کوچک معلق ‘nanocardboard’ هواپیما می تواند کاوش مریخ یک روز

کوچک معلق “nanocardboard” آگهی می توانید یک روز کشف گرد و خاکی قرمز سطح مریخ است.

این تابستان ناسا راه اندازی خواهد شد آن جدیدترین مریخ مریخ پشتکارو یک هلیکوپتر که پرواز بیش از سطح این سیاره به عنوان بخشی از “در معرض خطر بالا-پاداش” آزمایش. اما حتی قبل از راه اندازی آن محققان در حال طراحی بسیار بلند پروازانه تر هواپیما برای مریخ نیز هست.

از علاقه خاص در حال پرواز است که می تواند با خطر کمتر و بیشتر به طور موثر به مشاهده و مطالعه سطح مریخ. در یک مطالعه جدید محققان نشان داده اند که توانایی های منحصر به فرد ناوگان هوایی است که می تواند رشد در مریخ: کوچک “nanocardboard” وسایل نقلیه در پرواز. این هواپیما در هر وزن حدود یک سوم از یک میلی گرم یا کمتر از یک مگس میوه و اجزاء بدون حرکت است. به جای پرواز با بال و یا چرخش تیغه آنها در واقع شناور شدن.

ویدئو: سازمان دیده بان ناسا پرده پشتکار مریخ نام!
بیشتر:
ناسا مریخ در 2020 مریخنورد پشتکار در تصاویر

محققان آزمایش “nanocardboard آگهی” در “مریخ-مانند” محیط زیست در یک آزمایشگاه. (اعتبار تصویر: Bargatin گروه پن مهندسی)

“مریخ هلیکوپتر بسیار هیجان انگیز است اما هنوز هم یک ماشین پیچیده هست” سرب نویسنده ایگور Bargatin از دانشکده مهندسی و علوم کاربردی دانشگاه پنسیلوانیا است که درگیر در مریخ هلیکوپتر در بیانیه ای گفت. “اگر چیزی را اشتباه می رود آزمایش خود را بیش از وجود دارد هیچ راهی برای رفع آن است. ما در حال ارائه یک رویکرد کاملا متفاوت را می کند که قرار دادن تمام تخم مرغ خود را در یک سبد خرید.”

هر کوچک پرواز است که یک صفحه از “nanocardboard” است که با الهام از کاغذ و مقوا را موج یا پشته. صفحات “nanocardboard” توخالی هستند اکسید آلومینیوم چند نانومتر ضخامت با پشته ساخته شده توسط یک الگوی میکرو-کانال بر روی صفحات است که نگه داشتن آنها را سفت و ناگسستنی.

میکرو کانال در “nanocardboard” صفحات در واقع راز خود را به روش منحصر به فرد از پرواز با توجه به این بیانیه: کانال ایجاد یک گرادیان دما است که فشار هوا از طریق توخالی صفحات و اجازه می دهد تا آنها را به شناور.

این روش عجیب از پرواز خواهد بود به خصوص سودمند در مریخ به دلیل این سیاره جو نازک و ضعیف گرانش اجازه می دهد صفحات به بلند کردن وزن بیشتر و سفر بیش از مقدار مسافت های طولانی تر از اینجا بر روی زمین است.

محققان آزمایش “nanocardboard” آگهی’ توانایی حمل کوچک بر روی کامپیوتر کاربر. (اعتبار تصویر: Bargatin گروه پن مهندسی)

در این مطالعه محققان آزمایش “nanocardboard” وسایل نقلیه در مریخ-مانند محیط زیست در محیط آزمایشگاه. آنها آزمایش وسایل نقلیه در یک فشار کم اتاق تست و تجربه با مسخره محموله با داشتن کمی صفحات شناور حمل سیلیکون حلقه.

علاوه بر این Bargatin در حال همکاری با محققان دیگر به توسعه جدید tinier سنسورهای شیمیایی است که می تواند جمع آوری اطلاعات مهم و شناسایی مواد مانند متان و آب در سیارات دیگر با توجه به این بیانیه.

“علاوه بر حمل سنسور” Bargatin گفت: “ما آگهی به سادگی می تواند زمین و دارای دانه های گرد و غبار یا شن و ماسه منفعلانه چوب به آنها و سپس حمل و نقل آنها را به بازگشت به مریخ نورد پس از آن نیازی به سفر به آنجا.”

Bargatin همچنین پیشنهاد کرد در بیانیه ای که ناوگان این آگهی کوچک می تواند مورد استفاده برای مطالعه سیاره خود ما جو — به طور خاص mesosphere.

“زمین mesosphere بسیار شبیه به جو مریخ از نظر تراکم و ما در حال حاضر لازم نیست که هر چیزی که مگس وجود دارد, پس از آن بیش از حد کم است برای ماهواره های فضایی, اما بیش از حد بالا برای هواپیما و بالن” Bargatin گفت. “در حالت ایده آل شما می خواهم به برخی از سنسورها وجود دارد و همچنین. بیشتر دانش شما در مورد جنبش جو در این سطح بهتر پیش بینی شما می توانید در مورد آب و هوای زمین و حتی آب و هوا.”

پژوهش منتشر شد سهشنبه (21 آوریل) در مجله مواد پیشرفته.

دنبال چلسی Gohd در توییتر @chelsea_gohd. دنبال کنید با ما در توییتر @Spacedotcom و on Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>