کوچک چشم حرکات به شما اجازه نقطه چیزهای در فاصله

اگر شما موفق یک چشم امتحان نقص های ساختاری در چشم نیست تنها توضیح. کوچک حرکات چشم نیز نقش مهمی در بینایی محققان گزارش.

حدت بینایی توانایی تشخیص حروف و اعداد و اشیاء از راه دور است. آن را ضروری است برای بسیاری از وظایف از به رسمیت شناختن یک دوست در سراسر یک اتاق به رانندگی یک ماشین. محققان قبلا فرض بر این است که حدت بینایی در درجه اول تعیین اپتیک چشم و آناتومی شبکیه چشم.

این تحقیقات ممکن است منجر به بهبود درمان و درمان برای اختلالات بینایی, محققان می گویند.

حرکت ثابت

بر خلاف دوربین های ثابت است که طول می کشد یک ثابت عکس از جهان چشم انسان به طور مداوم در حال حرکت در قطعات جدید بصری صحنه و به طور مستمر در حال تغییر بصری ورودی به شبکیه چشم.

“انسان به طور معمول آگاه نیست که چشم خود را همیشه در حال حرکت و حتی هنگامی که در تلاش برای حفظ ثابت زل زل نگاه کردن در یک نقطه می گوید:” جنیس Intoy یک دانشجوی کارشناسی ارشد علوم اعصاب در دانشگاه بوستون و یک دستیار تحقیق در Michele Rucci آزمایشگاه در دانشگاه روچستر.

دانشمندان یک بار فکر می کردم این نگاه شیفت شناخته شده به عنوان fixational حرکات چشم بودند و بی اهمیت از آنجا که آنها بسیار کوچک است. اما آنها بزرگ در سطح میکروسکوپی نسبت به اندازه سلول ها در شبکیه چشم آنها تغییر تصویر در سراسر بسیاری از گیرنده. Rucci استاد مغز و علوم شناختی و اعضای آزمایشگاه خود را به تدریج نشان داده است که این حرکات انتقادی به فرآیندها در سیستم بصری.

چشم نمودار آزمون حدت بینایی

به منظور تعیین اینکه آیا یا نه fixational حرکات چشم بر حدت بینایی Rucci و Intoy مطالعه این که چگونه این کوچک حرکات چشم فرد تاثیر می گذارد عملکرد یکی از شایع ترین ارزیابی حدت بینایی: این Snellen چشم نمودار.

این Snellen چشم نمودار متشکل از 11 خط از حروف که در آن هر خط نمایش می دهد تعداد فزاینده ای از نامه ها در کاهش اندازه. در طول یک تست بینایی یک فرد می خواند حروف در خطوط. اگر یک فرد عادی حدت بینایی—چشم انداز 20/20—او قادر به خواندن به حداقل خط هشت در نمودار از فاصله 20 فوت است.

نتایج ضعیف در Snellen چشم نمودار تست معمولا نسبت به نقص در نوری ساختاری و/یا خواص فیزیولوژیکی چشم. حرکات چشم ها به ندرت در نظر گرفته شود. Rucci و Intoy یافت که fixational حرکات چشم کلید همکاران به چشم انداز 20/20 است.

در واقع حتی اگر انسان آگاه از ساخت آنها این حرکات چشم ریز کنترل می شود و می تواند اجازه می دهد مردم را به خواندن حداقل دو خط بیشتر در Snellen چشم نمودار مقابل زمانی که حرکات چشم وجود ندارد و یا دچار اختلال میشود.

به منظور اندازه گیری حدت بینایی در غیاب fixational حرکات چشم محققان تثبیت نمودار چشم بر ناظران’ شبکیه به طور مستمر به روز رسانی صفحه نمایش با توجه به چشم جنبش مقابله با جنبش’ اثر است. است که بر خلاف طول نرمال مشاهده زمانی که ورودی بصری تغییرات با حرکات چشم Intoy و Rucci تضمین که تصویر چشم نمودار ثابت باقی مانده بر روی شبکیه چشم.

این منجر به یک کاهش شدید در بینایی; ناظران که به طور معمول تا به حال چشم انداز 20/20 بودند به طور متوسط در حال حاضر تنها قادر به خواندن به حدود خط شش از Snellen چشم نمودار به خط نشان می دهد 20/30 دید.

“ما دریافتیم که دستیابی به چشم انداز 20/20 است که نه تنها نتیجه خوب اپتیک و سالم شبکیه چشم, اما همچنین خوب کنترل موتور به یک سطح است که کسانی آگاهی” Rucci می گوید. “اختلال در بینایی ممکن است سرچشمه گرفته از حرکات چشم یک عامل است که در حال حاضر نظارت نمی شود در همه.”

هنگامی که حرکات چشم چپ چپ

به دلیل نقش زیادی fixational حرکات چشم در بینایی پزشکان باید با دقت نظر و بررسی این جنبش در افراد مبتلا به اختلال بینایی مانند نزدیک بینی (بینی) و دوربینی (دوربینی).

“چشم اختلالات حرکتی و اختلالات بصری اغلب همزیستی در برخی از شرایط به عنوان” Intoy می گوید. “برای مثال فقیر fixational کنترل است که اغلب در بیماران مبتلا به اختلالات بصری مانند خوانش پریشی و اختلالات بصری اغلب در بیماران با موتور ناهنجاری های مانند پارکینسون بیماری است.”

در علاوه بر این به ریختن نور را در اساسی ترین مکانیسم های درگیر در بالا حدت بینایی در انسان این یافته ها نشان می دهد که روش های مبتنی بر oculomotor آموزش و توانبخشی حرکتی ممکن است کمک به بهبود بینایی است. این درمان می تواند شامل داشتن بیماران مبتلا به اختلالات حرکتی تمرین برگزاری زل زل نگاه کردن خود در اشیاء ثابت و تمرین دقیقا تغییر نگاه خود را بین اشیاء نزدیک.

“درمان های مربوط به fixational حرکات چشم به طور کلی نمی خواهد کمک به جبران کسری در اپتیک و ساختار و ویژگی های فیزیولوژیکی چشم” Intoy می گوید.

“این است که در حال حاضر مشخص نیست که آیا غیر طبیعی حرکات چشم ممکن است باعث چنین کسری (یا بالعکس) اما مطالعه ما در حال حاضر نشان می دهد این است که در واقع ممکن است. اگر حرکات چشم و خواص چشم به هم مرتبط هستند و در این راه پس از آن درمان های مربوط به حرکات چشم ممکن است مفید باشد در این موارد است.”

این تحقیق به نظر می رسد در طبیعت ارتباطات. اضافی محققان از دانشگاه بوستون و دانشگاه روچستر.

منبع: دانشگاه روچستر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im