل توجه کسانی که برآمدگی از 2D سطوح مانند پاپ آپ کارت پستال باید یکپارچه در بر داشت راه خود را به فشار-سنجش و انرژی-برداشت محصول به دلیل فن آوری های آن را ممکن است برای اغلب کشش فشرده سازی و یا پیچ و تاب آنها.

با وجود نیروی خود را-توانایی تحمل آن است که هنوز مشخص نیست در صورت تکرار فیزیکی استرس می تواند آسیب کار از این دستگاه های مینیاتوری به خصوص اگر در حال حاضر وجود دارد یک نقص در ساخت و ساز خود را.

با استفاده از کوچک فشار-سنجش سازه به شکل جداول Texas A&M University, محققان دریافتند که تکرار هل در جداول’ سطح صاف نمی شود ساختار به سقوط از هم جدا حتی زمانی که فشاری نیروهای افراطی هستند. به جای این کوچک دستگاه از جمله کسانی که با اندکی نقص شد, انعطاف پذیر, در ادامه به باقی می ماند کاربردی خم پاهای خود را نسبت به اعمال زور.

محققان می گویند یافته های خود را مستقیم مفاهیم در طول عمر از فن آوری است که ترکیب مینیاتوری دستگاه های مانند نرم پوشیدنی الکترونیک, کشش سلول های خورشیدی و فشار-سنجش جوراب.

A cut in paper allows a 3D pop-up shape
مینیاتوری, پاپ آپ الکترونیک بر اساس هنر باستانی ژاپنی kirigami هستند ایده آل برای فشار سنجش به دلیل توانایی خود را بارها و بارها فشرده. (اعتبار: Dharmesh Patel/Texas A&M)

مینیاتوری و دستگاه های مانند سنسور فشار نیاز به صادقانه انتقال قدرت و تغییر در ماساژ. برای بسیاری از برنامه های کاربردی سنسور باید بسیار کوچک را به تصرف تغییرات در فشار بالا به اندازه کافی وضوح. مینیاتوری و دستگاه های مبتنی بر کاغذ ژاپنی-برش و تاشو روش kirigami ارائه یک راه حل عالی.

قرض گرفتن اصول kirigami یک طراحی مینیاتوری دستگاه است که برای اولین بار اچ در یک بازی 2D سطح. سپس یک سمت داخل فشار از طراحی و مرز باعث می شود ساختار پاپ ، بار دیگر 2D چاپ کشیده است و یا پیچیده به فاش کردن یک مطلب پیچیده طراحی 3D. صرف نظر از نهایی استفاده kirigami-بر اساس دستگاه ها باید به صورت مستمر تحریف به شکل یک پدیده مهندسین به مراجعه به تغییر شکل.

“بخشی از درخواست تجدید نظر از استفاده از kirigami سازه است که می توان آنها را بارها و بارها تغییر شکل برای مدت زمان طولانی می گوید:” Andreas A. Polycarpou استاد و رئیس دپارتمان مهندسی مکانیک بخش. “اما هر نوع نقص در این ساختار ممکن است تاثیر نهایی خود را عملکرد است که توانایی خود را به طور مداوم تغییر شکل.”

به بررسی چگونگی نقص ممکن است تاثیر عملکرد kirigami دستگاه های محققان طراحی شده مجموعه ای از آزمایش های کوچک با استفاده از سنسور فشار. متشکل از یک سطح صاف و پشتیبانی توسط چهار, پاهای, این ساختار دست و پنجه نرم تحت فشار اعمال شده از بالا.

برای مطالعه محققان بارها و بارها فشرده در جدول پایین مانند سازه ها با استفاده از الماس تخت پانچ شد. نمونه شامل سازه های با اندکی نقص مانند یک ترک کوچک روی یکی از چهار پا و یا یک کمی نازک تر پا.

برای تست عملکرد این ساختار در طول زمان آنها ثبت شده چگونه این ساختار رفتار تحت مکرر ماساژ با استفاده از یک میکروسکوپ الکترونی و اندازه گیری فاصله پاها خم شده است.

محققان دریافتند که برای هر دو نقص و ناقص kirigami ساختار فشرده سازی باعث سازه به “سفت” و یا مقاومت در برابر نیروی رو به پایین. با این حال حتی زمانی که فشاری نیروهای افراطی از سازه برتر با یک حالت پایدار و قادر به بازیابی از تکرار ضربات از الماس پانچ.

محققان می گویند نتایج خود را از چرخهای فشرده سازی آزمایش نشان می دهد که سیستم با یک مونتاژ kirigami دستگاه می تواند باقی می ماند کاربردی برای یک دوره طولانی از زمان حتی اگر برخی از دستگاه های درون آنها را نقص.

“برای بسیاری از برنامه های کاربردی از جمله فشار سنجش آن را نه یکی بلکه چندین مینیاتوری دستگاه های مشغول به کار در پشت سر هم. به طور مستقیم یکی فکر می کنم که نقص در هر یک از kirigami سازه های فاجعه بار خواهد بود برای یک سیستم ساخته شده با بسیاری از چنین سازه” Polycarpou می گوید.

“ما در حال حاضر شواهد نشان می دهد که آنها نمی. بنابراین اگر یکی با استفاده از جوراب هوشمند برای اندازه گیری چگونه فشار توزیع شده است در طول راه رفتن نتایج ما نشان می دهد که مینیاتور سنسور فشار هنوز کار قابل ملاحظه و حتی اگر آنها کمی ناقص است.”

این تحقیق به نظر می رسد در مجله شدید مکانیک حروف. اضافی محققان از Texas A&M, Bruker نانو سطوح دانشگاه نورث وسترن و دانشگاه نانجینگ هوانوردی و فضانوردی.

این Hagler موسسه مطالعات پیشرفته در Texas A&M University بودجه پژوهش.

منبع: Texas A&M University

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>